Oldal: 18 / 25 ElsőElső ... 81617181920 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 171 - 180 (247) összesen
Like Tree171Likes

Téma: GG Network - FELHÍVÁS!

  1. #171
    Tag
    Csatlakozott
    2019. 10. 30.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    Azóta sokat változott a terem, konkrétan piacvezető lett, így megtűrik a regeket. Nem hallani jó ideje problémát, érdemes minden szabályt elolvasni mert bizony van pár ház-szabályuk.
    Nem mellesleg hova fizetnél be, a pokerstarsra? Nincs helpdesk, ha bármi gondod van vagy reagálnak 2-3 hét múlva vagy nem. Itt legalább van MAGYAR ügyfélszolgálat is, nemhogy angol. 24 órán belül reagálnak. Szerintem ez fontos. GGpoker vagy Party jelenleg ami megbízható. De elég egy amerikai, ukrán, orosz, kínai játék és vége a dalnak. Ez mindig kockázatos buli lesz a legbiztonságosabb teremben is behúzhatnak, ha gazdasági válság van, vagy épp ahhoz van kedvük. Ha ezt a kockázatot nem tudod vállalni akkor élőben kell játszani vagy sehogy. A házamon és az autómon kívül minden pénzem a teremben van, ez van. A halál biztos csak.
    RegGeri likes this.

  2. #172
    Fanatikus tag Smasszer avatara
    Csatlakozott
    2014. 03. 27.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Idézet Bandesz87 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azóta sokat változott a terem, konkrétan piacvezető lett, így megtűrik a regeket. Nem hallani jó ideje problémát, érdemes minden szabályt elolvasni mert bizony van pár ház-szabályuk.
    Nem mellesleg hova fizetnél be, a pokerstarsra? Nincs helpdesk, ha bármi gondod van vagy reagálnak 2-3 hét múlva vagy nem. Itt legalább van MAGYAR ügyfélszolgálat is, nemhogy angol. 24 órán belül reagálnak. Szerintem ez fontos. GGpoker vagy Party jelenleg ami megbízható. De elég egy amerikai, ukrán, orosz, kínai játék és vége a dalnak. Ez mindig kockázatos buli lesz a legbiztonságosabb teremben is behúzhatnak, ha gazdasági válság van, vagy épp ahhoz van kedvük. Ha ezt a kockázatot nem tudod vállalni akkor élőben kell játszani vagy sehogy. A házamon és az autómon kívül minden pénzem a teremben van, ez van. A halál biztos csak.
    Te most ugye trollkodsz? Ne röhögtess már a GG megbízható? Nem azt mondom, hogy a Pokerstars egy földre szállt angyal, de én még róluk sosem olvastam olyat, hogy bannolnak, mert nyerő vagy meg lenyúlják a pénzedet mindenféle piszlicsáré indokkal.

    Milyen érdekes amíg Negró a Ps-nél volt, akkor volt csúcsra járatva a regek szívatása. Most meg ott van a GG-nél ők is kezdenek belejönni.
    SzolnokArca and koviii like this.

  3. #173
    Tag
    Csatlakozott
    2019. 10. 30.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    Oké, akkor fizess be 50 ezer dollart a PS-re úgy hogy nincs support

    Posztolj már légyszives példákat 2021 után ahol behuztak pénzzel embereket GG-én és nem volt vaj a fülük mögött.... Kétlem hogy ennyien játszanának ott akkor, ha ez így menne. Ráadásul nem kis rollok lehetnek bent a PS-hez képest...
    Utoljára módosítva: Bandesz87 által: 2022. 02. 07. 12:02

  4. #174
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 14.
    Hozzászólások
    123

    Alapbeállítás

    Sziasztok! KB 2éve befizettem a terembe egy hitelkártyával amit azóta megszüntettem. Ezzel kapcsolatosan az lenne a kérdésem, hogy ilyenkor hogyan tudok kiutalást kezdeményezni? Attól félek hogy a már megszünt kártyára inditanák el a tranzakciót ,ami már nem lehetséges!

  5. #175
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet cimbi79 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! KB 2éve befizettem a terembe egy hitelkártyával amit azóta megszüntettem. Ezzel kapcsolatosan az lenne a kérdésem, hogy ilyenkor hogyan tudok kiutalást kezdeményezni? Attól félek hogy a már megszünt kártyára inditanák el a tranzakciót ,ami már nem lehetséges!
    Szia!
    Javasolnánk, hogy első körben vedd fel a kapcsolatot a terem ügyfélszolgálatával emailben: ugyfelszolgalat@ggpoker.eu
    Valamint vedd fel velünk is a kapcsolatot ügyfélszolgálati elérhetőségeink valamelyikén, ha bármilyen egyéb kérdés felmerül. Segítünk, amiben csak lehetséges!

  6. #176
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 02. 10.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Most már nem lehet skrillre kifizetni? Januárban még oda fizettem ki, de most nem hozza fel mint opciót...

  7. #177
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet omgjk94 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most már nem lehet skrillre kifizetni? Januárban még oda fizettem ki, de most nem hozza fel mint opciót...
    Szia!
    Először megkell adni az összeget majd rákattintani a withdrawal gombra akkor fogja kiadni a Skrill kifizetést.

  8. #178
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 03. 08.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    A GGMasters Overlay 5M versenyen ha netán kiesne az ember a következő első napra is lehet regisztrálni vagy csak kizárólag egyre?

    Válaszokat előre is köszönöm!

  9. #179
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Kizárólag egyre.

  10. #180
    Tag
    Csatlakozott
    2019. 10. 30.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Régóta nem léptem be, megkérdezte tőlem a terem, hogy alkalmazott vagyok-e, vállalkozó vagy munkanélküli. Esetemben munkanélkülit kellene megjelölnöm, ha az igazat akarnám írni, de attól tartok így korlátozzák bizonyos formában a játékom/számlám. Ez valóban így lenne? Gondolom nem érdemes hazudni mert akkor meg igazolást kérhetnek arról, hogy pl milyen vállalkozó vagyok. Visszatarthatnak kifizetést arra hivatkozva, hogy munkanélküli vagyok? Miért kell ez az információ nekik? Nem tetszik a dolog... MTT-ézni szeretnék újra ősztől, de nem tudom melyik termet válasszam. Melyik a legmegbízhatóbb jelenleg ami a be-ki fizetéseket illeti? Köszönöm ha érdemben reagál valaki a kérdéseimre.

Oldal: 18 / 25 ElsőElső ... 81617181920 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •