Oldal: 20 / 25 ElsőElső ... 101819202122 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 191 - 200 (247) összesen
Like Tree171Likes

Téma: GG Network - FELHÍVÁS!

  1. #191
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 04. 30.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Natural8-ra nem reggeltél valamikor az életben? Engem azért dobtak ki, azt mondták a hálozatból csak egy teremnél lehet account, pedig nem is friss volt a regisztrációm.

  2. #192
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 01. 05.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Idézet Randall7242 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Natural8-ra nem reggeltél valamikor az életben? Engem azért dobtak ki, azt mondták a hálozatból csak egy teremnél lehet account, pedig nem is friss volt a regisztrációm.
    Úgy emlékszem nem.
    Közben válaszolt a magyar ügyfélszolgálat,azt írták "többszörös bejelenkezési hiba" miatt függesztették fel a számlám.Ami azért érdekes mert pont játékban voltam mobilon miközben kidobott.Nem tudom,lehet valaki be akart jelentkezni a nevemben,de inkább valami szoftveres GG bugra gyanakszom az nem lenne ritkaság.
    Kértek szokásos ellenörző adatokat, szelfit stb.Remélem megoldódik
    Randall7242 likes this.

  3. #193
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 01. 05.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Juhé,üjra jó a számlám.Ügy látszik tényleg valaki máshonnan probálkozott belépni,amiről kaptam értesítést is csak a gmail a spam mappába rakta.Emiatt 1 napig felfüggesztették a számlám,de szelfi,adatok bekérése ,2 faktoros hitelesítés,jelszóváltoztatás után visszaállították.
    Randall7242 likes this.

  4. #194
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 09. 14.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Valakinek törték már fel a fiókját? Tegnap valaki ruletten eljátszotta az összes pénzemet, majd kilépett. A belépés értesítőt a spam mappába rakta a gmail, így észre sem vettem. Van rá esély, hogy visszakapjam a pénzem? Az egyenleg előzményekben ott van minden, hogy min játszotta el.

  5. #195
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet lakigeri1989 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Valakinek törték már fel a fiókját? Tegnap valaki ruletten eljátszotta az összes pénzemet, majd kilépett. A belépés értesítőt a spam mappába rakta a gmail, így észre sem vettem. Van rá esély, hogy visszakapjam a pénzem? Az egyenleg előzményekben ott van minden, hogy min játszotta el.
    Szia,

    Számla feltöréssel kapcsolatban még nem kerestek minket a GGPoker játékosai, de ilyesmi előfordulását teljesen nem lehet kizárni sajnos.

    Mindenképp fordulj a terem ügyfélszolgálatához.

    Közben mi is felvettük GGPokerrel a kapcsolatot, hogy megtudjuk mit lehet tenni ebben az esetben. Amint válaszol a terem téged is tájékoztatunk.

  6. #196
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 09. 14.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Köszönöm szépen, hogy ti is intézkedtek. Én is a válaszukat várom, ide beirom amit írtak.
    Admin likes this.

  7. #197
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet lakigeri1989 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Valakinek törték már fel a fiókját? Tegnap valaki ruletten eljátszotta az összes pénzemet, majd kilépett. A belépés értesítőt a spam mappába rakta a gmail, így észre sem vettem. Van rá esély, hogy visszakapjam a pénzem? Az egyenleg előzményekben ott van minden, hogy min játszotta el.
    2+2-n volt pár arc aki pont így járt. Tudtommal senki nem kapott kártérítést.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  8. #198
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 09. 14.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Én is erre jutottam, sajnos. De leírom majd a terem válaszát, és a fejleményeket.

  9. #199
    Tag
    Csatlakozott
    2019. 10. 29.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    GG poker kérné az elmúlt 3 havi fizumat, de nincs munkám. Mondjuk úgy hogy ajándékba kapom a pénzt, de természetesen nem hivatalosan. Mi a szöszt csináljak most? Az elmúlt 15 évben sosem kértek tőlem ilyesmit, pedig mozgattam már rendesen pénzt. Mivan ha azt írom, hogy nincs munkám és eladtam egy autómat mondjuk 2020-ban 20k usd összegben...
    Rendes munkát kell szereznem ahhoz hogy pókerezhessek? Még a végén normális embert farag belőlem a GGPoker

  10. #200
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Bandesz87 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    GG poker kérné az elmúlt 3 havi fizumat, de nincs munkám. Mondjuk úgy hogy ajándékba kapom a pénzt, de természetesen nem hivatalosan. Mi a szöszt csináljak most? Az elmúlt 15 évben sosem kértek tőlem ilyesmit, pedig mozgattam már rendesen pénzt. Mivan ha azt írom, hogy nincs munkám és eladtam egy autómat mondjuk 2020-ban 20k usd összegben...
    Rendes munkát kell szereznem ahhoz hogy pókerezhessek? Még a végén normális embert farag belőlem a GGPoker
    Szia! Kérjük vedd fel a kapcsolatot velünk az elérhetőségeink valamelyikén itt. Segítünk!
    csiga19794 likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •