Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
Like Tree21Likes
  • 10 Post By banoster
  • 6 Post By danfiu
  • 2 Post By OldRknight
  • 3 Post By sakkos000

Téma: GG Network (Breakout Poker) - tegyétek fel kérdéseiteket

  1. #1
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás GG Network (Breakout Poker) - tegyétek fel kérdéseiteket

    A GG Network több kritikát kapott tőletek az elmúlt napokban, elsősorban arra vonatkozóan, hogy a nyerő játékosokat kitiltják. Elértük a hálózatról az új partnerünk (Breakout Poker) CEO-ját, aki vállalta, hogy interjút ad nekünk, amelyben bármilyen a teremmel kapcsolatos, akár kényes kérdésekre válaszol.

    Ebben a topikban ti is írhattok kérdéseket, ezeket fel fogjuk tenni neki. Arra kérünk benneteket, hogy ne a trollkodásról szóljon a topik, vegyük komolyan ezt a dolgot, mert ez egy lehetőség arra, hogy elkerüljünk, megelőzzünk esetleges sérelmes helyzeteket. Nem egy marketinges, a CEO fog széles nyilvánosság előtt válaszolni.

  2. #2
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Elmeselem az en tortenetemet a gg halozattal, illetve ehhez kapcsolodnak majd a kerdesek.

    I. kerdes: A terms and conditionsben mit is jelent pontosan a "predatory behaviour"?

    Eleg lazan kezeli a ggnetwork security ezt a fogalmat. Engem egyszer figyelmeztettek, amit tudomasul vettem, aztan elkezdtem asztalokat nyitogatni es mindenkivel jatszottam, amig el nem ment. Nyertem sokat, aztan bumm reggel kapom az emailt, hogy bummm bannoltak, mert ok szoltak.

    Az emailben az allt, hogy a fent levo rollbol-kb 20k- levontak egy osszeget es atutaltak a karosult jatekosoknak (egy random osszeg volt megjelolve kb 3848.64 usd). Aztan ertetlenul kerdeztem a supporttol, hogyan jott ki ez az osszeg es miert? Semmi valasz vagy indoklas. Aztan mondtam nekik,hogy engedjenek bejelentkezni a kliensbe,hogy bizonyitsam az o belso rendszerukon keresztul a hand historyk alapjan, hogy en pedig nem bumhuntoltam es konkretan mindenkivel jatszottam,illetve asztalokat inditottam. Mondhatom, hogy semmi valasz. Ez egy nyilvanos rablas kerem szepen.

    II. kerdes: Hogyan lehet kivedeni/elkerulni ezt a szituaciot?

    III: A bannolasok miert pont a nagy nyero jatekosokat erintik altalaban?

    Ha tudtok egy gg securitys embert is ide hivni es meginterviewolni, az kiraly lenne. Mondjuk ugyis azt hazudik, amit akar, de egy probat megerne.

    IV. Ha tortenik valamilyen konfliktus a jatekos es halozat kozott, akkor ki az aki felulbiralhatja a ggnetwork security team-et vagy kozbenjarhat?
    Utoljára módosítva: danfiu által: 2018. 03. 01. 20:33

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Nem CEO-t kéne idehívni hanem példát venni a nagy nemzetközi oldalról ami épp ma szakította meg a teljes kapcsolatot (reklámok, fórumtopikok) a wpn (ACR) networkkel, kedves Akadémia....
    Utoljára módosítva: OldRknight által: 2018. 03. 02. 00:18
    sakkos000 and Jymaster111 like this.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Idézet OldRknight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem CEO-t kéne idehívni hanem példát venni a nagy nemzetközi oldalról ami épp ma szakította meg a teljes kapcsolatot (reklámok, fórumtopikok) a wpn (ACR) networkkel, kedves Akadémia....
    Nézd meg a terem és race kínálatot. Szinte alig van már valami. Az egyik egy 12k-s PA race 6 teremmel, ebből 3 ez az új GG-s terem, Pokerking(wpn) és a Shenpoker ahova épelméjű nem fog beutalni 100 dollárnál többet. Az amúgy is gyér kínálat mellet úgy tűnik hogy még kettő hálózattól el kéne búcsúzni... Gondolom nem szívesen. Amikor még én kipróbáltam a PPI-t akkor még volt rakerace az pl. hova lett?

    Ezeket a sztorikat olvasva hogy mondva csinált okokkal bannolnak, foglalják le a rollt, én nem hinném hogy azok a pénzek a "károsultak" accountjára kerültek. Mégis mit mondanak milyen indokkal kapták? Hülye vagy és nem tudsz pókerezni ezért kapsz 500 dollárt? Mert csalni senki se csalt, csak jobban pókereztek.
    SzolnokArca, tonyi and Buksisak like this.

  5. #5
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az emailben az allt, hogy a fent levo rollbol-kb 20k- levontak egy osszeget es atutaltak a karosult jatekosoknak
    Át tudnád küldeni a teljes emailt? A kérdések mellett szívesen megmutatnám azt is, hogy véleményezze. FB-n átküldöm a mail címem.

    Szerintem ebben az interjúban az a jó, hogy ha a CEO nyilvánosan kimondja, hogy márpedig nálunk ilyen nincs, aztán mégis történik valami ilyesmi, abból azért komoly balhét lehet csapni. De tényleg szóljatok nekünk is ilyenkor, affiliate-ként nagyobb ráhatásunk van a dolgokra. Nem mondom, hogy mindig minden esetet meg tudunk oldani, de szerintem sokat igen. Illetve ha tudunk ezekről, meg tudunk védeni másokat.
    Utoljára módosítva: banoster által: 2018. 03. 02. 10:31

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Szerintem is k. gáz amit a gg networkben csinálnak ez az egész "predatory behaviour"-t elég könnyen rá tudják húzni a sok mindenre. Elolvastam a 2+2 topikok nagyrészét és nem egy esetben azért a játékosok is hibásak pl. azt többször olvastam, hogy banolják bumhintingért visszakapja a pénzét és rá 2 hónapra regel egy másik skinre a hálozaton belül és felháborodva posztolt, hogy kibanolták és elvették a pénzét.(pedig le van írva, ha kitiltanak az összes skin-ről ki vagy tiltva ha regisztrálsz lefoglalják a pénzed és banolnak)

    Viszont a termek levétele azért nem ilyen egyszerű kérdés szerintem. Az egyik dolog, hogy kb. 30-40 percet kell rászánni hogy tájékozodjon az ember és eldöntheti neki megéri-e "kockáztatni". PL. leveszik a WPN hálózat termét az kinek lesz jó? Az ott grindolóknak akik hónapok/évek óta ott grindolnak kapják a havi kis plussz-t a race-ből nemhiszem(és bármikor leléphetnek ha nem tetszik nekik amit olvasnak), a PA-nak sem, reálisan mennyi új játékost vonz be egy ilyen terem szerintem minimális a szám.

    Nem azt mondom, hogy promotáljanak mindenféle scammer sz*r networkot(a wpn és a gg is a határon mozog;p) és nagy felelősége van a pa-nak, de a játékos dönti el neki megéri-e vagy nem és nem nagy idő utánanézni ezeknek.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •