Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 08. 07.
    Hely
    Felsőzsolca
    Hozzászólások
    179

    Alapbeállítás Póker Siófokon

    Ismertek egy jó pókerklubbot Siófokon?

  2. #2
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    A Petőfi sétányon például kettő is van. Az egyikben én is voltam a múlt héten, röviden leírom a tapasztalataimat:

    A helyszín egy különálló villa a sétálóutcán. Én hétköznap voltam, ekkor játék csak egy asztalon ment, de még két asztal volt, egy az emeleti teraszon, egy pedig a földszinten. A játék 100/200, átlag beülő 30-40k. Asztal fele magyar játékos, másik fele többnyire holland, és többnyire fiatal játékos. Úgy tűnt a magyarok komolyabban veszik a dolgot, míg a küldföldi srácok esetében a játék inkább kikapcsolódásnak tűnt, közben folyamatosan söröztek. A játék a szokásos, viszonylag jól readelhető, semi-loose élő játék, sokszor nagy preflop emelésekkel. Két osztó váltja egymást, fogyasztásért fizetni kell. A hangulat jó, a terembe is beszűrődik a környező bulihelyek zenéje. Játék hajnalig.

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 08. 07.
    Hely
    Felsőzsolca
    Hozzászólások
    179

    Alapbeállítás

    Ez egy kicsit nagy tét a pénztárcámhoz képest, de majd benézek, hátha indul SnG

  4. #4
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 11. 15.
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás

    Idézet Acelsziv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ismertek egy jó pókerklubbot Siófokon?
    Balatonlellén nyitott nemrég a Best Poker Club egy termet, ott is 100/200 megy, sok hallal. Albatros a neve a főtéren van. Szerintem Balatonon ez a legjobb ahogy hallottam.

  5. #5
    Fanatikus tag poofee avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 16.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás

    A sétányon lévő klubba én is szoktam járni. A Bacardival szemben van. szombaton szoktam ott lenni akkor mindig van 2 asztal, néha 3 is. 100/200 CG megy. Benti asztaloknál lightosabb 6-10 k-s beülőkkel, kint a teraszon 60-100 k is előfordulhat.
    Tapasztalat ugyanaz, magyarok külföldiek vegyesen. Magyarok komolyabban játszanak és jobban megbecsülik a zsetonokat. A turisták meg csak tolják be a zsetonokat nem igazán érdekli őket semmi.
    Hangulat szerintem is jó, általában ien 10-től 4-ig van élet, de lehet hogy tovább is.
    Csak a nyári időszakban van nyitva.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •