Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (18) összesen
Like Tree7Likes

Téma: QQ SB vs EP open+ MP 3bet

  1. #1
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás QQ SB vs EP open+ MP 3bet

    130BB effektíven vagyunk, az eredeti emelő gyenge egyasztalos, a 3betelő jó regulár.

    https://www.boomplayer.com/27502764_21758CDD85

    Eléggé zavar, hogy pozíción kívül preflop nincs igazán átgondolt koncepcióm ezekre a helyzetekre.

    Más pozícióhármasoknál kicsit tologatom ide-oda a flat és 4bet range-dzsemet statoktól, read-től függően, de itt mélyebbek is a stack-ek, valamint preflop nem hiszem, hogy lesz a helyzeten fogás, sőt a QQ-nál az is szopó, hogy nincs semmilyen blokker-hatás, így gyakrabban találkozok KK+-szal.
    4bet/fold pedig elég vacaknak tűnik potodds miatt.

  2. #2
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Kerdes mekkora fish az eredeti emelo es mennyire lazan 3betelgeti a reg..? 4bet/call range ellen se vagy csucs szuper. Kerdes hogy mennyi FE-d van az o 3bet range ellen.. Ezek mindig szopo szituk ha callolsz sztem, mert nem vagy happy ha vegignyomja az alacsony boardokon sem..

  3. #3
    Top
    Top nem elérhető
    Team Hero
    Csatlakozott
    2014. 09. 09.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Ha a fish könnyen tönkremegy ,akkor a jó reg lazábban depolarizáltan fogja 3betelni. Amibe sztem simán befér az Aqs+,Aqo+,JJ+ is kb.Így ebben az esetben a QQ simán mehetne szvsz akár a 4bet rangeünkbe is.
    Amennyiben a fish kevésbé szereti betenni úgy nem lenne 4bet range-em ,hogy játékban tartsam.

  4. #4
    Idegen samuasamu avatara
    Csatlakozott
    2017. 12. 25.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Perfect play.

  5. #5
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    turn crai mindenki szerint std?
    kacsa1st likes this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    turn crai mindenki szerint std?
    Én nem tolnám be, KK+ tud callolni csak, azokkal meg riveren is berakja.
    kacsa1st likes this.

  7. #7
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Preflop a call jobban tetszik a 4betnél. A regular nem fogja itt lightan 3betelni, ahogy mi sem fogunk itt lightan 4betelni sosem, ezáltal a 4bettel sztem faceup lenne a rangeünk.

    Postflop én is így játszanám, a hand akkor lenne érdekesebb ha nem floppolnánk meg a nutsot.

  8. #8
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én nem tolnám be, KK+ tud callolni csak, azokkal meg riveren is berakja.
    Pont ez a range ellen tolnám be a max valuért még itt turnon. Jöhetnek rossz riverek (pikk, Q, J,) amiken nem biztos hogy be fogja hívni a maradék 80bb-nket, de lehet hogy blanken is mögénk checkel mivel a mi rangeünkben ott van az összes set is.

  9. #9
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Szetteket kivéve itt mit tolunk vissza turnön? Erős Qx fd-t sem tesszük vissza, más meg nagyon nem lesz nálunk.
    kacsa1st likes this.

  10. #10
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szetteket kivéve itt mit tolunk vissza turnön? Erős Qx fd-t sem tesszük vissza, más meg nagyon nem lesz nálunk.
    Tök valid felvetés. Ha nem lett volna egy kis előzmény, akkor x/c-x/c-t választottam volna.
    De előtte kicsit már húzogattuk egymás bajszát, néhány kreatív megmozdulással, ezért úgy döntöttem, hogy hiteltelenebb ha turn-ön betolom és így max value.
    Az is kérdés, hogy lesz-e nála pure blöff, pláne olyan amit végig is tol?

    (Preflop az eredeti emelő nem random kattintgató fish, csak simán egy passzívabb egyasztalos.)

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •