Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 03. 27.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás Segédszoftverek

    Pókertermek korlátozzák a segédszoftverek használatát ?

  2. #2
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Idézet alex888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pókertermek korlátozzák a segédszoftverek használatát ?
    Kifejezetten támogatják a használatukat, és a fejlesztéseikre is külön pénzeket különítenek el

    - terme válogatja.. -

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 03. 27.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Köszönöm szépen ,tehát még érdemes belefektetni. Nem nagyon tudok bennük eligazodni,sajnos... Tudnál ajánlani valamit MTT,cash ? (HM2)?

  4. #4
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    hm3 béta? lehet ingyen megkapod

  5. #5
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 28.
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás pt4

    Sziasztok!
    Hogy tudom megvenni a Pt4 et, Nekem levan töltve trial verzio. Oldalon bakartyaval fizetem kivalasztott típust és kepok regisztracios kodot?! ennyi? vagy még regizni is kell oldalon? valaki letudna irni pontosan? Köszi

  6. #6
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Szia! Gyakorlatilag igen, kifizeted és a megadott email-re kapsz egy regisztrációs kódot. Nem kell több regisztrációt kitölteni tudomásom szerint

  7. #7
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Idézet alex888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm szépen ,tehát még érdemes belefektetni. Nem nagyon tudok bennük eligazodni,sajnos... Tudnál ajánlani valamit MTT,cash ? (HM2)?
    Szerintem akkor érdemes befektetni, ha szeretnél komolyabban foglalkozni a játékkal. Ha csak kicsit több mint hobbi és micro cash-t játszol vagy napi/heti pár MTT, akkor lehet nem fizetődik ki egy 100$ körüli program.

    Viszont ha komolyan szeretnél a játékkal foglalkozni (és nem csak 3-5 számot nézegetni a HUD-n), akkor elengedhetetlen egy tracker program. Azt mondanám, hogy egyre nehezebb kezdőként, nem behozhatatlan a hátrány de egyre keményebbé válik a mezőny. Segítség nélkül pedig nehéz elmélyedni a segédszoftver használatában, szóval sok időt és energiát fog elvenni a megértése majd utána a helyes következtetések levonása. Ezt mindenképp mérlegeld mielőtt befektetsz.

    Nekem a HM eddig jobban bejött mint a PT

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •