Oldal: 15 / 39 ElsőElső ... 5131415161725 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 141 - 150 (387) összesen
Like Tree266Likes

Téma: Roroo 2k -> 10k challenge

  1. #141
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 05. 20.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Idézet sakkos000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    800 óra az nagyon kevés 8 hónap alatt. Láttam olyat aki egy huzamban letolt 75 órát, ez szélsőséges eset, de 100-at hobbi játékosok lejátszanak.
    Napi 8-12 óra munkahely mellett ?

  2. #142
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Idézet Tony9 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Napi 8-12 óra munkahely mellett ?
    Ha hétvégén játszol 2 este 15 órát az már 60 havonta.

  3. #143
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Szerintem 800 óra nem kevés. Egyfelől ahhoz még munka hozzájöhet, bár én úgy értettem, hogy csak mostantól fog dolgozni. Másrészt, itt tiszta, élő pókeres játékidőről volt szó, abban nincs benne még az elemzésre, tanulásra szánt idő meg az online póker sem. Szerintem korrekt óraszám.

    Ja és ha Roroo csökkenteni szeretné a varianciát, akkor érdemes megtolni a sportfogadást meg a kaszinóbónuszokat, stabilabban építheti velük a rollt.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  4. #144
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 10.
    Hozzászólások
    376

    Alapbeállítás

    Hello. Most csak 2o handet hozok. Arra akarok kiterni h a wtsd ertekem ugyerzem sokkal alacsonyabb az idealisnal , nezem a videokat s abban a joo jatekosok ilyen 26-30 kozotti ertekkel vannak altalaban , nekem ez 23.5 , ezekre a spotokra oda kell figyeljek , tobb herovall kell helyessen , de ez nem olyan egyszeruu. A ket hand is ezt erezteti velem h konnyen kibluffolhetoo vagyok .. barmilyen velemenyt szivessen fogadok.

    Floppon cbet? Nem hiszem h kell az , csak oop vagyunk kb javulni nem tudunk , de kozben a handunk nagyon serulekeny . turnon , nekunk nem sok 4es van a rangunkben , ezert o siman bluffolhet drawal , de akkor a riveren is szemben allunk majd egy nagy bettel ...

    Prima, $0.25/$0.50 Pot Limit Omaha Cash, 4 Players
    Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

    SB: $116.70 (233.4 bb)
    Hero (BB): $53.95 (107.9 bb)
    CO: $53.16 (106.3 bb)
    BTN: $71.68 (143.4 bb)

    Preflop: Hero is BB with A A K 5
    CO raises to $1.75, 2 folds, Hero raises to $5.50, CO calls $3.75

    Flop: ($11.25) 8 Q 4 (2 players)
    Hero checks, CO checks

    Turn: ($11.25) 4 (2 players)
    Hero bets $6, CO raises to $17.63, Hero folds

    Results: $23.25 pot ($1.00 rake)
    Final Board: 8 Q 4 4
    Hero mucked A A K 5 and lost (-$11.50 net)
    CO mucked and won $22.25 ($10.75 net)


    2: Itt azert ugygondolom h ezt a turn betet meg kene adni , s akkor riveren ujratervezni , de ha megadjuk , mit csinalunk a riveren egy potbettel ???

    Prima, $0.25/$0.50 Pot Limit Omaha Cash, 3 Players
    Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

    SB: $52.70 (105.4 bb)
    Hero (BB): $93.27 (186.5 bb)
    BTN: $77.70 (155.4 bb)

    Preflop: Hero is BB with K 8 T Q
    BTN calls $0.50, SB folds, Hero raises to $1.75, BTN calls $1.25

    Flop: ($3.75) 6 7 9 (2 players)
    Hero checks, BTN bets $2, Hero raises to $9.75, BTN calls $7.75

    Turn: ($23.25) 9 (2 players)
    Hero checks, BTN bets $5, Hero folds

    Results: $23.25 pot ($1 rake)
    Final Board: 6 7 9 9
    Hero mucked K 8 T Q and lost (-$11.50 net)
    BTN mucked and won $22.25 ($10.75 net)

    . Csak joo jatek ez az omaha , ha nekem ennyi tapasztalattal ilyen gondjaim vannak , akkor kepzeljetek el egy kezdo vagy egy majdnem kezdo h el lehet veszve ebben a jatekban. Adios
    CsabiST likes this.

  5. #145
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    "barmilyen velemenyt szivessen fogadok. "

    Na jó, bár nem omahazok

    AA:
    Elég bátortalan size preflop oop. Ha nem szerenténk bet/fold-ot játszani flopon és kimegy x/x-be, maradék xc, xc line-on ha river nem club.
    Ha mégis turn bet mellett döntünk akkor call-oznék. Szűk value skálát reppel FD-t nem blokkolunk.

    2. hand:
    Enemy játékából kiindulva nagy esély van rá h fish. Ennyiért dobhatatlan turn-ön és blank riveren is calloznék neki. (turn sizeból nem az jön le, hogy extra erős, mert ekkora bettel nem kerül be a stack).

    Remélem valaki szakmában jártas leírja a tutit, mert én csak kontárkodtam

  6. #146
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    hali, 1. hand, 4es spr-ben becsűrném (pot), rainbow semi connected board, random 2párok ellen vagyunk hátul, minden más ellen eq-t veszunk el. 5os spr-ben tricky/boarder line a pot call, lesz egy tonna turn amit nehéz lesz játszani, de attol még betelném 1/3 pottal. Nagyobb size-al azért nem mert nem szeretnék bet/foldolni ha pl betelek naggyal már kb commitedek leszunk ha tul aggron stackoffol IP, kisebbet meg sokszor ua a range fog megraiselni foleg kisebb téten.
    As played bet flop bet turn kis size. Ha azt megRaiseli turnon, GTO szerint nem dobhatunk minden AA-t. Ugye az neki autoprofit akkor ha itt minden OP, Qx dob. Ami a handeunket illetti, ugye 2 felé mehet a dolog, oylan AA-t amiben van backup eq-t pl 4x ellen biztos h nem lesz jo dobni. AA**cc,AA+GS, stb, az autocall. Viszont az még mindig nem lesz elég, kell védeni vszeg AAQ-t, AA8-at is. Az adott handet elvileg lehet dobni.
    Ha ezt felulirja egy read, vagy stat, akkor ugye explo foldolni lehet tobb AA-t persze.

    2. igen turn az call lesz még. ekkora size-ra ismét csak nem dobhatunk világgá mindent.
    CsabiST likes this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  7. #147
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    Idézet rorooen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello. Most csak 2o handet hozok. Arra akarok kiterni h a wtsd ertekem ugyerzem sokkal alacsonyabb az idealisnal , nezem a videokat s abban a joo jatekosok ilyen 26-30 kozotti ertekkel vannak altalaban , nekem ez 23.5 , ezekre a spotokra oda kell figyeljek , tobb herovall kell helyessen , de ez nem olyan egyszeruu. A ket hand is ezt erezteti velem h konnyen kibluffolhetoo vagyok .. barmilyen velemenyt szivessen fogadok.

    Floppon cbet? Nem hiszem h kell az , csak oop vagyunk kb javulni nem tudunk , de kozben a handunk nagyon serulekeny . turnon , nekunk nem sok 4es van a rangunkben , ezert o siman bluffolhet drawal , de akkor a riveren is szemben allunk majd egy nagy bettel ...

    Prima, $0.25/$0.50 Pot Limit Omaha Cash, 4 Players
    Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

    SB: $116.70 (233.4 bb)
    Hero (BB): $53.95 (107.9 bb)
    CO: $53.16 (106.3 bb)
    BTN: $71.68 (143.4 bb)

    Preflop: Hero is BB with A A K 5
    CO raises to $1.75, 2 folds, Hero raises to $5.50, CO calls $3.75

    Flop: ($11.25) 8 Q 4 (2 players)
    Hero checks, CO checks

    Turn: ($11.25) 4 (2 players)
    Hero bets $6, CO raises to $17.63, Hero folds

    Results: $23.25 pot ($1.00 rake)
    Final Board: 8 Q 4 4
    Hero mucked A A K 5 and lost (-$11.50 net)
    CO mucked and won $22.25 ($10.75 net)

    Én cbetelném a floppot. De ha már ch volt akkor turnön is ch/c lenne a játékom.
    kacsa1st likes this.
    Ha berakom a pénzem mindig 50 %-ra teszem! Vagy jön vagy nem!

  8. #148
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    Idézet rorooen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello.


    2: Itt azert ugygondolom h ezt a turn betet meg kene adni , s akkor riveren ujratervezni , de ha megadjuk , mit csinalunk a riveren egy potbettel ???

    Prima, $0.25/$0.50 Pot Limit Omaha Cash, 3 Players
    Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

    SB: $52.70 (105.4 bb)
    Hero (BB): $93.27 (186.5 bb)
    BTN: $77.70 (155.4 bb)

    Preflop: Hero is BB with K 8 T Q
    BTN calls $0.50, SB folds, Hero raises to $1.75, BTN calls $1.25

    Flop: ($3.75) 6 7 9 (2 players)
    Hero checks, BTN bets $2, Hero raises to $9.75, BTN calls $7.75

    Turn: ($23.25) 9 (2 players)
    Hero checks, BTN bets $5, Hero folds

    Results: $23.25 pot ($1 rake)
    Final Board: 6 7 9 9
    Hero mucked K 8 T Q and lost (-$11.50 net)
    BTN mucked and won $22.25 ($10.75 net)

    .
    floppon itt milyen lapra tetted amivel ezt csinálhatja? Turnön ennyit megadnék csak full ellen vagy sz@rba.
    Ha berakom a pénzem mindig 50 %-ra teszem! Vagy jön vagy nem!

  9. #149
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 10.
    Hozzászólások
    376

    Alapbeállítás

    Hello.
    A chalenge még el is viragzik , +ban is vagyunk , csak ugy vettem eszre h irok ide valamit , akkor altalaban valaki mindig kikezdi vmilyen formaban , akkor is ha ez az ember ismeretlen szamomra , nincs ez jo hatassal ram . h egy kicsit pontossabban is beszeljunk a pokerrol, eddig 100k handet jatszottam le a chalengben , ev.ben nyerek is valamennyit , de az osszes 100k handben vesztek a parozodott boardokon, hozok 2o grafikont s amelyikeben eleg szepen megy felfele az ev abban is.
    Pont az utolso postban a Csabi kerdezte h , h mi van abban a handben a parozdott boardon s nem tudtam a valaszt.
    Teli van kacsával a jatek , igy is nehez nyerni , de en latom benne a tiszta valuet.
    Csatolt képek Csatolt képek

  10. #150
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Hajrá!
    Én szívesen olvasok ilyen naplókat, úgyhogy toljad neki.
    Az építő jellegű negatív kritikát szerintem érdemes átgondolni, sokszor segített már nekem is. Lehet elsőre felkúrja az ember agyát, mivel ugye konfliktust okoz a már-már megszokott gondolatmenettel szemben, azonban mikor az ember (hideg fejjel) más perspektívából meg tudja közelíteni, amit mondtak neki, lehet sokszor fog segíteni ahhoz, hogy figyelmen kívül hagyjuk ezeket.
    A sima bullshit kommentekkel ne foglalkozz.

    Ja és a pározódott boardokhoz, ezt a videót küldöm, nem mondom hogy láttam, (csak JNandez videóit nézegettem) meg kell némi angol tudás, de biztos kompetens a témában. https://www.youtube.com/watch?v=Dg786bqwTEw
    GL!
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •