Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    Újonc
    Csatlakozott
    2015. 10. 08.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás Hyper K6o flop 2pár turn játék

    Ellenféllel 1. meccs, eddig nem nagyon C-betelt, ezért döntöttem a donk mellett. Turn mi a terv így hogy nálunk van a Kd és hogyan játszanátok nélküle?

    2 players
    Hand delivered by Upswing Poker

    SB: 528 (18 bb)
    BB (Hero): 472 (16 bb)

    Pre-Flop: (45) Hero is BB with 6 K
    SB calls 15, Hero checks

    Flop: (60) 6 K 7 (2 players)
    Hero bets 33, SB calls 33

    Turn: (126) 8 (2 players)

    Hero???

  2. #2
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    flop checkelek
    - erős lapom van, amivel blokkolok pár lehetséges xback lapját (46, 65, 68, 96)
    - nálam a Kd
    - megadom neki az esélyt, hogy blöfföljön, semiblöfföljön
    - a donkra meg esetleg ebből a blöfföket eldobja

    Ahogy ment turn valószínűleg Kd-vel bet69/callolok (nem boldogan, de néha lesz nála valami 78, 68 meg pár elvetemült 8xd, amit bepörköl, mert nem akar callolni) Nem akarok neki ingyen lapot adni és továbbra is elég erős a handem, hogy értéket nyerjek.
    Kd nélkül is valószínűleg ugyanezt játszom. (Kicsit nehéz válaszolnom, mert 100-ból egyszer donkolnám ezt a lapot.)
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  3. #3
    Újonc
    Csatlakozott
    2015. 10. 08.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Idézet castor11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ahogy ment turn valószínűleg Kd-vel bet69/callolok
    Ebben a megoldásban kevésbé látok koncepciót, mint az alábbi kettőben:

    1. Ha bet/callolni akarok akkor szerintem jóval nagyobb betsize-t választanék 100 körül

    2. Ha indukálni akarok/valuet nyerni a range aljától mint egy lapos FD-k 1párok, akkor pedig kisebbet 50 körülit
    Utoljára módosítva: izémizé által: 2018. 06. 01. 14:29

  4. #4
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Idézet izémizé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ebben a megoldásban kevésbé látok koncepciót, mint az alábbi kettőben:

    1. Ha bet/callolni akarok akkor szerintem jóval nagyobb betsize-t választanék 100 körül

    2. Ha indukálni akarok/valuet nyerni a range aljától mint egy lapos FD-k 1párok, akkor pedig kisebbet 50 körülit
    Igazad lehet, nekem a nagy bet szimpatikus, mert azokra ugyanúgy callolhat fd-vel és ha nem volt túl aggro, akkor annyira nem is tartom valószínűleg, hogy beindukálnánk.
    Őszintén szólva bizonytalan vagyok a dologban, mert ahogy írtam, ritkán keveredek ilyen szituba. (az alap játékom itt flop /r és turn push, ha pedig xbackel, akkor turn river bet-bet a kártyák függvényében)
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  5. #5
    Újonc
    Csatlakozott
    2015. 10. 08.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Idézet castor11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igazad lehet, nekem a nagy bet szimpatikus, mert azokra ugyanúgy callolhat fd-vel és ha nem volt túl aggro, akkor annyira nem is tartom valószínűleg, hogy beindukálnánk.
    Őszintén szólva bizonytalan vagyok a dologban, mert ahogy írtam, ritkán keveredek ilyen szituba. (az alap játékom itt flop /r és turn push, ha pedig xbackel, akkor turn river bet-bet a kártyák függvényében)
    Nem is feltétlen az a cél, hogy beindukáljuk hanem hogy szélesen tartsuk a rangeét és calloljon nagyon gyenge FD-kkel vagy 6x,7xekkel amit nagy betre dobna. Nyilván van pár river kártya amit nem szeretnénk látni, de szerintem rengetegszer fog callolni majdhogy nem drawing deadként.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •