Eredmény: 1 - 7 (7) összesen

Téma: Fishkérdés!

  1. #1
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 05. 28.
    Hozzászólások
    97

    Alapbeállítás Fishkérdés!

    Sharkscope-on nézegettem a grafomat megakadt a szemem a ROI % rubrikán. Ez mit jelent pontosan? Hány százalék mondható jónak pl micro stakes SNG játéknál valamint mennyi játszott játék alapján?

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Ahhoz,hogy erre választ kapj bárkitől is egy picit részletesebben nem ártana nyilatkoznod,hogy sng-én belül milyen típus. Turbó,hyper,regspeed,HU,6max,18man stb.,stb.,

  3. #3
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 05. 28.
    Hozzászólások
    97

    Alapbeállítás

    Double or nothing turbo 6 max.

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Azt hogy mit jelent a ROI megmagyarázza a SharkScope ha föléhúzod az egeret. ((Nyeremény - (stake+rake))/(stake+rake)*100). Turbo-n és mikrotéten a rake miatt kb. istencsászárnak kell lenned hogy 5%-ot elérd. Nem játszottam a teremben de manapság már mindenki túlképzett és DoN-ban a közel verhetetlen játékra be lehetne tanítani a nagymamámat is.

  5. #5
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2017. 11. 01.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Anná jobb minél több!

  6. #6
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 05. 28.
    Hozzászólások
    97

    Alapbeállítás

    Köszönöm a válaszokat. Mennyi játékot szoktak alapul venni? 2-300 lejátszott sng már mutat valami pontosabbat, vagy itt is kell pár ezer játék hogy lehessen valamit mondani.

  7. #7
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 12. 20.
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    Idézet ttibi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a válaszokat. Mennyi játékot szoktak alapul venni? 2-300 lejátszott sng már mutat valami pontosabbat, vagy itt is kell pár ezer játék hogy lehessen valamit mondani.
    1500-2000 jatek már azért egy valós képet ad, persze ha 400-500 játék után hatalmas a mínusz akkor vmi már ott sem oke.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •