Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (62) összesen
  1. #1
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Villanykörte Példa handek- szituációs játék

    Mivel van jó sok standard kérdéses PRE FLOP szitu amivel esetleg másnak is gondja akad ,ezért gondoltam felteszek bár "elképzel" handet amik általánoságban pl. micro limiten előfordulhatnak. A HH-m elég egyszerű lesz, remélem senki nem lesz lusta válaszolni a helyzetekre

    Alap eseteben mindeki 100bb-vel ül az asztaloknál:

    SB\BB kérdések. :

    A\1.hand :
    Hero: SB
    PreFlop: utg fold,mp call,co call,btn call, HERO ??

    A\2.hand:
    SB
    PF: utg call,mp call,co fold,btn call, HERO ??

    A\3.hand:
    PF:utg call,mp fold,co fold,btn raise 4BB,hero ??

    A\4.hand:
    PF:utg fold,mp fold,co fold,btn raise 4BB, hero??

    a játékosokról még nincs 10 handnél több ezért azokból nem tudunk következtetést levonni.

    B - 3bet - info nélkül
    Szintén mindeki 100-110bb-vel ül.

    B\1.hand :
    Hero: UTG
    Hero raise 4bb,mp fold,co raise 12ig,btn raise 48ig,sb,bb fold HERO ?

    B\2. hand :
    Hero: CO
    utg call,mp fold,hero raise 5bb,btn raise 14ig,sb fold,bb fold, utg fold,hero ?

    B\3.hand:
    Hero: CO
    utg call,mp fold hero raise 5bb,btn raise 14ig,sb fold,bb fold, utg call, HERO ?

    B\4.hand
    Hero: utg
    Hero raise 4bb,mp fold,CO call,btn fold,sb fold,BB raise 18ig,hero ?

    B\5.hand:
    Hero:BTN
    utg fold,mp fold,co fold,HERO raise 4bb, sb fold,BB raise 12ig,Hero ??


    Egyenlőre ennyi, erre is lesznek remélem izgalmas válaszok. thx.

    Célom: kiváncsi vagyok a gondolat menetetkre, és az általatok javasolt helyes pre flop játékra ezekben a szitukban. Amennyiben lesz rá valamiféle vélemény,

    hasonló handekben lenne majd 4bet\c-bet\3betelt postflop hand\2nd barrel\float\ és river value bet kérdéses handek. persze csak szép lassan

    előre is thx, gl

    azt hiszem ezzel mind sokat tanulhatunk.
    It's just a ride.

  2. #2
    Őstag Lev729 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 06.
    Hozzászólások
    1.217

    Alapbeállítás

    Na, szép sorban.

    A1: Én ezzel csak kiegészítenék 3 limp után. Ha ott a 8-as a flopon, akkor csak van valaki, akit még eltalált. Ha meg nem, akkor 3 ellenfél ellen pozíción kívül nem sokra megyek vele (és így olcsóbban ellehet dobni)

    A2: 1. gondolatom az volt, hogy ezzel emelnék mondjuk 5-6bb-t, aztán most így másodjára már lehet, hogy csak kiegészíteném ezt is. Mondjuk ha még nincs semmi info (pl. most ültem le éppen), akkor szeretek egy picit agresszorkodni, hogy felmérjem a terepet. Szóval azt hiszem, ismeretlen közegben, megpróbálkoznék egy emelésselm, aztán bízom valami jó flopban.

    A3: Nálam ez call. Valahol azt olvastam, hogy ha kézbe osztott párod van, akkor kb. minden 8. flopon lesz ott egy 3. lap (ha gyorsan utána számolok, akkor szerintem nagyjából jó ez a feltételezés). Ha az ellen 100bb-vel ül és feltesszük, hogy egy settel a teljes beülőjét eltudjuk szedni, akkor elvileg 12bb-s emelés megadásánál 0-s a játék, ha jól számolom. Nyilván mindig nem lehet elszedni a teljes beülőt, úgyhogy én úgy határoztam ezt meg magamnak, hogy kb. az ellenfél stackjének 1/12 nagyságú emelését adom meg. Pl: Ha valaki 10$-ral ül, akkor kb. 0.8$-t adok, de ha csak 6$-ral akkor max. 0.5$-t.
    Ebben az esetben "csak" 4bb van szóval call. Itt még az utg is beszállhat, szóval egy jó flopal, akár több pénzt is szerezhetünk. Visszaemelni nem szeretek alacsonyabb/közepes párokkal, ráadásul, ha utg visszaemelne egy nagyobb összeget, akkor így még mindig könnyebb eldobni.

    A4: Ez is call. A logikája hasonló, mint az előbb. Szóval preflop ugyanúgy játszanám meg. Nyilván postflop teljesen más, ha már csak egy ember van.

    B1: Én ezzel a KK-val gondolkodás nélkül all-in mennék.
    AA, KK, QQ, AKs, AKo: Ezek azok a kombinációk, amikkel ha úgy adódik gondolkodás nélkül all-in megyek, mivel NL10-en játszom, nem félek attól, hogy mondjuk a dáma párom mindig AA, meg KK-ba fog futni. Nem is szokott (persze volt már rá példa). Nagyobb szinteken biztos szűkíteni kell majd ezt a kört, de NL10-en szerintem bőven plusszos az, ha ezekkel betolom preflop. Szóval nálam ez all-in, még a több résztvevő ellenére is. Így legalább egy kattintással kiküszöbölhetem a pozíciós hátrányt

    B2: Ez szerintem dobás. A gondolatmenet hasonló az A3-hoz. 8bb-ig adom. De ez így már sok. Ráadásul nagyon könnyen kerülhet J, Q, K, A flopra/boardra és akkor már arra sincs esélyünk, hogy over párral megverjünk két magasabb lapot.

    B3: Ez viszont már call. Logika ugyanaz, mint volt, csak ugye a 2 játékosnak már 200bb-je van összesen. Ennek az 1/12-ed része kb. 16-17bb. Itt 14-et kell megadni. Mivel ez kevesebb, mint a 16-17, ezért call.

    B4: Nálam az AKs, itt all-in. (Benne van a B1-nél említett "halmazomban").
    Igazából csak flopot nem akarnék nézni ezzel a két lappal. Ráadásul lehet, hogy két ellenfél is lenne. Úgyhogy én itt allin-ig visszaemelnék és akkor lehet, hogy el is dobja mindkettő.

    B5: Talán itt ellent mondanék magamnak az eddigi elméletemnek és lecallolnám. Mert pozícióban lehet majd játszani, illetve, lehet, hogy csak a vakját próbálja védeni.
    De igazából nem tudom, szerintem van amikor eldobnám, avan amikor lecallolnám, mondjuk fele-fele arányban.

    Kb. én így játszanám meg ezeket, aztán ha valamit nagyon hülyén gondolok, akkor szóljatok rám
    "Nem lehet mindig szerencséd. Okos lehetsz minden nap."

  3. #3
    Adminisztrátor Skiboy avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.290

    Alapbeállítás

    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    SB\BB kérdések. :

    A\1.hand :
    Hero: SB
    PreFlop: utg fold,mp call,co call,btn call, HERO ??
    Call; pozíción kívül közepes párral érdemes olcsón flopot nézni sok játékossal


    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A\2.hand:
    SB
    PF: utg call,mp call,co fold,btn call, HERO ??
    Call; nem elég erős a hand az emelés esetén is várhatóan több ellenfél elleni pozíción kívüli játékhoz

    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A\3.hand:
    PF:utg call,mp fold,co fold,btn raise 4BB,hero ??
    Call; számíthatunk az UTG megadására is, így jó oddsot kapunk a set vadászatra

    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A\4.hand:
    PF:utg fold,mp fold,co fold,btn raise 4BB, hero??
    Fold/Call; Loose button emelő ellen nincs meg az odds a set vadászatra, pozíción kívül pedig nem tudunk majd extra 6-os nélkül eredményesen küzdeni

    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a játékosokról még nincs 10 handnél több ezért azokból nem tudunk következtetést levonni.

    B - 3bet - info nélkül
    Szintén mindeki 100-110bb-vel ül.

    B\1.hand :
    Hero: UTG
    Hero raise 4bb,mp fold,co raise 12ig,btn raise 48ig,sb,bb fold HERO ?
    Ismeretlen asztalon valószínűleg all-in mennék vele (pl. pesti élő játékban biztos), de esetleg dobás is szóba jöhet.

    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    B\2. hand :
    Hero: CO
    utg call,mp fold,hero raise 5bb,btn raise 14ig,sb fold,bb fold, utg fold,hero ?
    Fold; read nélkül és pozíción kívül többnyire elhiszem neki

    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    B\3.hand:
    Hero: CO
    utg call,mp fold hero raise 5bb,btn raise 14ig,sb fold,bb fold, utg call, HERO ?
    Call; Az UTG call és a viszonylag kis 3bet miatt jó oddsunk van a set vadászatra

    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    B\4.hand
    Hero: utg
    Hero raise 4bb,mp fold,CO call,btn fold,sb fold,BB raise 18ig,hero ?
    Fold vagy 4bet; UTG emelőre nagy 3bet OOP, ami ugyan lehet squeeze, de read nélkül lehet elhiszem neki

    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    B\5.hand:
    Hero:BTN
    utg fold,mp fold,co fold,HERO raise 4bb, sb fold,BB raise 12ig,Hero ??
    Call; Pozícióból érdemes lehet flopot nézni, a terv nem kizárólag check/fold ha nem lesz set, hanem megfelelő flop esetén érdemes lehet tovább küzdeni, főleg ha valamilyen read is rendelkezésre áll

  4. #4
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A\1.hand :
    Hero: SB
    PreFlop: utg fold,mp call,co call,btn call, HERO ??
    Magasabb limiten szerintem itt lehet emelni és vagy játék nélkül elvinni a potot, vagy HU-ra szűkíteni a mezőnyt. A limp nagyon gyenge játék egyébként, főleg a L/F (limp/fold), sokan csinálják mégis.
    Kis limiten inkább csak megadnék, és a set value-ra mennék. 66 párral, vagy az alatt magasabb limiten is csak megadnék, azt hiszem.

    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    A\2.hand:
    SB
    PF: utg call,mp call,co fold,btn call, HERO ??
    Hero bets 7 - 7,5BB. Jó handünk van, sok a limpelő, itt mindenképpen emelnék és annak örülnék a legjobban, ha prelfop nyernék. Mivel sok a limpleő , jó esély van, h mindenki dob majd pre.

    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A\3.hand:
    PF:utg call,mp fold,co fold,btn raise 4BB,hero ??
    Megadnék. A 4BB emelést szerintem 100BB deep szinte minden esetben meg kell adni, megvan a set value. Van esély arra is, hogy UTG is jön és akkor még jobb lesz az oddsunk. Amennyiben nem jön 6-os a flopra, akkor cbetre fold. Itt nem floatolnék.

    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A\4.hand:
    PF:utg fold,mp fold,co fold,btn raise 4BB, hero??
    Játékosfüggő. Aktív, sok lopással játszó ember ellen itt visszaemelnék (BB-ből SB fold után meg méginkább). Passzív D ellen, aki ritkán lop, csak megadnék.

    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    B - 3bet - info nélkül
    Szintén mindeki 100-110bb-vel ül.

    B\1.hand :
    Hero: UTG
    Hero raise 4bb,mp fold,co raise 12ig,btn raise 48ig,sb,bb fold HERO ?
    Tudom, hogy sokan (főleg Argentína azt írjátok, hogy KK-t 6 maxon soha semmilyen körülmények között nem dobunk, de egy ilyen helyzetben szerintem simán felmerülhet. Természetesen abban az esetben , ha BTN egy lopkodós, magas 3bet%-kal rendelkező játékos, akkor push AI. Abban az esetben viszont, ha egy konzervatív regulár, akkor itt be lehet dobni a királyokat. A kérdés egyszerű: Úgy ismerted meg eddig BB-t, hogy itt ezt QQ-val, vagy esetleg AK-val is megcsinálná? Mert ha igen, akkor shove, ha nem, akkor szerintem inkább fold, hiszen még alig tettél be pénzt. Sokan ezzel biztosan nem értenek egyet.

    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    B\2. hand :
    Hero: CO
    utg call,mp fold,hero raise 5bb,btn raise 14ig,sb fold,bb fold, utg fold,hero ?
    Fold. TT-vel itt nem küzdenék. 150BB deep-en adnám. Van néhány ellenfél,. aki ellen pedig 100BB deepen 4bet (akik notórikusan 3betelnek).


    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    B\4.hand
    Hero: utg
    Hero raise 4bb,mp fold,CO call,btn fold,sb fold,BB raise 18ig,hero ?
    Ismeretlen ellenfél ellen talán itt inkább csak megadnék. AKs azért erős lap, de BB egy UTG emelőre 3betelt úgy, hogy OOP lesz. Mivel Hero pozíciós előnnyel rendelkezik majd a flop után, talán így többet ki lehet belőle hozni...a fene tudja...


    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    B\5.hand:
    Hero:BTN
    utg fold,mp fold,co fold,HERO raise 4bb, sb fold,BB raise 12ig,Hero ??
    Na ez jó. Itt (is) bizonytalan vagyok picit. Ismeretlen ellenfél ellen szeirntem ez is határeset, mert nem biztos, hogy így, blind csatában megvan a set value. Talán inkább fold. Vagy reraise? (vagy call?) Kiváncsi leszek mások mit írnak...

    Amúgy jó a kezdeményezés, nagyon érdekes és problémás, de gyakran előforduló szituációk ezek...
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  5. #5
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    SB\BB kérdések. :

    A\1.hand :
    Hero: SB
    PreFlop: utg fold,mp call,co call,btn call, HERO ??
    Micro limiten ez call. Magasabb limiten emelnék, igaz ott nem sűrűn látni olyat, hogy ennyien limpelnek. Minden esetre örülnék, bármi történik, mert az biztos, hogy gyenge az asztal.


    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A\2.hand:
    SB
    PF: utg call,mp call,co fold,btn call, HERO ??
    Itt emelnék 6BB-ig. Ha másra nem, arra jó lenne, hogy kiderüljön, limp/foldot vagy limp/callt játszanak az ellenfelek.

    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A\3.hand:
    PF:utg call,mp fold,co fold,btn raise 4BB,hero ??
    Call, és reméljük jön velünk a bb és utg is.

    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A\4.hand:
    PF:utg fold,mp fold,co fold,btn raise 4BB, hero??
    Magasabb limiten ez standard reraise nálam, itt nem tudom.
    De talán itt is visszahívnék, hogy lássam, képes-e az ellenfél dobni pozícióból, ha valaki erőt mutat ellene.

    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    B\1.hand :
    Hero: UTG
    Hero raise 4bb,mp fold,co raise 12ig,btn raise 48ig,sb,bb fold HERO ?
    AA-val nem szoktak ekkorát visszahívni buttonról, szóval ez nálam AI.
    Igaz, Co-nál is lehet AA, de ezt a kockázatot fel kell vállalni szerintem.

    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    B\2. hand :
    Hero: CO
    utg call,mp fold,hero raise 5bb,btn raise 14ig,sb fold,bb fold, utg fold,hero ?
    Magasabb limiten ez is visszahívás lenne részemről, mert pozíciós emelésnek tartanám. Itt csak megadnék.

    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    B\3.hand:
    Hero: CO
    utg call,mp fold hero raise 5bb,btn raise 14ig,sb fold,bb fold, utg call, HERO ?
    Call. Jó oddsunk van a setre, a lapunk viszont annyira nem mondható erősnek.

    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    B\4.hand
    Hero: utg
    Hero raise 4bb,mp fold,CO call,btn fold,sb fold,BB raise 18ig,hero ?
    Magasabb limiten ez nálam reraise a squeeze gyanú miatt. Szerintem itt is visszahívnék 48bb-ig.

    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    B\5.hand:
    Hero:BTN
    utg fold,mp fold,co fold,HERO raise 4bb, sb fold,BB raise 12ig,Hero ??
    Ez is nehéz kérdés számomra. Mivel elég kicsit hívott vissza az ellenfél, ezért én egy gyenge restealnek gondolnám. Legyen call az is, és majd várunk egy olyan flopot, ahol tudunk akciózni.

  6. #6
    Őstag peterpanic avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.662

    Alapbeállítás

    hát TT-vel biztosan nincsen jó oddsunk a setre, konkrétan hiba megadni csak setminingra.

    1. fele-fele arányban emelnék/call.
    2. 25% emelés, 75% call.
    4. steal alapján reraise/call/fold.
    magas steal - 3bet, közepes steal és/v. nem dob 3betre- fold, kicsi steal - call.
    magas - verjük a ranget, közepes - a call nemjó, mert nem tudjuk lestackelni, kicsi - nincs tisztában a pozicióval, szűkebb ranget pedig könnyebb lestackelni.

    a többivel setmining hiba 3betelt partiban, ha visszajátszunk megfelelő flopokon, esetleg mehet a call, főleg pozicióban, onnan ugye könnyebb.
    vagy 4bet, ha nagyon sokat 3betel, de ebben nem vagyok biztos.

    AK-val elég tanácstalan vagyok.

    amugy pedig, én is azt tanácsolnám, amit lederman: ameddig nincs normális statunk az ellenekről, kerülni kell a marginális szituációkat. szóval alapértelmezésben a TT/99/AK/66 kezeknél jó a fold, és várni, ameddig lesz megbízható információnk, sokat nem vesztünk egy pf dobás miatt.
    Utoljára módosítva: peterpanic által: 2008. 07. 31. 17:07
    a félreértett szupermarketkalóz.

  7. #7
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    nagyon jó hsz-ek ! köszönöm szépen!

    a következő csomagot ,ami kicsit kevertebb lesz,megprobálom pár stattal, bővíteni. kiváncsi leszek akkor is a véleményetekre.
    It's just a ride.

  8. #8
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    Mivel , minőségi vélemények érkeztek, felrakok még pár kérdéses szituációt.


    1.,
    Hero: BTN
    UTG raise,MP fold,CO call,HERO call,SB-BB fold

    flop: (pot 13.5BB)
    UTG bet 8BB,CO rr 23BBi-g, HERO ? ? ?

    UTG : 23\21\inf agr. regular
    CO:20\18\4 150 mineolt handünk van róla,no read


    2.,
    Hero BTN
    UTG raise 4bb,MP call,CO fold,HERO rais 16ig,SB_BB fold

    (49bb)
    UTG instapushol,MP CALL,hero?

    Utg: overagró,mániákus 32\25\inf note:tolta már be oesdre deepen
    MP:16\12 konzervatív multitablingelő regular

    3.,
    200bb deepen \ez egy videóban volt\

    Hero SB
    utg fold,mp raise 4bb,co fold,btn fold,HERO call,bb fold
    flop
    HERO check , MP raise 4.5BB (pot 7.5) HERO raise to 18, MP call

    HERO BET 38(44 körül a pot)MP push all-in. HERO ? ? ?
    info 19\17\inf
    imageünk: nagy laza,nagy agró 1 elkapott bluff, egy weak river call \2nd pair\

    4.,
    100bb
    Hero CO
    utg fold,mp fold,co raise,btn fold,sb fold ,bb call
    flop (8.5bb)
    bb check,hero bet 6,BB raise to 19, HERO ??
    enemy 58\9\3 overfish.

    5.,
    UTG POST,mp fold,CO fold,BTN raise 5ig,sb-bb fold
    flop: 11bb a pot
    UTG check,Hero bet 7bb,UTG rr 22ig (!), slowplay rulez. HERO call
    turn:
    UTG check,Hero ? ? ?

    2.alternatíva: utg push,Hero ? ??

    Enemy: LAG, nagyon agró ellenfél, soha nem slowplayelt a readünk szerint midig tolja ,ha lapja van.
    28\23\inf

    Utoljára módosítva: bravesoul által: 2008. 08. 04. 01:04
    It's just a ride.

  9. #9
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    1. - Én csak adnám, mert pozból talán többet is nyerhetünk a későbbi utcákon, ha nincs náluk olyan lap amivel megadják a pusht.

    2. - Call.

    3. - Érdekes. Én adnám.

    4. - Visszaemelnék 70-ig és adnám az allint. Egy ilyen fish simán jön gyengébb lappal.

    5/1. - Check, hátha blöfföl a riveren.

    5/2. - Call.

  10. #10
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1.,
    Hero: BTN
    UTG raise,MP fold,CO call,HERO call,SB-BB fold

    flop: (pot 13.5BB)
    UTG bet 8BB,CO rr 23BBi-g, HERO ? ? ?

    UTG : 23\21\inf agr. regular
    CO:20\18\4 150 mineolt handünk van róla,no read
    Call, szerintem amennyiben itt reraiselsz, akkor azt szinte csak jobb lappal adhatják majd meg (illetve 6-os set-tel), és egy csomó value-t veszítesz. Amennyiben csak callolsz, talán még adhatja az UTG egy erős ásszas, esetleg két párral (AT zónájának része lehet), illetve CO jó eséllyel turn-ön tovább emel majd. Szerintem a call-ból lehet a legtöbb value-t kihozni.

    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2.,
    Hero BTN
    UTG raise 4bb,MP call,CO fold,HERO rais 16ig,SB_BB fold

    (49bb)
    UTG instapushol,MP CALL,hero?

    Utg: overagró,mániákus 32\25\inf note:tolta már be oesdre deepen
    MP:16\12 konzervatív multitablingelő regular
    Call, megvan a pot odds.

    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    3.,
    200bb deepen \ez egy videóban volt\

    Hero SB
    utg fold,mp raise 4bb,co fold,btn fold,HERO call,bb fold
    flop
    HERO check , MP raise 4.5BB (pot 7.5) HERO raise to 18, MP call

    HERO BET 38(44 körül a pot)MP push all-in. HERO ? ? ?
    info 19\17\inf
    imageünk: nagy laza,nagy agró 1 elkapott bluff, egy weak river call \2nd pair\
    3, Én megadnám szerintem. A zónája itt nagyon széles, szerintem egy csomó lappal csinálhatja ezt egy olyan játékos ellen, mint amit leírtál, akár még AK-val, vagy AQ-val is, de egy AJ is simán ott lehet nála.

    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    4.,
    100bb
    Hero CO
    utg fold,mp fold,co raise,btn fold,sb fold ,bb call
    flop (8.5bb)
    bb check,hero bet 6,BB raise to 19, HERO ??
    enemy 58\9\3 overfish.
    Reraise pot. Draw lappal simán szoktak ilyet csinálni, szóval megpróbálnám AI vinni a floppon.

    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    5.,
    UTG POST,mp fold,CO fold,BTN raise 5ig,sb-bb fold
    flop: 11bb a pot
    UTG check,Hero bet 7bb,UTG rr 22ig (!), slowplay rulez. HERO call
    turn:
    UTG check,Hero ? ? ?

    2.alternatíva: utg push,Hero ? ??

    Enemy: LAG, nagyon agró ellenfél, soha nem slowplayelt a readünk szerint midig tolja ,ha lapja van.
    28\23\inf

    a) Hero bets 32BB, simán lehet nála vmilyen ász, azzal pedig fullja van, és nem fog dobni, nálunk viszont erősebb full lesz. Megpróbálnám a valuet így maximalizálni.

    b) Instacall
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •