Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345
Eredmény: 41 - 46 (46) összesen
Like Tree10Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2018. 06. 13

  1. #41
    Újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    Az a baj hogy ettől a beszélgetéstől egyikünk se lett több, nem késztettünk senkit gondolkodásra ami nagy részt az én hibám a kezdeti stílusom miatt amiért újfent elnézést kérek.
    Sajnos megmaradtunk azon a szinten h mindenki a saját mantráját hajtogatja ami engem már fáraszt. Ettől függetlenül sok sikert minden hozzászólónak és komment olvasónak az asztaloknál.

  2. #42
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet Badcall eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a baj hogy ettől a beszélgetéstől egyikünk se lett több, nem késztettünk senkit gondolkodásra ami nagy részt az én hibám a kezdeti stílusom miatt amiért újfent elnézést kérek.
    Sajnos megmaradtunk azon a szinten h mindenki a saját mantráját hajtogatja ami engem már fáraszt. Ettől függetlenül sok sikert minden hozzászólónak és komment olvasónak az asztaloknál.
    http://www.pokerakademia.com/vBullet...47/tydonk.html

  3. #43
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Badcall eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sonnyblack
    Minden pár, 56sc+, Q10s+, K10o+, A2s-A5s, A10o+.
    Co-ból. Ezekkel 4bet.
    Ez a te olvasatodban polarizált vagy nem az legyen a te titkod.
    Nyílván másként értelmezzük a játékot, én próbálok egy konzervatív tag stílust mutatni az asztalnál aki keményen emel ip és preflop sh asztaloknál törekszem h HU-ra szűkítsem a postflop játékot.
    Pont azért mert egy száraz flop után könnyebb elvinni a potot úgy, hogy alapból agresszorként léptem játékba.
    Minden bántó szándék, építő jelleggel mondom hogy ha igaz amit fent írtál és valóban azzal a rangel 3 betelsz ( gondolom a 4bet elírás) akkor te nem konzervatív tag vagy hanem maniac és hosszútvávon ez a játék masszív vesztő.

    Ha ezen változtatni akarsz akkor az első lépés hogy fel kell ismerni, hogy ez így nem jó és befogadóbbnak kell lenni mások véleménye iránt.

    Posztolj be pár handet a fórumra, ird le mire gondoltál közben aztán a hozzászólók rámutatnak majd néhány hibádra. Ebből kifejezetten sokat profitálhatsz és mindenki gondolkodásra is lesz késztetve.
    Krejdül likes this.

  4. #44
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Nagyon nehéz ilyen alázatos mentalitásra és szakértelemre érdemben reagálni.
    Semmi szükség arra, hogy elrontsam a játékodat. Sok sikert az asztaloknál!

  5. #45
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet Badcall eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na kipróbálva a stratégiátokat most minden flösshúzóra all int toltam flop után. Eddig 49 euro minusz. Folytassam még? Mert szerintetek ez plusszos játék.
    DDDDDDDDDDDDDDDDDDD lol

  6. #46
    Újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    Sonnyb1ack

    Köszi a felajánlást. Unibeten játszom, ha jól tudom (tévedhetek, szoktam) ott nincs lehetőség hand history mentésre sem hm használatra.
    A fentebb leírt nyitó range nem saját találmány, itt az akadémián talált cash stratégiából származik, miszerint feszes, sh asztalon lp, a nyitó ranget érdemes tágítani mivel a vak olyan sokszor körbe ér, hogy esélytelen a full konzervatív játék.
    Minden esetre fogok gondolkodni az általatok írt dolgokon.
    Gl
    ÁradóFolyó likes this.

Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •