Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
Like Tree4Likes
  • 2 Post By daniboy
  • 1 Post By BelaKecske
  • 1 Post By Atesz1984

Téma: NL25 TT vs 3 barrel

  1. #1
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás NL25 TT vs 3 barrel

    Sziasztok!

    Ellenfél ismeretlen.

    Nálatok mi lesz itt a call range alja?

    https://www.boomplayer.com/28149619_76D8617973


    Ilyen betsizing mellett a TT nálam nagyon határeset, talán amiatt megadhattam volna, hogy a JTs-eket blokkolom, de a franc tudja, population read-re hagyatkoztam és 4-szer mutatott agressziót, szóval beadtam a derekam.

    Preflop a BB miatt az alacsony párok és az alacsony SC-k nem lesznek nálam, így eltorzul a range-dzsem.

    Pre open:

    66+,A9s+,A5s-A4s,KJs+,QJs,JTs,T9s,98s,87s,AJo+,KQo

    Pre passzív védekezés:
    88+,ATs+,KJs+,QJs,JTs,T9s,98s

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Helló!

    J10s blokk szerintem nem igazán mérvadó itt egyrészt az is erősen kérdéses, hogy 3beteli-e preflop és nem hiszem a 3 utcát ütné j10sel postflop, ha 3beteli. TT nálam itt fold. Nem ismerjük az ellent(én a limitet se;p) Qjs+ vagy j10s+ talán.

  3. #3
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Idézet Flush67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pre passzív védekezés:
    88+,ATs+,KJs+,QJs,JTs,T9s,98s
    Ez azt jelenti hogy nincs 4beted, vagy rosszul értelmezem a passzív védekezést?

    Azért feltételezem hogy van, legalább egy KK+ AKs. Akkor flop folytató range-ben a TT ott van az alján mondjuk így: QQ, TT, AdJd, AsJs, AcJc, KdJd, KsJs, KcJc, QdJd, QsJs, QcJc, JdJs, JdJc, JsJc, JdTd, JsTs, JcTc

    viszont a betsize nekem arról árulkodik hogy nem lesz elég a 3 utcára. Flop-turn ilyen range cbet méretezés, river blanken meg valuebet. Nem az a limit ahol ezt így blöffből végig vinné, illetve nem nagyon találok olyan blöffhandet. Aztán persze, lehet kiderül hogy hal és totál random.

    Nehéz megbecsülni, de érdemes összehasonlítani hogy hány value lap lehet nála és milyen lappal/lapokkal lehet így blöffölni.
    banoster and BelaKecske like this.

  4. #4
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Az ilyen betsize-okat ilyen AJ, KJ, QQ szokta csinálni a tapasztalatom szerint sokszor, mivel nem sült be semmi, vs utg azért olyan baromi magas 3bet százaléka nem lesz, még ha minden AK blöfföl sem biztos h ez meglesz, márpedig nem tudok miből arra következtetni, hogy az összes AK blöfföl .

    Szóval ebből nekem megint csak az következik, hogy egy ismeretlen ellen, oop általában a TT-vel pontosan ez fog történni, ami most is, ég vele a pénz és igazából még egy Tx-en sem fogok tudni a legoptimálisabb döntést megtalálni, ahogy akkor sem, ha overpárod lesz.
    banoster likes this.

  5. #5
    Lelkes újonc Atesz1984 avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 05.
    Hely
    Vác
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Ez az a textura, ahol Flop ch/c, turn ch/r és river barellre kb. a range 80-90%-t el kell dobnia BTN-nek, tehát itt nagyon sok bloffunk lehet. Én elgondolkodnek egy turn ch/r-n, de nem biztos, hogy ezzel kene. Ezt ki kene elemezni eqilabba, melyet majd meg is fogok tenni.
    Nagyon megtetszett ez a hand.

    Amúgy nem dobnam el, mert ilyen olcsón nem fogom megtudni, hogy mivel jatszik így. Nekem ez a Flop 1/3, turn 1/3 River felpot nagyon nem tűnik semmilyen value-nak. Ettol meg lehet, nem ezt mondom.

    GL
    Flush67 likes this.

  6. #6
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Idézet Atesz1984 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ki kene elemezni eqilabba, melyet majd meg is fogok tenni.
    Nagyon megtetszett ez a hand.
    Mire jutottál?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •