Oldal: 1 / 10 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (91) összesen
  1. #1
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás NoiQ Poker $6000 Cash Race - augusztus 7-31.

    A NoiQ Poker és a Póker Akadémia közös szervezésében ezúttal $6000 díjazású cash race indul augusztus 7-től 31-ig, amelyen kizárólag az akademia kóddal regisztráló játékosok vehetnek részt.

    További részletek>>

    A verseny végeredménye:



    Az 1. helyet már-már hozzászokhattunk, ismét ThxLittleFish szerezte meg. Elképesztő hajrában szcsjozsef még a 3. helyre küzdötte fel magát. Gratulálunk minden helyezettnek! A következő havi rake race részleteit pár napon belül közöljük.

  2. #2
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    jupiéééjááá )

    1-2 új versenyző is volt júliusban, akik nagy menetélst csináltak a végén. írnának magukról pár szót? Pl.: morzsi666, hopeless22, chau1. Milyen téten, hány asztalon, miota pokeroztok? Csak hogy felmérjem az esélyeim. s lehet, ugye hogy jön KZ is NL200-on ))

  3. #3
    Handelemző pindrokk avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hely
    top of the range
    Hozzászólások
    994

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jupiéééjááá )

    1-2 új versenyző is volt júliusban, akik nagy menetélst csináltak a végén. írnának magukról pár szót? Pl.: morzsi666, hopeless22, chau1. Milyen téten, hány asztalon, miota pokeroztok? Csak hogy felmérjem az esélyeim. s lehet, ugye hogy jön KZ is NL200-on ))
    + én is. Ha minden jólmegy akkor 100-on

  4. #4
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    ajjaj )) akkor ez nagyon kemény lesz.... muszáj lesz visszatérnem legalább NL50-re

  5. #5
    Tag SoSick avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 19.
    Hely
    adony
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jupiéééjááá )

    1-2 új versenyző is volt júliusban, akik nagy menetélst csináltak a végén. írnának magukról pár szót? Pl.: morzsi666, hopeless22, chau1. Milyen téten, hány asztalon, miota pokeroztok? Csak hogy felmérjem az esélyeim. s lehet, ugye hogy jön KZ is NL200-on ))
    Tőlem (hopeless22) nem kell félned, általában (mindig) hit&run ba játszok plo100 on max 4 asztalon és nem is biztos h indulni fogok max az első pár napba megnézem hány highstakes és grindermaster előz be azt majd meglátom.

  6. #6
    KZ
    KZ nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 17.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    128

    Alapbeállítás

    Igen Littlemage én is érkezek NL200 sh-n

    Csak hogy izgalmasabb legyen

  7. #7
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 05. 17.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    Én is fontolgatom az indulást, de csak azért, hogy meglegyen a 25 induló...

    Littlemage neked hanyadik helyet sikerült elérned a korábbi cash race-eken és azt milyen téten, hány leosztással?

  8. #8
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    huuuha... ezt most én nem tudom megmondani neked fejből pontosan. De sose voltam dobogos se. általában NL50, s sztem kb 40-60k leosztás között. sztem a forumtopicokban vissza tudod keresni a végeredménykeet te is .
    Sztem most pl. ezzel sehol se lennék augusztusban, durván tolják az emberek NL50-NL100-200-on. na jó, 60k leosztással NL50en azért már tuti sztem az első 10.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder Terrorka avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    559

    Alapbeállítás

    Hát igen ez már így 1 komoly ajánlat, én indulok, de annyit nem fogom tolni mint az elöző hónapba, szoval kb 10. hely...

  10. #10
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Szerintem Thxlittlefishen kivül mindenki versenyben van egymással. Pl Szszilard 2. lett PLO20 és NL50-en ss játékal....

Oldal: 1 / 10 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •