Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345
Eredmény: 41 - 43 (43) összesen
Like Tree8Likes

Téma: Fizess be pókertermekbe, szerezd meg a Skrill VIP SILVER szintjét!

  1. #41
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Én is kerestem milyen szinten vagyok, de azon kívűl, hogy kiírja xxxx kell még teljesíteni a silverhez decemberben semmi utalást nem láttam milyen vip szinten lennék lehet én vagyok bamba:P

    Rájuk írtál, hogy silver vagy-e aztán írták, hogy igen és annyi?(neked a targetbe már azt írja mennyit kell utalni a diamondhoz vagy azt hogy mennyit kell utalni a silverhez decemberben?)

    köszi

  2. #42
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet lourker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is kerestem milyen szinten vagyok, de azon kívűl, hogy kiírja xxxx kell még teljesíteni a silverhez decemberben semmi utalást nem láttam milyen vip szinten lennék lehet én vagyok bamba:P

    Rájuk írtál, hogy silver vagy-e aztán írták, hogy igen és annyi?(neked a targetbe már azt írja mennyit kell utalni a diamondhoz vagy azt hogy mennyit kell utalni a silverhez decemberben?)

    köszi
    Rákérdeztünk a Skrillnél, és elvileg mindenki megkapta a státuszt, ugyanakkor más is jelezte, hogy ez nem feltétlenül látszik. Ha úgy látod használat közben, hogy te mégsem vagy silver, szólj a supportunknak, és segítünk.

  3. #43
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Kis update a promóról.

    Felhívott/vissza is írt a skrill support; A promó csak a kiválasztott partnereken keresztül regisztrált accountokra érvényes.És ez részetekről nem, hogy leírva nem lett az elején hanem az egész úgy volt "kommunikálva", hogy bárki jelentkezhet ami elég gáz.
    És mivel csak egy jelentkezési page volt(az is csak néhány hét után működött.) egy mezei felhasználó elég nehezen tudja ezt kideríteni.

    A nyári skrill promo dettó így lett felrakva, hogy szinte semmi infót nem adtatok meg és a felhasználók linkelgetik/keresgélik meg a terms&conditions-t, de ott legalább az elején kiderült.

    Szvsz egy úgy lenne korrekt, ha a releváns infókkal együtt raknátok ki ezeket a promókat.
    törpiszörpi likes this.

Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •