Oldal: 1 / 11 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (105) összesen
  1. #1
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás VERSENY! Ki jut messzebb $10-ból?!

    Vinczesz blogján felbuzdulva szeretnék egy versenyt hirdetni a játékos kedvű fórumtársak számára:

    A lényeg az lenne, hogy NL10-ről 10$ral elindulva(persze akár lehet NL100-on is kezdeni SSS-el), lehetőség szerint egyre feljebb lépkedve a limitek között minél többet nyerni, míg valaki el nem bukja az összes pénzét vagy meg nem áll(az értékelésnél az elért legmagasabb összeg fog számítani). A játék mondjuk ma kezdődik és 2 hét áll rendelkezésére mindenkinek. Ez alatt a 2 hét alatt 3szor lehet próbálkozni, és a végén mindenkinek a legjobb eredménye számít.

    Szabályok:
    - játék: NL Holdem SH v. FR
    -A játék megkezdését ebben a topicban a session kezdetekor be kell jelenteni a terem megnevezésével, majd a végén az eredményt, és a kulcspartikról(duplázás, magasabb limitre beülés) HH-t kell csatolni, utolsóként a legmagasabb nyert összeg HH-jával.
    - 1 asztalon lehet kezdeni a játékot, és a játék folyamán csak egyetlen asztalon lehet játszani, ott pedig benn kell lennie az összes pénzednek amit nyertél/amivel elindultál.
    -egy session max. 24h-t tarthat, azaz ha meg kell szakítanod a játkot, ugyanannyival visszaszálhatsz még később(a kiszálláskori HH-t be kell ide tenni, és amikor újra elkezded azt a HH-t is, a kezdési időpontot szintén bejelentve), de a bejelentés után 24h-val az adott játék lezártnak lesz tekintve, utána már nem lehet folytatni max. újat kezdeni
    - a játék megkezdése után a $10-et már nem lehet újratölteni/kiegészíteni, az új próbálkozásnak számít
    - a többi szerintem már egyértelmű(ha mégsem kérdezzetek)

    Díjazást a magam részéről annyit tudok felajánlani, hogy a következő akadémiás találkozón a nyertest -ha jelen lesz- meghívom egy sörre.

    Ha elég sokan csatlakoztok a játékhoz, szerintem ez egy nagyon jó móka lehet. 10$-ja talán mindenkinek van arra, hogy esetleg még soha nem tapasztalt limiteket próbáljon ki, na meg szerencsés esetben akár egy komoly BR boost is lehet a dologból...várom a jelentkezőket...
    Utoljára módosítva: kisrapi által: 2008. 08. 06. 11:04
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  2. #2
    Őstag peterpanic avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.662

    Alapbeállítás

    benne vagyok
    a félreértett szupermarketkalóz.

  3. #3
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    20$ legyen, ennyit kaptam most FTP-re és hasonló kísérletbe kezdtem
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  4. #4
    Őstag dodi89 avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.283

    Alapbeállítás

    Benne vagyok én is. Akkor kiszedek 87$-t PS-ről és neki is kezdek

    Tehát csak a duplázós handekről kell HH vagy pontosan hogy is?

  5. #5
    Őstag dodi89 avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.283

    Alapbeállítás

    "- új asztalra mindig a teljes játékban lévő pénzzel kell beülni(értem ezalatt hogy mondjuk NL50-en már 60$-od van amikor duplázol, ekkor nem ülhetsz be NL100-as asztalhoz 100$al, a követhetőség kedvéért nem veszhet el így pénz a játék folyamán)"

    ezt nem értem...

    Mindenesetre nem tudok egyenlőre cash outolni PS-ről. 97,65$ van most a számlámon, ebből 10$-t rászánok az ügyre. Most kezdem is NL10-en. nick: dodibacsi
    Utoljára módosítva: dodi89 által: 2008. 08. 06. 09:34

  6. #6
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    +1 .
    It's just a ride.

  7. #7
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    Idézet dodi89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "- új asztalra mindig a teljes játékban lévő pénzzel kell beülni(értem ezalatt hogy mondjuk NL50-en már 60$-od van amikor duplázol, ekkor nem ülhetsz be NL100-as asztalhoz 100$al, a követhetőség kedvéért nem veszhet el így pénz a játék folyamán)"

    ezt nem értem...

    Mindenesetre nem tudok egyenlőre cash outolni PS-ről. 97,65$ van most a számlámon, ebből 10$-t rászánok az ügyre. Most kezdem is NL10-en. nick: dodibacsi
    én sem

    nem játszhatok pl, 4 nl4-es asztalon a 10$-ból ?
    mindig bent kell lennie az egész br-mnek ?
    It's just a ride.

  8. #8
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Én is benne leszek. 1 sörért mindent ))

    Úgy lehet, hogy teszem azt 3db NL10-es asztalt indítok, s amelyiken duplázok, azon feljebb megyek?

    Ill. az lehet-e, hogy 3 db NL10-et indítok, s ha összesen megvan a +10 vagy +20 dolcsi(ezt értem arra, hogy én lehet úgy fogom csinálni, hogy NL20-ra már a +20 dolcsiból lépek, így az eredeti br-omat abszolut nem veszélyeztete), akkor feljebb lépek?

    meddig tart a verseny? azaz meddig próbálkozzunk?

  9. #9
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Sztem a módszer mindegy legyen, csak a 10 v 20$ legyen fix és ki viszi tovább adott idő alatt.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  10. #10
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Idézet dodi89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "- új asztalra mindig a teljes játékban lévő pénzzel kell beülni(értem ezalatt hogy mondjuk NL50-en már 60$-od van amikor duplázol, ekkor nem ülhetsz be NL100-as asztalhoz 100$al, a követhetőség kedvéért nem veszhet el így pénz a játék folyamán)"

    ezt nem értem...

    Mindenesetre nem tudok egyenlőre cash outolni PS-ről. 97,65$ van most a számlámon, ebből 10$-t rászánok az ügyre. Most kezdem is NL10-en. nick: dodibacsi
    ne máááá... )) az a lényeg, hogy miután felvetted a 10 dolcsidat, nem pótolhatod ki többet. tehát NL50-ig eljutsz, s ott csinálsz teszem azt 70 dolcsit. ekkor ha NL100-ra akarsz beülni, csak a 70 dolcsival ülhetsz be, nem egészítheted ki a br-ból , hogy teljes legyen a BI.

    ui.: amugy még régebben olvastam egy cikket az ophu-n is, hogy asszem talán vega vagy tannhauser egyszer megjátszotta ezt, bár nem 10, hanem talán 50 dolcsiból, s felvitte 1k-ig.

Oldal: 1 / 11 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •