Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
Like Tree2Likes
  • 2 Post By crazy3317

Téma: Szerinted lesz magyar élő verseny top regünk?

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Szerinted lesz magyar élő verseny top regünk?


  2. #2
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Hiányolom a "már van" opciót.

    Amúgy viccet félretéve, szerintem nem lesz top nyerő high roller regulárunk, mert nem éri meg. Bár hülyén hangozhat, de figyelembe véve, hogy az all time money list-en kb mindenki számait el kell osztani 4-el, ha a reális "vagyonukat" szeretnénk megsaccolni, mert lejönnek a buy-inek, a stakerek részesedései és az utazások, szállás stb. költségei, szerintem nem éri meg éveket beletolni és reménykedni, hogy mihamarabb kijön a hosszútáv. Online játékkal is tudnak hasonló profitot csinálni a top játékosok, sokkal kisebb varianciával, sokkal kényelmesebben.
    sakkos000 and mighty like this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  3. #3
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 21.
    Hozzászólások
    82

    Alapbeállítás

    Egyetértek az Őrölttel
    Bár azért egy élő tornának teljesen más hangulata van, mint amikor az ember otthon nyomkodja az egeret, és emiatt mindig vonzóbb lesz a legtöbb játékos számára. Legalább évente 3-4 helyszínen megjelenjen, és megpróbálja, hogy eljött-e a hosszútáv. Ráadásul az élő high roller mezőny sokszor gyengébb, mint az online, bár ebben nagy tapasztalataim nincsenek

  4. #4
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    reméljük probirs ma rám cáfol!
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Teljesen mindegy hogy hol vegez szerintem, attol meg nem highroller elo reg mivel alig jatszik HR live tornakat az "elo regekhez" kepest (nemet/amcsi brigad pl)

    De ha indul eloben akkor persze tutira top reg, mint online is. Ha valaki magyar top top MTT reg, akkor az o

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •