Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (21) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Ugye nem akarod 5 év múlva azt gondolni, hogy: Bárcsak én is befektettem volna!

  1. #11
    Adminisztrátor Skiboy avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.290

    Alapbeállítás

    Idézet Hopel3ss eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha valaki lassu és biztos árfolyamnövekedést akar vegyen inkább sp500-at
    Egyetértek, a jelenlegi körülmények között minden kriptoval kapcsolatos befektetés kiemelten kockázatos kategóriába tartozik. Csak annyi pénzt érdemes belerakni, aminek az elvesztése nem fáj.

    Érdemes ezeket a kockázat kezelési javaslatokat elolvasni: https://kriptoakademia.com/okosan-kockaztass
    törpiszörpi likes this.

  2. #12
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    No offense, nem akarok üzletet rontani, bátran kijelentem, hogy töröljék nyugodtan az adminok ezt a kommentet, de...
    Szóval van ugye egy ico. Mikor én a kripottechnológiával biztosítom azt, hogy a befektetőim megadott arányban részesednek. A kérdésem az lenne, hogy pontosan miből? Mármint hogyan szeretnétek pénzt termelni? Mi az üzleti terv? Miért Mikront vegyek, és ne egyet a másik 2000+ kriptodevizából? Mi lesz azzal a néhányezer dollárral, amit az akadémiások összedobnak? A befektetésnek megfelelően fog részesedni az ember, de pontosan miből? Vagy ha ez egy sima spekuláció-alapú kriptodeviza, akkor nem ico, ugye?
    Bocsánat a sok kérdésért, lehet én nem nyeltem le eléggé az ico fogalmát, de akkor ez a ti hibátok is, mert én becsületesen elolvastam minden akadémiás cikket.

  3. #13
    Adminisztrátor Skiboy avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.290

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szóval van ugye egy ico. Mikor én a kripottechnológiával biztosítom azt, hogy a befektetőim megadott arányban részesednek. A kérdésem az lenne, hogy pontosan miből?
    Minden ICO résztvevő mikront vásárol a rendelkezésre álló korlátolt mikron mennyiségből.

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mármint hogyan szeretnétek pénzt termelni? Mi az üzleti terv?
    A csapat is tulajdonol mikront, az ICO résztvevők és a csapat érdeke megegyezik. Az üzleti modell lényege, hogy alakuljon ki egy stabil Mikron ökoszisztéma, minél több partner integrálásával minél több felhasználóhoz eljuttatni a Mikront. A partnereknek a piacról kell felvásárolniuk a mikronokat, amit ki akarnak osztani. A mikron iránti kereslet növekedése a mikron értékének növekedéséhez vezet.

    Ezen túlmenően a Mikron csapata fejlesztési, üzemeltetési és marketing segítséget nyújt a partnereknek a rendszer integráláshoz és használatához. Ez egy bizonyos mértékig ingyenes szolgáltatás, de rendszeres segítségnyújtás esetén havidíjat tud számlázni a partnerek felé.


    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért Mikront vegyek, és ne egyet a másik 2000+ kriptodevizából?
    Ez már volt kérdés korábban, bemásolom amit akkor írtam:

    A Mikron igazán egyedi, mert:

    - A magyar és a környező országok piacaira fókuszálva kínál blokklánc alapú alternatvát a hűség (törzsvásárlói) rendszert használó vállalkozások számára.

    - Dedikált fejlesztői és marketing segítséget nyújt a platform megfelelő integrálásához és használatához, hogy az illeszkedjen a vállalkozás üzelti modelljébe és informatikai rendszerébe.

    - A csapat tagjai megfelelő kompetenciákkal és sok éves tapasztalattal rendelkeznek, hogy a terveket megvalósítsák és a platformot sikerre vigyék.


    Hasonló a többi kriptopénzhez, mert:

    - Egy már működő blokklánc megoldást vett át és módosít saját igényei szerint.

    - A területet érintő esetleges jövőbeli állami szabályozás kockázatokat hordoz.

    - El kell érnie a kritikus tömeget a felhasználók számában, hogy egy stabil ökoszisztéma alakulhasson ki.


    További infókat itt lehet találni:

    Website - https://mikron.io/
    Email - info@mikron.io
    Wallet [Windows] - https://mikron.io/wallet/download
    Whitepaper [HU] - https://mikron.io/hu/docs/whitepaper
    Whitepaper [EN] - https://mikron.io/en/docs/whitepaper
    Onepager - https://mikron.io/hu/docs/mikron-one-pager
    Technical paper [EN] - https://mikron.io/en/docs/technical-paper
    Node reward - https://mikron.io/docs/node-reward
    Github - https://github.com/mikroncoin
    Discord - https://discord.gg/QBKr3hv
    Twitter - https://twitter.com/MikronIo
    Medium - https://medium.com/@mikronsocial
    Reddit - https://www.reddit.com/r/Mikron/


    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi lesz azzal a néhányezer dollárral, amit az akadémiások összedobnak?
    A csapat saját tőkéjét kiegészítve az új partnerek integrálásával, a Mikron platform fejlesztésével és marketingjévél kapcsolatos költségek fedezésére szolgál.

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Idézet Skiboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése



    A csapat is tulajdonol mikront, az ICO résztvevők és a csapat érdeke megegyezik. Az üzleti modell lényege, hogy alakuljon ki egy stabil Mikron ökoszisztéma, minél több partner integrálásával minél több felhasználóhoz eljuttatni a Mikront. A partnereknek a piacról kell felvásárolniuk a mikronokat, amit ki akarnak osztani. A mikron iránti kereslet növekedése a mikron értékének növekedéséhez vezet.

    Ezen túlmenően a Mikron csapata fejlesztési, üzemeltetési és marketing segítséget nyújt a partnereknek a rendszer integráláshoz és használatához. Ez egy bizonyos mértékig ingyenes szolgáltatás, de rendszeres segítségnyújtás esetén havidíjat tud számlázni a partnerek felé.
    Én nem látom át, hogy ezt a 3 oldalon kívül - amelyeknek valószínű köze van a Mikronhoz befektetés szempontjából- miért választaná bárki.
    Van a Pókeres Oldal weblap, eddig lehetett pontokat gyűjteni, és azt be lehetett váltani a shopban. Most mi változik? Kb. semmi vagy még rosszabb lesz. Vagy beváltja ugyanúgy a Pókeres Oldal webshopban, vagy máshol váltja be, ami rossz a Pókeres Oldalnak, mert nem veszik meg a Pókeres Oldal feliratú pólót.

    De még nem is ez a legnagyobb baj vele szerintem. Az igazi öngyilkosság része az, hogy mondjuk elején ad 1 mikront 1 hozzászólásért. Ő megveszi a kiosztható mikronokat 0,01 eurocentért. De fogynak a mikronjai, a tőzsdén tegyük fel felment az ára 1 eurora. Akkor most mit csináljon, csökkentse a hozzászólásokért adott mikornok számát? Aztán mikor lejjebb megy az árfolyam újra növelje? A Pókeres Oldal nem egy bróker, hogy az árfolyamokat figyelje, ő csak kiegyesúlyozottan akarja jutalmazni az aktivitást, ez szerintem nem valósul meg. Az emberek se szeretik ezt a folyamatot, ahogy a fizetéscsökkentést, úgy a hozzászólásért járó mikroncsökkentést se. Ezt azért nagyon nehéz jól kommunikálni, vagyis inkább lehetetlen.

    Már volt szó az érvelési hibáról valamelyik topikban. Tök igaz az is. Emellett még a hiba a gondolatmenetben, amikor kriptopénzekről beszélnek, hogy pénzként gondolkoznak róla. Még a nevükben is benne van, hogy pénzek. Ami nonszensz. Egy pénznek az egyik legfontosabb tulajdonsága, hogy stabil. Senki nem fog olyan pénzt használni, ami egyik nap 2-szer annyit érhet mint másik nap.

    Mi a fentebb leírtakból fakadó ellentmondások feloldása? Van egyáltalán? Vagy csak az a lényeg, hogy pár ember most fektessen be, aztán majd lesz valami? Max. azt mondjuk, hogy sajnos ez nem jött be?
    Utoljára módosítva: zo12345li által: 2018. 12. 02. 22:55

  5. #15
    Adminisztrátor Skiboy avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.290

    Alapbeállítás

    Idézet zo12345li eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van a Pókeres Oldal weblap, eddig lehetett pontokat gyűjteni, és azt be lehetett váltani a shopban. Most mi változik? Kb. semmi vagy még rosszabb lesz. Vagy beváltja ugyanúgy a Pókeres Oldal webshopban, vagy máshol váltja be, ami rossz a Pókeres Oldalnak, mert nem veszik meg a Pókeres Oldal feliratú pólót.
    Ez valójában egy kétirányú utca. A mikron tulajdonosok preferálhatják azokat a helyeket, ahol a termékekért, szolgáltatásokért közvetlenül mikronnal fizethetnek, ami többlet forgalmat jelenthet a mikront elfogadó vállalkozásoknak.

    Idézet zo12345li eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De még nem is ez a legnagyobb baj vele szerintem. Az igazi öngyilkosság része az, hogy mondjuk elején ad 1 mikront 1 hozzászólásért. Ő megveszi a kiosztható mikronokat 0,01 eurocentért. De fogynak a mikronjai, a tőzsdén tegyük fel felment az ára 1 eurora. Akkor most mit csináljon, csökkentse a hozzászólásokért adott mikornok számát? Aztán mikor lejjebb megy az árfolyam újra növelje? A Pókeres Oldal nem egy bróker, hogy az árfolyamokat figyelje, ő csak kiegyesúlyozottan akarja jutalmazni az aktivitást, ez szerintem nem valósul meg. Az emberek se szeretik ezt a folyamatot, ahogy a fizetéscsökkentést, úgy a hozzászólásért járó mikroncsökkentést se. Ezt azért nagyon nehéz jól kommunikálni, vagyis inkább lehetetlen.
    Ez egy fontos pont. A partnerek számára javasolt megoldás erre, hogy az aktuális tőzsdei árfolyam figyelmebevételével osszák a mikront. Könnyen lehet automatizálni az élő árfolyamadat segítségével, hogy pl ha a mikron felét éri, akkor 2 mikront osszon egy hozzászólásért, ha a mikron a dupláját éri, akkor pedig 0.5-t. Ezt technikailag nagyon egyszerű lesz integrálnia a partnernek a saját rendszerébe.

    Idézet zo12345li eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már volt szó az érvelési hibáról valamelyik topikban. Tök igaz az is. Emellett még a hiba a gondolatmenetben, amikor kriptopénzekről beszélnek, hogy pénzként gondolkoznak róla. Még a nevükben is benne van, hogy pénzek. Ami nonszensz. Egy pénznek az egyik legfontosabb tulajdonsága, hogy stabil. Senki nem fog olyan pénzt használni, ami egyik nap 2-szer annyit érhet mint másik nap.
    Erre csak a legnagyobb kriptopénzek példáját tudom felhozni. Ingadoznak keményen, mégis használják az emberek és folyamatosan épül köréjük az infrastruktúra. Aki úgy általában nem hisz a kriptopénzek jövőjében, az inkább másba fektessen.

  6. #16
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 07. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    " A partnereknek a piacról kell felvásárolniuk a mikronokat, amit ki akarnak osztani."
    Korábban azt írtátok, h ez az affil/fórum/partnertoldalaknak is jó bevételi forrás lesz. Hogy? Vesznek x mikoront, kiosztanak x/2-t és biznak benn, h a maradék majd többet fog érni mint amit kiosztanak? Ha meg nem keresnek vele miért alkalmaznák?

  7. #17
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 07. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    amúgy ugye senki nem gondolja komolyan, h bármikor is akár 10centet fog érni (nemhogy 1€-t), az, h vki goodluckozik meg fórumon irogat?
    Nekem ez olyan, h adjunk a mikronnak egy értéket, adjuk el, aztán meglátjuk mi lesz. Ez szintén szembemegy azzal, h a mikron csapata nem azért csinálta ezt, h pénzt keressen rajta
    Lehet, h a fórum/affil oldalakat felpörgeti (egy időre), de én nem értem, h aki megveszi és osztogatja annak miért éri meg? És most persze nem rólatok van szó (arról a 3 oldalról ami egy és ugyanaz), akik rendelkeznek saját "ingyen" mikronokkal
    fri likes this.

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Idézet OceanTT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    amúgy ugye senki nem gondolja komolyan, h bármikor is akár 10centet fog érni (nemhogy 1€-t), az, h vki goodluckozik meg fórumon irogat?
    Nekem ez olyan, h adjunk a mikronnak egy értéket, adjuk el, aztán meglátjuk mi lesz. Ez szintén szembemegy azzal, h a mikron csapata nem azért csinálta ezt, h pénzt keressen rajta
    Lehet, h a fórum/affil oldalakat felpörgeti (egy időre), de én nem értem, h aki megveszi és osztogatja annak miért éri meg? És most persze nem rólatok van szó (arról a 3 oldalról ami egy és ugyanaz), akik rendelkeznek saját "ingyen" mikronokkal
    Ja, ha az volt a terv, hogy felpörögjön a fórum, akkor jó ötlet volt, most van egy-két forró topik. Csak az a baj, hogy egyikse pókeres. Végülis így lett egy Kriptoakadémia 2.

  9. #19
    Adminisztrátor Skiboy avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.290

    Alapbeállítás

    Idézet OceanTT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    " A partnereknek a piacról kell felvásárolniuk a mikronokat, amit ki akarnak osztani."
    Korábban azt írtátok, h ez az affil/fórum/partnertoldalaknak is jó bevételi forrás lesz. Hogy? Vesznek x mikoront, kiosztanak x/2-t és biznak benn, h a maradék majd többet fog érni mint amit kiosztanak? Ha meg nem keresnek vele miért alkalmaznák?
    A partnerek egy könnyen integrálható, egyszerűen és olcsón működtethető törzsvásárlói/hűség rendszert akarnak. Ha ügyesen használják a platformot, akkor a partnereknek a saját bizniszükből lesz több bevételük, és nem a mikron árfolyam emelkedését várják. Rengeteg vállakozás használ (vagy tervez használni) valamilyen formában törzsvásárlói programot, nekik kínál megoldást a Mikron platform a blokklánc nyújtotta előnyökkel.

  10. #20
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 07. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    Idézet Skiboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A partnerek egy könnyen integrálható, egyszerűen és olcsón működtethető törzsvásárlói/hűség rendszert akarnak. Ha ügyesen használják a platformot, akkor a partnereknek a saját bizniszükből lesz több bevételük, és nem a mikron árfolyam emelkedését várják. Rengeteg vállakozás használ (vagy tervez használni) valamilyen formában törzsvásárlói programot, nekik kínál megoldást a Mikron platform a blokklánc nyújtotta előnyökkel.
    Értem! Ez 1-2 hónapja még úgy volt kommunikálva, h remek lehetőség lesz a partneroldalaknak plusz bevételi forrást szerezni és ezzel kompenzálni az esetleges csökkenő forgalmat.
    Azt sem értem, h ez miért olcsón működtethető hűségrendszer hosszútávon, h fizetnek mondjuk 5ft-t/hozzászólás

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •