Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
Like Tree12Likes
  • 1 Post By rolhun88
  • 2 Post By törpiszörpi
  • 1 Post By pokeryorki
  • 1 Post By sztalin
  • 2 Post By crazy3317
  • 1 Post By törpiszörpi
  • 1 Post By MDMApex
  • 2 Post By MrChaotic
  • 1 Post By Koxitorp

Téma: MILLIONS Online 2018 - Sheparentao és ForMatherRussia is 2,3 millió dollárt nyert

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás MILLIONS Online 2018 - Sheparentao és ForMatherRussia is 2,3 millió dollárt nyert


  2. #2
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 02. 07.
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Fogadni mertem volna hogy lesz közte Szatellites.
    Igy most mindenki majd azt hiszi hogy persze neki is sikerülhet egy 5 dodos Szatellitröl bejutni majd egy ekkora versenyre es valami hihetetlen nyeremennyel zarni a versenyt
    Sok sikert kivanok mindenkinek de a Partynal a pont es persze az összes többi online teremnel
    Na irany vissza Handet elemezni
    törpiszörpi likes this.

  3. #3
    Fanatikus tag törpiszörpi avatara
    Csatlakozott
    2018. 03. 08.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    nem okoskodni akarok... de elvileg 1 centből is be lehetett jutni mert 1centesről bejutsz az 1.1$-osra onnan az 5-5$-22$-109$-530$-5300$ bejutottál túl is élted az első napod jó zseton mennyiséggel aztán.. a második napon is jól szerepelsz! aztán a döntő napon meg mindenkit legyőzöl és már is ott a 2.700000$ ilyen egyszerű! bárki megnyerhette volna! ezért szép az online póker bármilyen kis tétből fel lehet jutni és nyerni...
    WINAMAXDONK and sztalin like this.

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 17.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    Pofám leszakad! Ekkora score-k! Sebaj, majd jövőre a 30Milliósra igyekszem megugrani az 1 centest...
    törpiszörpi likes this.

  5. #5
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Simán, egyszer majd nekem is sikerül!
    törpiszörpi likes this.

  6. #6
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet rolhun88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fogadni mertem volna hogy lesz közte Szatellites.
    Igy most mindenki majd azt hiszi hogy persze neki is sikerülhet egy 5 dodos Szatellitröl bejutni majd egy ekkora versenyre es valami hihetetlen nyeremennyel zarni a versenyt
    Sok sikert kivanok mindenkinek de a Partynal a pont es persze az összes többi online teremnel
    Na irany vissza Handet elemezni
    maradtál volna ott...

    figyelembe véve, hogy $10 milliónyi beülőt osztottak szét szatelliteken, nem annyira meglepő, hogy odaér egy qualifier. ettől még persze nyilván nagyon jó reklám ez a teremnek is, de nem kell túlgondolni, szerintem.

    mondhatnám úgy is, hogy BÁRKINEK SIKERÜLHET, IRÁNY A PARTYPOKER!!!
    Jul3s4ty and törpiszörpi like this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  7. #7
    Fanatikus tag törpiszörpi avatara
    Csatlakozott
    2018. 03. 08.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    teljesen igazad van! szerintem korrekt a party.. sok beülőt osztott szét.. sok olyan játékos is bejutott kis pénzből és nyert kisebb nagyobb összeget.. ami enélkül sosem jött volna össze! sokkal korrektebb oldal mint a pokerstars pl.. én azt gondolom! de ez csak egy vélemény... mindenki mást gondol! és így kerek a világ! de itt van a 25 napos adventi ajándékok nyitogatása csupán napi 1 cashback pont kigyűjtéséért ami elég korrekt! és ad többféle nyereményt is.. a starson meg ad 5 coint egy ládáért és tedd zsebre!!!
    sztalin likes this.

  8. #8
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 06. 09.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Rengeteg jegyet osztottak ki, amik altalaban overlayesre sikerultek. En is csinaltam egy szamlat gyorsan, kaptam 5 drb 5$os szatelit jegyet, az elsovel bejutottam 22, 109, 530 asra ott garantalt volt 10 belepo es 40en voltunk, ugyhogy semmi se lehetetlen, de bejutni, s profiktol hemzsego asztalokon 3. helyezest elerni az mar nem semmi . Ha mar ennyit irok leirom, h estem ki az 530asrol. 20 perce mehetett azert mar eleg nagy volt az izgalom 5300$ csak a jegy KQs dealer poz, egy emeles elolrol, call nagyvak call. flop K39, 4 szinem volt. Elolrol check, en emelek, mire a nagyvak visszaemel, stackek egyformak 100K korul. megadtam turn A szinbe NUTS. Itt egy hatalmas hiba nagyvak check es CHECKELTEM, river 9 potos hivas, tudom h lehetett volna dobni, de tartalek idom se volt , eleg sok volt bennt na m1 calloltam, termeszetes K9..
    törpiszörpi likes this.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet MDMApex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rengeteg jegyet osztottak ki, amik altalaban overlayesre sikerultek. En is csinaltam egy szamlat gyorsan, kaptam 5 drb 5$os szatelit jegyet, az elsovel bejutottam 22, 109, 530 asra ott garantalt volt 10 belepo es 40en voltunk, ugyhogy semmi se lehetetlen, de bejutni, s profiktol hemzsego asztalokon 3. helyezest elerni az mar nem semmi . Ha mar ennyit irok leirom, h estem ki az 530asrol. 20 perce mehetett azert mar eleg nagy volt az izgalom 5300$ csak a jegy KQs dealer poz, egy emeles elolrol, call nagyvak call. flop K39, 4 szinem volt. Elolrol check, en emelek, mire a nagyvak visszaemel, stackek egyformak 100K korul. megadtam turn A szinbe NUTS. Itt egy hatalmas hiba nagyvak check es CHECKELTEM, river 9 potos hivas, tudom h lehetett volna dobni, de tartalek idom se volt , eleg sok volt bennt na m1 calloltam, termeszetes K9..
    Nutsal SOHA nem csekkelünk, ilyen hibát csak az ultragáz kezdők követnek el, és most nem téged minősítelek, mielőtt félreértenéd.
    MDMApex and törpiszörpi like this.

  10. #10
    Újonc
    Csatlakozott
    2018. 09. 03.
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Akkor irány a party
    törpiszörpi likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •