Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen
Like Tree4Likes

Téma: NL20 AKo SB 3bet CC

  1. #1
    Újonc titoo0219 avatara
    Csatlakozott
    2014. 07. 05.
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás NL20 AKo SB 3bet CC

    1.PNG

    Ki mit játszana?

    A pre 4betet most hagyjuk Hoops
    Csatolt képek Csatolt képek
    • Fájl típus: png 1.PNG (31,8 KB, 0 views)
    Utoljára módosítva: titoo0219 által: 2018. 12. 10. 15:42

  2. #2
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Ha ezt overcalloztad akkor gondolom egy feszesebb imaged van, és OESD illetve potenciálisan riverre odaért kétpárok ezért nem betelik ellened a turnt.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Hagyjuk a pre 3b-et, én pre 4b-re szavazok

    Riveren dobhatod a picsába. Van olyan value handje amit verünk (túljátsza-e a handjeit)? Szerintem nincs.
    Van elég blöffje , hogy PO (43%) szerint callozni tudj?! Sztem nincs! Value handjei kb: K9s, QJs, 99 (9+4+3=16 ezt sztem leredukálhatjuk kicsit, mert pl K9s miért bombázná a flopot?, QJs turnt is barellezheti szal adjunk neki 10 value kombót)

    Tehát ha 8db blöffje van akkor már jók vagyunk 44%-ban.
    Lesz nála ennyi blöff? Ill mi lesz az? AJ kombók?

    Egyébként én riveren lead-elnék 4.5-5 körül és bet/f a játékom. Szeretnék gyengébb Kx-ből valuet ill esetleg 2nd pároktól.
    Utoljára módosítva: kacsa1st által: 2018. 12. 10. 12:48

  4. #4
    Lelkes újonc XiSiLdUrX avatara
    Csatlakozott
    2017. 11. 12.
    Hozzászólások
    82

    Alapbeállítás

    instant fold így.
    én is pre 4betelnék kb 3-3,5x (de nemtom mi az optimális size mondjuk). Gondolom a short fishy arcot próbálta izózni PF kb 77+, QJs+ lapokkal.De valamiért arra hajlok, hogy a QJ/JT/QT lapokat miért 3betelne vele(?) nekem az a gyanúm, hogy D-ben a 3bet range-e alja inkább a KJs. Viszont a river játéka miatt itt nuts jellegű lapokra tenném, 99 vagy TT inkább , vagy sor.
    D-ben milyen 3bet statja van? Vagy az alapból, ilyen LAG statok mellett, már kb mindegy?

  5. #5
    Újonc titoo0219 avatara
    Csatlakozott
    2014. 07. 05.
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    De valamiért arra hajlok, hogy a QJ/JT/QT lapokat miért 3betelne vele(?)

    Nála véleményem szerint biztos, hogy ott lesz a suited oldalról ezek a lapok. De random fishről lehet szó.

    D-ben milyen 3bet statja van? Vagy az alapból, ilyen LAG statok mellett, már kb mindegy?

    Véleményme szerint nem mindegy, érdemes megnézni a TOT pozíciós statját, hogy mégis iránymutatóként mennyit CC/3betel adott poziból.

    Ha ezt overcalloztad akkor gondolom egy feszesebb imaged van, és OESD illetve potenciálisan riverre odaért kétpárok ezért nem betelik ellened a turnt.

    Én úgy gondolom, hogy ez a játékos biztosan nem foglalkozik ilyen fajta gondolatokkal. 52 AFQ-val egy random fisht látok benne.



    - Én is utólag 4 betelném, mivel egy laza-agresszív fishről van szó. Viszont azt kihagytam, hogy a BB-n is egy fish ült, és ezért calloztam. Ezt elmaradt a leírásból.

    Én abból indulok ki, hogy ez a fish 52-es AFQ-val a flop: 67 afq-val mindent meg fog betelni a flopon, és legtöbbször a turnt is barellezi 37 Afq-val. Viszon checkelt. És nem tudom elképzelni, hogy egy agró fish, aki betel flopon, turnon, és 33%-ban riveren is. Tehát a riveren ott fog motorozni a teljes flop rangével kb. és lesz nála szerintem elég blöff, ami ellen elég lesz a TP A kickerem. Persze kipolarizált magát ezzel a bettel, de ez a fajta megjátszása, nekem ezt sugallta, hogy ő itt inkább gyengébb, mint erősebb nálam.

    Egyébként J8o volt a kezében.



    én is pre 4betelnék kb 3-3,5x

    Egyébként ez a size túl nagy lenne 4betnek. Elég IP 2.2x Oop meg a 2.5x.
    Utoljára módosítva: titoo0219 által: 2018. 12. 10. 16:41
    XiSiLdUrX likes this.

  6. #6
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Preflop mindenképpen 4bet. Nagyon rossz az az elgondolás hogy a BB benttartása végett calloljunk. Még AA- al sem lesz túl jó itt 3-4 way potokat, játszani deepen, ráadásul op. Azok a handek aminek általában erős 1 pár értéke van (mint JJ+, AK, AQ) nem teljesítenek túl jól ilyen spotokban. Erre olyan handek alkalmasak amivel nutra húzhatunk, suited connectorok, Axs-ek, de ezek sem pozíción kívül.

    Az rendben van hogy most egy agyatlan blöfföt mutatott és behúztad a kasszát, de szűrj rá a trackerben hogy teljesít a TPTK mikor riveren 140bb+os beteket callolsz.
    banoster and kacsa1st like this.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Fold. Pre is es riveren is a velemenyem szerint. Elemezni nem tudom, de egykor mind jo játék volt vele

  8. #8
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet titoo0219 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    [COLOR=#333333]Én abból indulok ki, hogy ez a fish 52-es AFQ-val a flop: 67 afq-val mindent meg fog betelni a flopon, és legtöbbször a turnt is barellezi 37 Afq-val.
    Ja de ezt nem is mondtad az első hsz.-ben hogy aggró fish ellen mész, én azt hittem ismeretlen.
    Amúgy vágod, hogy épül fel az Aggr stat ?

    Meg hogy 4way vagy 3 way ha voltatok párszor akkor ez még simán lehet lapömléses reg vpip/pfr is?

  9. #9
    Újonc titoo0219 avatara
    Csatlakozott
    2014. 07. 05.
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    Amúgy vágod, hogy épül fel az Aggr stat ?

    TOT bet + TOT raise) / (TOT bet + TOT raise + TOT call + TOT fold) * 100= AFQ

    Meg hogy 4way vagy 3 way ha voltatok párszor akkor ez még simán lehet lapömléses reg vpip/pfr is?

    Én ezt úgy gondolom, hogy sokkal többször lesz fish egy ilyen stattal rendelkező játékos, mint reg.

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Ha tudjuk h egy csapkodós fish akkor is jobb 4b-et játszani és megpróbálni HU maradni vele. Ahogy S0nnyB1ack írta nem célunk mw partit játszani a legrosszabb pozból.
    És ha betalálunk ellene sokkal könnyebb lesz stackért játszani az spr miatt. Ha ez a board és 4b kasszában vagyunk akkor ellene már simán stackért akarunk játszani csak a legjobb linet kell kiválasztani: bet, push vagy xc,xc vagy flop xr a lehetőségek tárháza szinte határtalan.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •