Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 19 (19) összesen
Like Tree4Likes

Téma: JNandez87 új kihívása - $100.000 profit 100 live stream közvetített sessionnel

  1. #11
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    én akár fogadni is hajlando vagyok! 1-1 ben bár mostanában jol futsz fogadások terén szoval ...
    Utoljára módosítva: naggeri által: 2019. 01. 21. 14:46
    qwertibie likes this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  2. #12
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 07. 18.
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát semmi xtra, nem számoltam utána de (most megteszem tehát)100k zoom 500-on 100 nap alatt elsőre elég beteg számnak tunik.
    Ugye az 20.000 BB-t kell nyernie. Tegyuk fel winrate-je 8bb/100. Akkor ugye ezzel a winrate-el hogy elérje azt az osszeget 20.000*100/8 handszám szukséges. ugye ez 250k hand napi 2500. Hát elsőre elég beteg mennyiség úgy hogy ebbe minden nap benne van, és ő ugye contentet is tolja.. Én ellene fogadnék, de ha behuzza megemelem a kalapom.Nyilván minél nagyobb a precived winrate-je annál kevesebb hand is elég, ez csak egy becslés volt.
    Nem ennyire komoly a dolog, alapvetően csak előfizetőket akar szerezni az oldalára. A 100 nap az kapásból úgy 100 nap, hogy hetente csak háromszor öt óra, és akkor ilyen hétből kéne lennie 34-nek. Ami már csak azért is érdekes, mert előbb tiltják be az online pókert Svájcban. Meg egyébként is kreatív a számolás, pl. a twitchről befolyó 5 dollárokat is beszámítja.

    Sztem összesen vmi keretet akart adni a streamelésnek, hátha így majd többen nézik.

  3. #13
    Idegen
    Csatlakozott
    2019. 01. 13.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát semmi xtra, nem számoltam utána de (most megteszem tehát)100k zoom 500-on 100 nap alatt elsőre elég beteg számnak tunik.
    Ugye az 20.000 BB-t kell nyernie. Tegyuk fel winrate-je 8bb/100. Akkor ugye ezzel a winrate-el hogy elérje azt az osszeget 20.000*100/8 handszám szukséges. ugye ez 250k hand napi 2500. Hát elsőre elég beteg mennyiség úgy hogy ebbe minden nap benne van, és ő ugye contentet is tolja.. Én ellene fogadnék, de ha behuzza megemelem a kalapom.Nyilván minél nagyobb a precived winrate-je annál kevesebb hand is elég, ez csak egy becslés volt.
    Ha az mtt-ket is beleveszed + a kisebb site-ok magasabb tétjeit akkor nem olyan vészes az szerintem!Az én véleményem hogy a versenyeken fog múlni, ha bejön neki egy nagyobb score akkor sima, ha nem akkor necces lesz!
    Utoljára módosítva: plo_zone által: 2019. 01. 21. 15:28

  4. #14
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 04. 10.
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én akár fogadni is hajlando vagyok! 1-1 ben bár mostanában jol futsz fogadások terén szoval ...
    És mennyiben fogadnál, és hogyan bonyolítsuk le? XD Mert én fogadnék egy 500-ban, hogy a jó öreg Fernandonak ez sima sika!

  5. #15
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    optimális esetben benne lennék fogadásban Gagalo, annyi a probléma hogy nincs semmi kőbevésve Fernando részéről. Időközbe módosit kitalál valamit mondjuk.. behúz egy holdem mtt-t akár, azt is szokott néha, vagy kitalálja h a 100 nap igazából az 100 grinding nap.. magyarán a szabályokat nem tudjuk és nincs is ráhatásunk, aztán ebből csak a gond lenne. Ha rendesen meglennének a szabályok mit lehet neki és mit nem, meddig is tart ez az egész pontosan, meg levonja e a mtt buyineket pl, ezermillio kérdés lenne azért. Mert szépen hangzik az az mtt score főleg ha nem csökkenti a buyinekkel a total winningset. De biztos h +EV lenne részemről ez az egész, most irta h szerdán fog grindolni. hát heti 1-2 ket grindol az ember. Esélytelen igy.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  6. #16
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 05. 15.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    optimális esetben benne lennék fogadásban Gagalo, annyi a probléma hogy nincs semmi kőbevésve Fernando részéről. Időközbe módosit kitalál valamit mondjuk.. behúz egy holdem mtt-t akár, azt is szokott néha, vagy kitalálja h a 100 nap igazából az 100 grinding nap.. magyarán a szabályokat nem tudjuk és nincs is ráhatásunk, aztán ebből csak a gond lenne. Ha rendesen meglennének a szabályok mit lehet neki és mit nem, meddig is tart ez az egész pontosan, meg levonja e a mtt buyineket pl, ezermillio kérdés lenne azért. Mert szépen hangzik az az mtt score főleg ha nem csökkenti a buyinekkel a total winningset. De biztos h +EV lenne részemről ez az egész, most irta h szerdán fog grindolni. hát heti 1-2 ket grindol az ember. Esélytelen igy.
    Eleve úgy indult a kihívás,hogy 100 grinding nap.

  7. #17
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 04. 10.
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    optimális esetben benne lennék fogadásban Gagalo, annyi a probléma hogy nincs semmi kőbevésve Fernando részéről. Időközbe módosit kitalál valamit mondjuk.. behúz egy holdem mtt-t akár, azt is szokott néha, vagy kitalálja h a 100 nap igazából az 100 grinding nap.. magyarán a szabályokat nem tudjuk és nincs is ráhatásunk, aztán ebből csak a gond lenne. Ha rendesen meglennének a szabályok mit lehet neki és mit nem, meddig is tart ez az egész pontosan, meg levonja e a mtt buyineket pl, ezermillio kérdés lenne azért. Mert szépen hangzik az az mtt score főleg ha nem csökkenti a buyinekkel a total winningset. De biztos h +EV lenne részemről ez az egész, most irta h szerdán fog grindolni. hát heti 1-2 ket grindol az ember. Esélytelen igy.
    Igen. Tökéletesen igazad van, de ez nekem lett volna +EV XD. Ezen agyaltam én is, hogy ha mi fogadunk, akkor az összes kritériumot jó lenne tudnunk, amit sajna nem tudunk. Majd esetleg megkérdezem tőle.

  8. #18
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 04. 10.
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Oké megkérdeztem. Ahogy gondoltuk: 100 streaming days, plo mtts include, de még gondolkodik, hogy van-e vmi amit tudnunk kellene.

  9. #19
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 24.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Tornák buyinje benne van a rollba vagy kvázi freerollozik vele?

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •