Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 14 (14) összesen
Like Tree19Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2019. 01. 25

  1. #11
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindegyik esetben fold, mert valószínűleg nagyon erős rangek ellen mennénk egy sérülékeny lappal.

    Passzív fish emelése ellen legtöbbször kevés a tpgk, nem kardoskodnék (függetlenül attól, hogy jön a reg vagy sem)

    CS fishel a potban oop a reg sem fog túl ligthan raiselgetni, ha lesz is pár erős semi bluffje a teljes range-e ellen valószínűleg nem állunk túl jól.
    tehát cbet, setek, overpár, AQ, KQ, QJ, JT fd, T9fd amiből AQ, KQ, QJ fold, többi call? vagy overpárokat is dobnál?
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  2. #12
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tehát cbet, setek, overpár, AQ, KQ, QJ, JT fd, T9fd amiből AQ, KQ, QJ fold, többi call? vagy overpárokat is dobnál?
    Igazából az AA, KK lényegesen nem tér el itt az AQ-tól ha azt feltételezzük, hogy az ellenfeleink raise range-e valueheavy lesz. Annyiból jó, hogy overpárral nem blokkolunk top párokat, viszont ez nem sokat ér ha az ellenfeleink nem nagyon fognak top párt raiselni. Szóval igen én valószínűleg dobnám az overpárokat is.

    Ha jó az a feltételezés, hogy az ellenfeleink value heavy-n fognak emelni, akkor szerintem az általad felállított range-nél lehet itt szélesebben is cbetelni mivel az ő value-rangeik nagyon szűkek ---> ritkán kapunk raise-t.
    SB-nél lehet 3 kombó 44 és 3 kombó 88 (bár a 88-at egy lazább regulár szerintem SB vs BTN elég nagy frekvenciával 3beteli). BB-nél is lehetnek a setek, nála lehet még mondjuk néhány Q8 vagy Q4s, esetleg 84s (max 21-22 kombó).

    Amiatt sem kell aggódnunk hogy nagyon overfoldolni fogunk mert ha megcbeteljük az A2s-AKs (10 kombó), 56s, 67s lapokat is ezek mind elég erősek a folytatáshoz, az meg nem baj hogy 1pár szerű lapokból majdnem mindet eldobjuk egy erősnek feltételezett skála ellen.
    crazy3317 likes this.

  3. #13
    Újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    Kivéve ha a haverom ellen játszol mert a jelige:
    Mindegy mit kapok, a flop találjon el.
    És eltalálja... Szóval itt messze hátul lennénk a többivel egyetértek

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Ez most könnyű volt!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •