Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás Kellemetlen overbet ellen sorral. NL 50

    Sziasztok !
    Ellenfélről 3k hand 23/18 10,6-os 3 bettel. C betek IP 67/49/60 WWSF 50 W$SD 58

    $0.25/$0.50Zoom No Limit Holdem
    PokerStars
    6 Players
    Hand Conversion Powered by WeakTight Poker Hand History Converter

    Stacks:
    UTG Vejee ($74.02) 148bb
    UTG+1 T-ONE-974 ($50) 100bb
    CO AstoW66 ($78.80) 158bb
    BTN Casasayas ($24.41) 49bb
    SB SOA_MRSF ($58.14) 116bb
    BB Hero ($94.39) 189bb

    Pre-Flop: (0.75, 6 players) Hero is BB
    2 folds, AstoW66 raises to $1.50, 2 folds, Hero calls $1
    Flop: ($3.25, 2 players)

    Hero checks, AstoW66 bets $0.93, Hero calls $0.93

    Turn: ($5.11, 2)
    Hero checks, AstoW66 bets $7.66, Hero calls $7.66 River: ($20.43, 2)

    Hero checks, AstoW66 bets $18.83, [color=#777777]

    Több kérdésem is lenne.
    Úgy általánosságban a regek populációja szerintetek alul blöfföl amikor overbet sizet használ ?
    Mi lehet a value rangenek az alja turnun ?
    Riveren van nálunk KTs,KTo,Q9s,99. 33,QJo, QJs nincs mert azt flopon XR-elem . Szerintetek elég a felsorolt lapokkal védeni a rangem riveren és dobható ez ?
    Ha nincs riveren pározódás akkor sima call ?

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Szerintem itt nincs range. Csak gondol egyet. Ami ésszerűbb lehet az a K10 es AK 10x . Dobni szerintem lehetetlen. Orulj h megúsztál egy stack offot ha k10 van nala . Modositanek, simán el tudom engedni. A ranged teteje a full. Ezt o is tudja.
    Utoljára módosítva: regie által: 2019. 03. 18. 09:39

  3. #3
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Turnon már szvsz nem jó tőle az overbet, tehát sztem jelölheted weak regnek. Az a baj, hogy nem is tudom mit blöffölhet itt, valszeg ő se tudja, ha itt overelt, szóval eléggé sz%r hand ez így...Tvel blokkolod a sorokat, meg az ő blöff rangét is...Te se nagyon tudsz sztem turnon XRelni, a pározódás meg botrányosan rossz... hát én max azért calloznám le, hogy megnézzem mivel játszik így és betudom azt a vmennyi dollárt egy jó read árának... csak starson nem hiszem, hogy sokat fogtok együtt játszani... Bár most nézem, hogy turn overbet, river meg pot alá... nem hinném, hogy túlságosan képben van

  4. #4
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy általánosságban a regek populációja szerintetek alul blöfföl amikor overbet sizet használ ?
    Szerintem igen, bár a konkrét ellenfél elég aggronak tűnik ezekből a statokból.

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi lehet a value rangenek az alja turnun ?
    Szerintem ezt kb lehetetlen meghatározni. Ha magamból indulnék ki, setet nem overbetelnék mert az ilyesfajta polárt szűkebbnek gondolom. Ráadásul egy QQ-val még a megadó rangeből is blokkolna, dobatna.
    Tipikusan egy meginduló FD-n tudnám ezt elképzelni, így nagyon beszűkíti a játékteret.
    Viszont solver biztosan ovb-ne seteket, sőt még talán TPTK v OP-t is, és ez az ellenfél agrobbnak is tűnik nálam.

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintetek elég a felsorolt lapokkal védeni a rangem riveren és dobható ez ?
    Abból a feltételezésemből kiindulva, hogy alulblöffölik a szitut szerintem mindenképp dobható. Mivel deep a parti, valószínűleg a value részében lesznek nála setek turn-n. Nagyon ritkán el tudok képzelni egy AQ-t ami így játszhatott, de mindent egybevetve, ha T8 a leggyengébb value lapja és minden erősebb sor, full ott van nála akkor ettől megválhatunk.

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha nincs riveren pározódás akkor sima call ?
    Szerintem igen, 2nd nuts-kat nagyon nehéz eldobálni részemről

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •