Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (37) összesen
  1. #1
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás Bumbanas bemutatkozása

    Nem teljesen frissen regeltem be, de gondoltam, hogyha már elkezdtem belepofázni mások írásaiba írok magamról pár sort.

    Életkorilag kicsit kilógok a mezőnyből, jópár tag a fiam lehetne az életkora alapján, ezért sok mindent másképpen látunk, de ez az egyik dolog amiért szeretem ezt a játékot, egy 20 éves simán többet tudhat és oktathat egy 4x éves kezdőt.
    Jó egy éve kezdtem online pénzért játszani Everesten NL10-en. Itt kipróbáltam S&G-t, MTT-t, HU-ot, Omaha-t, FR, SH CG-t és végül az FR CG-nél kötöttem ki. NL25-nél váltottam Ongame-re, most pedig hol ott, hol az Euro alapú asztalok miatt Boss-on játszok NL100-on. Boss-on a kevés FR asztal miatt elkezdtem SH NL50-t is játszani, egyelőre váltakozó sikerrel. Alapvetően a FR fekszik a stílusomnak ami a NIT és a LAG maniac között változik a hangulatom, lapjaim és az ellenfelek függvényében. :-)
    A család miatt nem igen szoktam fél napokat játszani, a legtöbb hétvégén 5-6 óra játék, de inkább a 2-3-4 a jellemző 6 asztalon.

    Ja, foglalkozásomat tekintve számítástechnikával foglalkozom Győrben egy ici-pici saját cégben, úgyhogy ha valakinek ilyen jellegű gondja lenne szívesen segítek.

    Mindenkinek jó játékot és örülök, hogy beregisztráltam ide (ezért külön köszönet Taki-nak, akinek a naplóját követtem), jó közösséget találtam.

  2. #2
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Üdv itt és sok sikert az asztaloknál!
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    üdv az akadémián!
    GL

    (zehy: nem hiszem el, hogy ezt tényleg betetted aláírásnak mindig szakadok rajta)

  4. #4
    Fanatikus tag Takii avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 17.
    Hely
    PokerStars
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Üdv. a fórumon! GL!

  5. #5
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Légy üdvözölve!
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder BenkiQB avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás

    Írtad, hogy győri vagy. Szoktál itt élőben is játszani, ha igen hol?
    "Mi az hogy koinflip? Haggyá má ilyenekkel! Minden zsuga 50-50, vagy nyer vagy veszít. Ő mutatott ász négyest, te mutattál kilences hatost és a végén jött a hatos. Ennyi! A jobb ZSUGA nyert!" - 50-es nyakláncos

  7. #7
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    üdv. lassan alakul a győri akademias csapat is )

  8. #8
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Idézet 1000dollarchain eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Írtad, hogy győri vagy. Szoktál itt élőben is játszani, ha igen hol?
    Néha elmegyek a Matáv Clubba, de azt hiszem le fogok szokni róla, mert nem bírom a füstöt. Az volt az utolsó csepp amikor már az asztalnál is megengedték a dohányzást azzal a felkiáltással, hogy több dohányos van, mint nem. Nekem az élő játék tényleg csak szórakozás, úgyhogy nem akarok közben füstölt sonka lenni. Így marad a baráti pókerparti havonta 1-2x. Egyébként gondolkoztam már, hogy elmegyek a kaszinóba is, de még nem sikerült rászánni magam.

  9. #9
    bsz
    bsz nem elérhető
    Tag bsz avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    153

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    üdv. lassan alakul a győri akademias csapat is )
    Nem olyan kis város Győr.

  10. #10
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás Végre plusszos az SH

    Tegnap csak jó egy órát tudtam játszani délután, este meg semmit, mert nagyon fáradt voltam (korán kellett kelni). Mindenesetre 4 SH NL50 asztalra ültem be, ahol ennyi idő alatt 4Bi pluszt szedtem össze, ezzel pozitívba fordult a SH játék tanulása. Eddig az esti FR session-ök várakozáson felül hoztak augusztusban, úgyhogy úgy tűnik jól döntöttem a terem váltással.

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •