Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 26 (26) összesen
Like Tree29Likes

Téma: Felvételt hirdet a Team Hero NLHE részlege!

  1. #21
    Újonc
    Csatlakozott
    2019. 05. 15.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Viktor a macskasimogatós Katz and Burger hamburgerezőjébe mikor hirdet felvételt? Én oda jelentkeznék
    banoster, qwertibie and Katzorka like this.

  2. #22
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Valahol a 47-48. poénismétlésnél felhúzta magát és megfogadta, hogy nem vág bele ebbe a jól promótált vállalkozásba.
    banoster, Katzorka and sendyouhome like this.

  3. #23
    Team Hero Katzorka avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 26.
    Hozzászólások
    194

    Alapbeállítás

    A tesókkal átbeszéltük a brand ötletet, de higiéniai okok miatt elvetettük.

  4. #24
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    NL100 alatt mindegy mikor játszik az ember (reggel 8-tól éjfélig), ha nem tiltel és van egy jó stratégiája.

    Egyébként ~1 évvel ezelőtt egy időszakban csináltam statisztikát erről Pokerstarson, figyeltem a reg:fish arányt a nap nagy részében (hhmailer handek NL10 és NL25-re) és az jött ki, hogy az arány nem változik reggeltől estig, mindvégig 8:1 és 14:1 között ingázik, hétköznap és hétvégén is... tehát este amikor több a fish akkor annyival több a reg is, lényegében nem változnak az arányok (ami számomra meglepetés volt).

    A kérdés inkább az volt mindvégig, hogy milyen nagyok a várólisták és ez du1 és du3 között növekszik meg a leginkább. NL25-NL50-en napközben nagyon nehéz olyan asztalhoz leülni ahol van legalább egy igazi funplayer magas vpip-pel (valójában képtelenség).

    Az éjjeli játék főleg a brazilok miatt jó, náluk 6 órával korábban van mint itt, tehát nálunk éjfél az náluk du. 6 óra. Magyar napközbeni játékhoz a kínai termek az ideálisak, amikor nálunk dél van náluk este 7 óra.

  5. #25
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 10. 28.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy mik a minimum felvételi követelmények a csapatba? Régóta 'foglalkozom' a pókerrel, viszont nincsenek értékelhető számú mentett leosztásaim. Nem tartom magam rossz játékosnak nyilvány ez relatív. A bankroll managementhez nem tudtam magam tartani, bár csak hobbiból játszottam. Viszont mikor látok egy ilyen hirdetést azt érzem, hogy megfelelő irányítással és útmutatással sokkal, de sokkal többet ki tudnék hozni magamból és a motivációm is meg lenne, mivel évek óta csak a pókerben tudom magam elképzelni hosszútávon. Van e esélye egy ilyen embernek, ha nincs mik azok a feltételek amiknek meg kell lennie a kezdéshez?
    A vàlaszt elõre is köszönöm.

  6. #26
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet Gabi7 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy mik a minimum felvételi követelmények a csapatba? Régóta 'foglalkozom' a pókerrel, viszont nincsenek értékelhető számú mentett leosztásaim. Nem tartom magam rossz játékosnak nyilvány ez relatív. A bankroll managementhez nem tudtam magam tartani, bár csak hobbiból játszottam. Viszont mikor látok egy ilyen hirdetést azt érzem, hogy megfelelő irányítással és útmutatással sokkal, de sokkal többet ki tudnék hozni magamból és a motivációm is meg lenne, mivel évek óta csak a pókerben tudom magam elképzelni hosszútávon. Van e esélye egy ilyen embernek, ha nincs mik azok a feltételek amiknek meg kell lennie a kezdéshez?
    A vàlaszt elõre is köszönöm.
    Szia! Vegyél fel Skype-on (banoster néven megtalálsz).

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •