Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (25) összesen
  1. #1
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás Polacheck on (Full) Tilt videó - NL10 FR cashgame

    Hát, nincs is nagyon mit mondani a lenti videóról, mert utólag visszanézve én is sírok. A végére nagyon tiltre kerültem, a hangulatom is elég rossz volt.

    Volt jópár érdekes megjátszásom ezekkel kapcsolatban és általánosan a játékstílusomra vonatkozóan is várnám a kommenteket. A legutolsó hand nem kellett volna, de ezt már itt a fórumban is kiveséztük.

    Letöltési link:

    Póker Akadémia szerverről: www.pokerakademia.com/files/44/44894.wmv

    4shared.com - online file sharing and storage - download FTP_FR_NL10_Polacheck.rar

    A hangszórót kéretik felhangosítani, elég halk a mikrofonom!
    Utoljára módosítva: Polacheck által: 2008. 08. 14. 13:03
    less qq more pewpew!

  2. #2
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    istant csekk turnon, miután adják a flop cbetet mekkora nagy tell az ellennek szerinted? szokj le róla
    2:20 körül asszem az AJ oop. az sima csekk vagy kiegészítés, nemtom melyik vakon ültél hírtelen, de ennyi elelnfél ellen oop nagyon nem jó AJo-val erősködni. mondjuk ezt látom te is észrevetted
    4:50-nél a TTvel sztem riveren lehetne emelni egy fél-kétharmad potot.
    5:30 az A3s-et nem kéne eldobni, sztem standrd bet simán mehet, vagy legalább limp, d eaz gyengébb.
    6:30nál , ha az 1.60as ss rádtolná azt már sztem lehetne adni.
    7:30nál sztem kicsit többet is vissza lehet emelni, nagyon jó oddsa lett volna a callra.
    9:30 a JJ-t 4betre el lehet dobni, jó eséllyel verve vagy, setre nincs meg az oddsod
    10:25 ATo limp/réjz (inkább utóbbi) sztem, persze attól függ mennyire játszunk feszesen, a fold sem nagyon rossz, de így aki kicsit is figyel, az ha elkezdesz nyomulni, az tudja, hoyg tényleg erős vagy.
    10:40 K2s-el csak megpróbálnám elvinni a vakot (raise 35-40ig) , jah nem láttma hogy volt egy limpelő, így fold
    13 percnél az 5ös set. ha egyfolytában mindig cbetelsz, akkor amikor tényleg eltalál a flop akkor miért nem? riveren sokat emeltél vissza, semmi nem adja amit versz. 3.5 a max amit esetleg megadott volna a játéka alapján.

    a 45c standard réjzzel is sztem akadnak gondok. 35-40 elég lenne alapból + limpelőnként 10c , bár igaz ezzel úgylátom általában sikerül szűkítnei a mezőnyt.

    13:40 K2s-el megpróbálnám ellopni a vakokat, bb nagyon feszes, sb range ellen még jobb is lehetsz, de oop valszeg nem adja, egyedül buttonról van tartani valód.
    14:30 a 78s csekk jó, elárulnád a lapod , turnon lehet visszaemelnék egy minimumot, vagy kicsit többet. felette A8s-el én játszani szoktam, de ez feszesség kérdése, mellette az AT emelés tetszik KQ-val alul középen előadhatnád, hoyg eltalált a flop
    16:30tól a 89s sztem nagyonnemjó, utg-ből ilyenekkel nem emelünk. ahhoz képest főleg enm hogy ATo-t simán eldobod középről is + flopon miért nem cbetelsz akkor már, főleg hoyg openended sorhúzód van?

    egyébként itt nagyon durva a rake ugynézem 50centenéknt 5c, így azért qrvanehéz nyerni... miért nem olyan teremben játzsol, ahol fele ennyi a rake nl10en??

    19:30 áá ez az utg 78s megint... látod most oop mit csinálsz megint? bocsánat a kifejezésért, de sz@ros 10-20c dead money miatt oop nem kéne hülyeségeket cisnálni

    21:20 körül jobblent a minréjzt azért adnám KJs-el
    23:30 ááá az előre bepipált csekk flopon fájt középen fent a sb-bb csatában... meg az utána következő call is. vgay fold vagy riréjz, de inkább fold, ha emelt.
    25:20 az AQs-el kicsit kisebb emelés is elég lenen flopon sztem.

    majd este megnézem a maradékot
    Utoljára módosítva: titcar által: 2008. 08. 14. 14:05

  3. #3
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    majd este megnézem a maradékot
    Max respect az eddigiekért is. Holnap napközben én is újranézem ezek alapján és reagálok.
    less qq more pewpew!

  4. #4
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    27:35 J5s-nek nagyon be kéne találnia, hogy 3 ellenfél ellen oop valamit ki tudj hozni belőle, inkább fold és az összes többi utcán is fold. ha lejön a T ugysem fizetnek ki, ráadásul csak 3 jó közülük.

    28:50 bal alul az A3o-t buttonon előre bepipálod, hogy fold. ez fáj. körfoldnál csak próbálnék lopni A highal nem? 30:30-nál a QTo szintén, ha körfold, akkor azért onnan már lehet próbálkozni.

    32:30 neked minek van ott a hud ha nem használod? (sokszor magmatól is ezt kérdezem ne aggódj ) 3%os preflopréjzel 3betelnek oop, akkor eldobhatod az AQ-t igaz hogy kevés hand volt, mert utána egyből felment 6-ra, de azért akkor is

    34:15 A9o-val előre bepipált fold sb-n ezmiez? 36:50-nél A5-el szintén ? ezekkel meg kell támadni a nagyvakot! ha meg 1-2 limpelő van akkor kiegészíteni sztem.

    36:25 turn csekk miért? vagy legalább ne instacsekk, mert ez elég nagy tell, ha figyel az ellen. de egy 2/3 pot mehetett volna eglsz jó pár + openended sorhúzóval nem kell csekkelni pozícióban

    40:50 75s-el nem emelünk 10c deadmoney miatt középről!

    41:50 aza KJs bizony preflop fold , legalább miután rádemeltek, flpon a donkbet se épp jó 5let főleg hogy jött A. limpelni meg lehet próbálni, de akkor légy következetes: az AT-ket eldobáltad korábban...

    43:20tól kezdődően az A7o-val micsinááálsz? flop csekk pozícióban, majd turnon ráemelsz, ez mennyire hihető szerinted? főleg egy ilyen ellen szerinted mit dob el itt?

    43:45 a 9j-vel openended. miért nem nyitsz?

    44:20 KJs fold preflop, de ha már íg yalakult, akkor flopon bet.

    46:20 a 88al miért csekkelsz flopon? hátha behúz valamit az ellen?

    48:25 az at-vel egy kcsiit kissebb bet is elég lenne flopon. olyna 1$. turnon a csekkréjz milyen megfontolásból csináltad? 1. húzólappal max 1 esetben csekkréjezlünk: kombódraw, flopon. 2 egyilyen playa szerinted el fogja dobni a lapját erre? a rivercallmeg...

    összességében azért annyira nem gáz, mint amennyi kommentet írtam
    1 pozíció + vaklopás! hátulról bátrabban emelgetni! hátsó pozíciókon másfél-kétszer annyi lappal kéne játszani mint előről ill. főleg az hogy emelni jóval többel kéne.
    2 1-2 bb deadmoney ne vakítson már el!
    3 ha rádemelnek, azt azért vedd egy kicsit komolyabban.
    4 ha limpelés után emel valaki akkor az ilyen KJ szerű lapokat dobd inkább el. oop nem fogsz nagyon sokat nyerni velük hidd el (sztem az a KJs call bőven -ev volt)
    5 valahogy nem jó érzékkel adod fel a potokat. egy flop csekkcsekk és van egy húzód turnre, ellen nyit félpot, akkor fold, de ha flopon bet-call és turnon is nyit, akkor végig mész vele ugyanazzal a lappal amit az előbb dobtál (konkrét példát nem tudok, de ilyen érzésem van a játékodat látva) erre figyelj oda. ha turnon nem jön meg a húzólap de az ellen csak erősködik, forduljon meg az is a fejedben hoyg esetleg eldobod, de legalább a potoddsot nézd meg
    6 válts termet, mert itt megöl a + rake. nagyon nem mindegy hogy fél vagy egész $-ként 5c.
    Utoljára módosítva: titcar által: 2008. 08. 14. 22:10

  5. #5
    PA addict bojanika avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.579

    Alapbeállítás

    7végén megnézem és okoskodok majd én is.
    "Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom, ez nem is Zidane."

    (Knézy)

  6. #6
    Őstag GreEko avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    1.061

    Alapbeállítás

    letöltöm megnézem, végre ujra videok (a szintemen )

  7. #7
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    összességében azért annyira nem gáz, mint amennyi kommentet írtam
    1 pozíció + vaklopás! hátulról bátrabban emelgetni! hátsó pozíciókon másfél-kétszer annyi lappal kéne játszani mint előről ill. főleg az hogy emelni jóval többel kéne.
    2 1-2 bb deadmoney ne vakítson már el!
    3 ha rádemelnek, azt azért vedd egy kicsit komolyabban.
    4 ha limpelés után emel valaki akkor az ilyen KJ szerű lapokat dobd inkább el. oop nem fogsz nagyon sokat nyerni velük hidd el (sztem az a KJs call bőven -ev volt)
    5 valahogy nem jó érzékkel adod fel a potokat. egy flop csekkcsekk és van egy húzód turnre, ellen nyit félpot, akkor fold, de ha flopon bet-call és turnon is nyit, akkor végig mész vele ugyanazzal a lappal amit az előbb dobtál (konkrét példát nem tudok, de ilyen érzésem van a játékodat látva) erre figyelj oda. ha turnon nem jön meg a húzólap de az ellen csak erősködik, forduljon meg az is a fejedben hoyg esetleg eldobod, de legalább a potoddsot nézd meg
    6 válts termet, mert itt megöl a + rake. nagyon nem mindegy hogy fél vagy egész $-ként 5c.
    Köszi a kommenteket. Most csak a végére válaszolok, a többit újranézés után elemzem.

    1. Megfogadom, de kb mi a range? És mi az a range, amivel egy esetlegs visszaemelést megadunk mondjuk buttonról vagy kisvakból?

    2. Jogos. Erre odafigyelek, illetve az emelések mértékéből is visszaveszek 35 cent + limpelőkre, úgy látom a tegnapi session alapján, hogy ezzel szinte ugyanazt a hatást érem el.

    3. Erről a hibámról tudok. Túl sokszor teszem magam pot commiteddé ilyenkor egy visszaemeléssel. Folyamatosan hajtom magamnak, hogy ezen a szinten nem kell trükközni. Csak még nehéz tartani ezt

    4. Jogos. Igyekszem nem játszani oop határeset lapokkal, ebben szerintem javultam is. Láttad volna egy hónappal ezelőtt.

    5. Erre nem tudok mit mondani. Odafigyelek, betartom.

    6. Csak egy szintel kell feljebblépnem (és remélem hamarosan meglesz), ott már normális a rake, szóval még egy kicsit kitartok. Plusz valamiért ez a terem a szívemhez nőtt, a kliens majdnem tökéletes számomra.

    Iszonyat hasznosak voltak a kommentjeid, respect érte. Végigolvasva azt látom, hogy a játékom nincs felépítve és nem elég fegyelmezett, most erre próbálok odafigyelni. Azt hiszem jövő hónap elején megint csinálok egy videót, remélem addigra a hangulatomon és a játékomon is látszódni fog a javulás.
    less qq more pewpew!

  8. #8
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet Polacheck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi a kommenteket. Most csak a végére válaszolok, a többit újranézés után elemzem.

    1. Megfogadom, de kb mi a range? És mi az a range, amivel egy esetlegs visszaemelést megadunk mondjuk buttonról vagy kisvakból?

    2. Jogos. Erre odafigyelek, illetve az emelések mértékéből is visszaveszek 35 cent + limpelőkre, úgy látom a tegnapi session alapján, hogy ezzel szinte ugyanazt a hatást érem el.

    3. Erről a hibámról tudok. Túl sokszor teszem magam pot commiteddé ilyenkor egy visszaemeléssel. Folyamatosan hajtom magamnak, hogy ezen a szinten nem kell trükközni. Csak még nehéz tartani ezt

    4. Jogos. Igyekszem nem játszani oop határeset lapokkal, ebben szerintem javultam is. Láttad volna egy hónappal ezelőtt.

    5. Erre nem tudok mit mondani. Odafigyelek, betartom.

    6. Csak egy szintel kell feljebblépnem (és remélem hamarosan meglesz), ott már normális a rake, szóval még egy kicsit kitartok. Plusz valamiért ez a terem a szívemhez nőtt, a kliens majdnem tökéletes számomra.

    Iszonyat hasznosak voltak a kommentjeid, respect érte. Végigolvasva azt látom, hogy a játékom nincs felépítve és nem elég fegyelmezett, most erre próbálok odafigyelni. Azt hiszem jövő hónap elején megint csinálok egy videót, remélem addigra a hangulatomon és a játékomon is látszódni fog a javulás.
    1. minden értelmes lap: 2 highcard (t+), Axs, minden pár, suited connectorok. idővel meg any2card , visszaemelést jelentősen szűkebb range-el, AK esetleg AQ ill párok, ha megvan legalább 1:12 odds a callra, qq+ meg 4bet sb-bb csatában meg szinte any2card raise, főleg ha feszes/passzív az ellen.
    4. ... "Láttad volna egy hónappal ezelőtt. " omg
    5-re majd egyszercsak ráérzel ha már a többi is menni fog
    "Iszonyat hasznosak voltak a kommentjeid" -> remélem hasznodra válik

  9. #9
    Őstag vinczesz avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 19.
    Hely
    Somewhere in time
    Hozzászólások
    1.188

    Alapbeállítás

    Megnéztem a videódat. Titcar megjegyzésein kívül talán az AA és KK koraiból történő megjátszását említeném. Többször is eleve úgy indultál neki, hogy emeltél UTG-ből és már mondtad is, hogy jönni fog a körfold, ahogy aztán jött is valóban.

    Néha variáld azzal, hogy csak limpelsz, majd ha jön emelés, akkor visszaemelsz. Ha működik, akkor gyakrabban. Nekem jóideig nem az AA volt a legnyereségesebb induló kezem. Elkezdtem ezt játszani vele koraiból és bevált. Mostmár az AA a legnyereségesebb, utána a KK és aztán jön csak az AK, ami addig előttük volt.

  10. #10
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Idézet vinczesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megnéztem a videódat. Titcar megjegyzésein kívül talán az AA és KK koraiból történő megjátszását említeném. Többször is eleve úgy indultál neki, hogy emeltél UTG-ből és már mondtad is, hogy jönni fog a körfold, ahogy aztán jött is valóban.

    Néha variáld azzal, hogy csak limpelsz, majd ha jön emelés, akkor visszaemelsz. Ha működik, akkor gyakrabban. Nekem jóideig nem az AA volt a legnyereségesebb induló kezem. Elkezdtem ezt játszani vele koraiból és bevált. Mostmár az AA a legnyereségesebb, utána a KK és aztán jön csak az AK, ami addig előttük volt.
    Ez biztos jó játék? Kicsit félek attól, hogy esetleg belefutok egy végiglimpelt kasszába 4-5 ellenfél ellen és akkor rosszabbul járok, mintha csak a vakokat vittem volna.
    less qq more pewpew!

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •