Oldal: 1 / 32 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (314) összesen
Like Tree1Likes

Téma: LuckyAcePoker

  1. #1
    Őstag Bajkevero avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Egy tavacska
    Hozzászólások
    1.050

    Alapbeállítás LuckyAcePoker

    Jol olvasom, ha az akademian keresztul regisztralok a LuckyAcePoker.com-nal, akkor a befizetett osszeg 25%-at egybol rairjak a szamlamra?
    Ez azt jelenti, hogy ha befizetek $400-t, akkor egybol $500-ral nyomulhatok? Szuper.
    Es ki is tudom venni ezt a penzt, vagy el kell jatszani (bizonyos pontottal ezt is felszabaditani). Az eredeti befizetesemet meddig kell ott parkoltatni? Lehet-e olyan, hogy befizetek $400-at, amivel jovairjak a $100-t, utana kiveszem a $400-t, es $100 "bankroll"-val jatszok?

    Lucky Ace Poker terembemutató >>

  2. #2
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Mindegyiket jól látod. Befizetsz kapsz egyből bónuszt. Nem veheted ki csak, ha x összeget felteszel a játék közben. A befizetett 400-at kiveheted és a bónuszból játszhatsz. Én is így csináltam. Csak erős idegek kellenek:-) GL!

  3. #3
    Őstag vinczesz avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 19.
    Hely
    Somewhere in time
    Hozzászólások
    1.188

    Alapbeállítás

    Sokat leveleztem velük a témában, mert a Pacificnél így volt. Mármint, hogy az azonnali bónusz 20-szorosát kellett feltenni és akkor már ki is lehetett venni bármennyit. Az LA-nél viszont azt állítják, hogy kell hozzá a pontszám. Azaz raked hand-ben kell betenni a pénzedet. A rake nélküli uncalled bet nem számít bele. A Pacinál ez is beleszámított. Szóval ahhoz, hogy kivehesd a 100 dollár azonnali bónuszt, 200 pontot kell szerezned. Azaz 2000 dollárt kell raked hand-ben feltenned.

  4. #4
    Őstag Bajkevero avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Egy tavacska
    Hozzászólások
    1.050

    Alapbeállítás

    Idézet vinczesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sokat leveleztem velük a témában, mert a Pacificnél így volt. Mármint, hogy az azonnali bónusz 20-szorosát kellett feltenni és akkor már ki is lehetett venni bármennyit. Az LA-nél viszont azt állítják, hogy kell hozzá a pontszám. Azaz raked hand-ben kell betenni a pénzedet. A rake nélküli uncalled bet nem számít bele. A Pacinál ez is beleszámított. Szóval ahhoz, hogy kivehesd a 100 dollár azonnali bónuszt, 200 pontot kell szerezned. Azaz 2000 dollárt kell raked hand-ben feltenned.
    De a befizetett $400-t kivehetem, ugye? A $100-t pedig mondjuk "eljatszom".
    Nem akarom, hogy remek ajanlatuknal bentragadjon a $400-om.

  5. #5
    Dom
    Dom nem elérhető
    Fanatikus tag Dom avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 21.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    494

    Alapbeállítás

    Idézet vinczesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sokat leveleztem velük a témában, mert a Pacificnél így volt. Mármint, hogy az azonnali bónusz 20-szorosát kellett feltenni és akkor már ki is lehetett venni bármennyit. Az LA-nél viszont azt állítják, hogy kell hozzá a pontszám. Azaz raked hand-ben kell betenni a pénzedet. A rake nélküli uncalled bet nem számít bele. A Pacinál ez is beleszámított. Szóval ahhoz, hogy kivehesd a 100 dollár azonnali bónuszt, 200 pontot kell szerezned. Azaz 2000 dollárt kell raked hand-ben feltenned.
    Ööö.... vagyis, ha én betettem 250$-t, amire kaptam 62,5$ bónuszt, akkor 200 pontot elérve bőven megvan a bónuszom.
    Cél a végtelen, irány az ég alja!

  6. #6
    Őstag vinczesz avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 19.
    Hely
    Somewhere in time
    Hozzászólások
    1.188

    Alapbeállítás

    Bajkevero: Igen, elvileg kiveheted. Nekem azt is a Pacific-esek írták meg, de igazából nem akartam kivenni ezért az LA-n meg se kérdeztem. Szóval, ha minden igaz, akkor ez így van itt is.

    Dom: Neked 125 ponttal már biztosan megvan a 20-szoros wager, de gondolom az akadémiás promó miatt kell a 200 pont.

  7. #7
    Dom
    Dom nem elérhető
    Fanatikus tag Dom avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 21.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    494

    Alapbeállítás

    Ja...

    A 200 már megvan... várom a PT3 regkódot.
    Cél a végtelen, irány az ég alja!

  8. #8
    Őstag ThxLittleFish avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 12.
    Hely
    Honolulu
    Hozzászólások
    1.240

    Alapbeállítás

    néha tudok jókat readelni, de azért nem vagyok egy uri geller turnt találjam ki saját magam?!?! vagy akár a saját lapomból az egyiket...
    ez most komoly?! hogy ilyen pókerterem működik ahol nem látod milyen lapot kaptál vagy van az asztalon?! kb. 60 leosztásból kétszer volt ilyen hogy nem látszódott a lap ez valami vicc?

    update:
    hova menti ez szoftvercsoda a handhistoryt?

    nem gyakran mondok ilyet, de aki ezt a szoftvert írta az egy genetikai selejt volt
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosítva: ThxLittleFish által: 2008. 08. 30. 05:10
    ><()))°>winner, winner, chicken dinner <°((()><

  9. #9
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    nem itt, de volt, hogy én se láttam már lapot )))

  10. #10
    Őstag vinczesz avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 19.
    Hely
    Somewhere in time
    Hozzászólások
    1.188

    Alapbeállítás

    Idézet ThxLittleFish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    turnt találjam ki saját magam?!?! vagy akár a saját lapomból az egyiket...
    ...
    update:
    hova menti ez szoftvercsoda a handhistoryt?
    ...
    nem gyakran mondok ilyet, de aki ezt a szoftvert írta az egy genetikai selejt volt
    Jól beszélsz! Nálam ugyanez a helyzet és csak fokozódik, ha átméretezem az asztalt.

    A hand history mentéséhez szükség van az IdleMiner Handgrabber-ére, amit a Pacific-hez csináltak. 1000 handig ingyenes, de ha befizetsz a Bodog-ra az IdleMiner affil-kódjával, akkor megkapod az összes terméküket ingyen...

    Mindenesetre nekem most az a gondom az LA teremmel, hogy nem tudok bejelentkezni augusztus 17 óta. Levelezek velük, már 100-szor megírták, hogyan installáljam újra a klienst meg, hogyan töröljem ki az összes temporary internet fájlomat, de nem akarják megérteni, hogy semmit nem változtattam a beállításaimon egyik gépemen se és mégis "Unable to login" üzenetet kapok amikor betöltődik a kliens. Egyik napról a másikra történt. Aztán az első újrainstallálás után megírták, hogy szerintük nem is installáltam újra. A másodikról screenshot is ment. Akkor pedig azt kérdőjelezték meg, hogy ugyanarról az accountról beszélünk. Mindenesetre a második reinstall után elindult egy automatikus szoftver upgrade, aminek a vége az lett, hogy mostmár csak egy üres ablak töltődik be és semmi más.

    A legrosszabb, hogy cash outolni se tudok...

Oldal: 1 / 32 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •