Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 28 (28) összesen
Like Tree9Likes

Téma: Az alábbi játéktípusok közül véleményed szerint hol a legegyszerűbb a mai pókerben profitot termelni?

  1. #21
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Most mondjuk ütik amíg tart az ereje (Stars most akarja bevezetni elvileg Spinre) de tényleg benne van hogy hamar ki fog fulladni.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  2. #22
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Az engem meglepett, amit Greyboy írt, hogy játékosforgalomban már a PLO szintjén van.

  3. #23
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    hát az engem is meglepne. van bármiféle forrás?
    banoster likes this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  4. #24
    Újonc
    Csatlakozott
    2019. 07. 11.
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Tudtok esetleg olyan oktatóoldalt ahol a short deckre vannak használható oktatóanyagok?

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder Greyboy avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    737

    Alapbeállítás

    Valahol olvastam. Talan a p5’s-on, ott szoktam hireket olvasni.

  6. #26
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    őszintén szolva meg lennék lepve. szimplán azért mert -ahol szoktam nézni- PS-en, ACR-en totál halott a 6+holdem. de annyira h kb sosem látok akciot. PS-en ez betudhato egyébként a magas rake-nek is, mindenesetre ezek alapján nem hinném hogy online 6+holdem akár minimálisan is megkozelithetné a PLO-t. Élőben max ázsiában, de Vegasban szerintem egy asztalt láttam talán egyetlen egy nap amig kint voltam hogy ment volna 6+holdem cashgame.
    csabacz likes this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  7. #27
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 12.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    234

    Alapbeállítás

    Hali
    Vegasban próbáltad az omaha cash-t? Szerinted ugyan olyan téten live NLHoldem vs PLO, hol hozható nagyobb órabér, tekintve, hogy PLO-ban kevesebb hand/hour megy le viszont gondolom nagyobb edge hozható a mezőnyön.

  8. #28
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet Greyboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valahol olvastam. Talan a p5’s-on, ott szoktam hireket olvasni.
    hazudik a média!
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •