Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder kormi88 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 06.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    725

    Alapbeállítás MTT ITM 3 játékossal, push or fold?

    Full Tilt Poker Game #7661110502: $20 + $2 Tournament (58165913), Table 1 - 2000/4000 Ante 500 - No Limit Hold'em - 17:41:07 ET - 2008/08/15
    Seat 2: PennyADay (55,444) <- jó, aggro játékos
    Seat 7: Highlander1970 (7,992)
    Seat 8: kormi88 (76,064)
    PennyADay antes 500
    Highlander1970 antes 500
    kormi88 antes 500
    Highlander1970 posts the small blind of 2,000
    kormi88 posts the big blind of 4,000
    The button is in seat #2
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to kormi88 [ ]
    PennyADay raises to 15,500
    Highlander1970 folds

    A díjazás gyakorlatilag 50-30-20 %.

    A kérdés egyszerű: Push or Fold?
    "You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time." Abraham Lincoln

  2. #2
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 08. 15.
    Hozzászólások
    1.271

    Alapbeállítás

    sima fold, nem? highlander mindjárt kiesik, aztán nyomhatjátok a heads upot. K 6-al ilyen emelés után minek belemenni ilyen balhés all inbe? ha bukod, csöves leszel. nálam ez instafold!

  3. #3
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet matusow88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sima fold, nem? highlander mindjárt kiesik, aztán nyomhatjátok a heads upot. K 6-al ilyen emelés után minek belemenni ilyen balhés all inbe? ha bukod, csöves leszel. nálam ez instafold!
    +1 , sztem is

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Gondolom, hogy mire gondolsz , de ha több mint 2.5 bb-ét emel, általában azt jelenti, hogy showdownértékű lapja van, én is bedobnám...

  5. #5
    PA addict bojanika avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.579

    Alapbeállítás

    Éppen ezért jó a push is. Az ellenfél csak prémium lappal adhatja meg, annak tükrében, hogy a ss mindjárt elfogy, nincs értelme kockáztatni. Tehát összességében - egy jó játékos ellen - sztem +EV-s a push. A fold sem rossz megoldás, mert azért van esélye annak, hogy jó lap van az ellenfélnél, vagy, hogy éppen most fog megbolondulni, és kockáztatja egy kevésbé jó lappal a versenyét.
    De, marad zsetonunk akkor is, ha elbukjuk az allint, valamint van FE is, sztem jó a push. Persze kérdés az is, hogy ez a 15K-s emelés mit jelent a játék eddigi képe alapján - nekem azért eléggé nagy emelésnek tűnik ahhoz, hogy az ellenfél potcommited-nek érezze magát, s ha AK-val megadja, akkor nagy a gáz.
    "Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom, ez nem is Zidane."

    (Knézy)

  6. #6
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Várjuk meg a Highlandert szerintem. Aztán mehetnek az ilyen move-ok.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder kormi88 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 06.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    725

    Alapbeállítás

    Amit én gondoltam:

    közepes párokkal (66-TT) allin ment volna, mert reraisre dobnia kellene
    AA-val nem hívott volna ekkorát, csak 10-12K-t

    Lehet nála: KK-JJ, Ax, KT+, QT

    A potban már 23K van, ami igen szép summa.
    Ax, KT+, QT ellen nagyon nagy FE-m van.

    Ha bukok, 21K-m marad, ami 2. helyre jó eséllyel elég lesz.

    Egyébként szerintem tőle Ax, KT+, QT -vel ez hibás move lenne, ha Highlander ellen akar showdownt. 10K is elég lett volna, és őt az sem zavarta volna, ha Highlander mellett én is callolok, mert akkor ugye nem emelünk már ész nélkül egymásra.


    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondomolom, hogy mire gondolsz , de ha több mint 2.5 bb-ét emel, általában azt jelenti, hogy showdownértékű lapja van, én is bedobnám...
    Ezt azért megjegyzem.

    Most újragondolva lehet hogy az allinembe az is kicsit közrejátszott, hogy tudtam, hogy hibázott, és ezt meg akartam mutatni, ki akartam használni, vagy ilyesmi.
    Utoljára módosítva: kormi88 által: 2008. 08. 16. 14:53
    "You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time." Abraham Lincoln

  8. #8
    Őstag ThxLittleFish avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 12.
    Hely
    Honolulu
    Hozzászólások
    1.240

    Alapbeállítás

    jó esélyed van a headsupra egál körüli szituban ha dobod
    viszont ha rátolod és beleszaladsz valamibe.... ha el is jutsz a headsupig iszonyú hátránnyal... nem beszélve arról, hogy a biztosnak mondható második helyed egy kis balszerencsével el is úszhat... én nem kockáztatnék ilyenért ha viszed a potot tényleg jól állnál de nekem ez nem érné meg a kockázatot... persze attól is függhet a döntés hogy eddig milyen képet mutattál magadról de ez nálam általában easy fold
    ><()))°>winner, winner, chicken dinner <°((()><

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •