Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 18 (18) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Osztóhiba a WSOP Main Event hajrájában, a főverseny legvitatottabb jelenete

  1. #11
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Nem is értem mi itt a gond. Simán szólhatott volna a újraszámolás után , hogy bocsi de így már nem akarom megadni mert nem mindegy ez a 5 misi,de tisztán látszik,hogy csak a mutatás után akad ki.

  2. #12
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    egyetértenék veled, ha mutatás előtt kezdett volna hepciáskodni Dario. Így ez oriási angle volt részéről hogy mutatáskor elkezdett hisztizni. Ha ellenfél 99 et mutatott volna gondolja bárki is hogy lett volna ebből ügy?
    Ez igy utolagos beprobálkozás csak. Mondom ha mutatás előtt veri ki a balhét, tök korrekt. Annyi történt hogy oszto mondta h elnézést, 22. Erre Dario megrántotta a vállát kb, jovan ugyis megadom ezután meg elkezdett ******kodni
    CsabiST likes this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  3. #13
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha ellenfél 99 et mutatott volna gondolja bárki is hogy lett volna ebből ügy?
    Pont ezt mondtam én is amikor beszéltünk róla. 99-nél nyilván egy szót sem szólt volna örül mint majom a farkának. Ezért volt ez gáz.

    Amúgy meg egy nehéz szituáció volt, nem lettem volna szegény osztócsaj helyében.
    naggeri likes this.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  4. #14
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    azt hozzáteszem, hogy valoszinuleg én is beprobálkozom. Igazábol oriási payjump-ok stb, nem kevés pénzrol van itt már szó, szoval GTO move volt részéről, valoszinuleg tudta ő is hogy nincs igaza, viszont veszíteni nem veszithet vele... ki tudja mi lesz. Szerintem nem kell tul komolyan venni, tudta ő is h gáz igy már, de van rá kis esély hogy megspórol pár BB-t akkor miért ne.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  5. #15
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Na de mit csinált volna, ha jön a tízes? Úgy még szebb lett volna utólag a műbalhé, osztó csaj lehet egész évben ingyen ivott volna.

  6. #16
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na de mit csinált volna, ha jön a tízes? Úgy még szebb lett volna utólag a műbalhé, osztó csaj lehet egész évben ingyen ivott volna.
    Mi van te "szarember" még mindig ide esz a fene havonta 1x-2x?

  7. #17
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi van te "szarember" még mindig ide esz a fene havonta 1x-2x?
    Ide inas, topikokat azért továbbra is megolvasom, de sok értelme nincs már hozzászólni, hogy Lapos sem aktív, darts topik is meghalt, hörgésről ne is beszéljünk, az évek óta nem volt, újabban meg már te is egyre kevesebbszer böffentesz valamit, de az is értelmezhetetlen böszmeség.

  8. #18
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Végül mit sem számított ez a vitatott megosztás, HU-ban Dario inas!
    CsabiST likes this.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •