Oldal: 7 / 7 ElsőElső ... 567
Eredmény: 61 - 62 (62) összesen
Like Tree38Likes

Téma: A PokerStars bevezette az All-In Cashoutot

  1. #61
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Flush67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    [...]
    - Konkrétan ez a lehetőség kinyit egy olyan kaput, hogy mondjuk egy NL50 játékos beül NL500-ra, a lehető legpasszívabban kiül egy 80/20, 70/30 mutatást, cashout-ol és szevasz, "tervezett amortizációs stratégiával" pénzt nyomtat rövid távon, szét****** a játékdinamikát
    Ezzel nem értek egyet. Az általad felvázolt játékos egyébként is felmehet NL500-ra, ha kockáztatni akar. A biztosítás lehetősége egy NL50 tudású játékost nem fog túl sok plusz előnnyel felruházni NL500-ra.
    El kell jutnia addig, hogy betegye azt a 80/20-at vagy 70/30-at. Ha épp ilyen cooler adódik számára, hát bumm, akkor mi van? Mindennapos. Nyilván nem az AA meg KK kezekkel várjuk, hogy az 500-ra felnézett 50-es grinder bukni fog, hanem az összes többi spotban.
    (Óhatatlanul bele fog kerülni spotokba, ahol hibázni fog az 500-as regek ellen, hiába játszik tök feszesen. Ha meg ultra feszesen játszik, egyrészt nem fizetik ki a monstereit úgysem, csak cooler szituban, ami fordítva is meg fog esni; másrészt elég sokat bukik egy nit játékkal egy lag asztalon alapból - már csak a postolt vakokkal)

    (Ja most látom hogy ez ezer éves hsz meg a topic is maga... nem baj, reggeli kávéhoz jó olvasnivaló volt )
    Utoljára módosítva: Tir-X által: 2020. 06. 14. 12:28

  2. #62
    Tag bostef avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 12.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Tir-x: rövid távról van szó.

    Nyilván 'hülyeség' nl50 játékosként felmenni 500ra shotolni (hacsak nincs nagyon sok BI-ned). Amit én szoktam csinálni, az az, hogy

    1. vagy új accountot használok - nem multiacc, sok hálózatban lehet több accod.

    2. más játékot játszok, amit szoktam, amiről azért van némi fogalmam, de nem a fő játékom. Egyrészt jót tesz a gondolkozásnak, hogyha mást is tolok, másrészt pedig ha tudod, hogy a regek hogyan játszanak kb egy fish/ismeretlen játékos ellen, minek adnak creditet és minek nem, akkor ezt elég könnyű kihasználni és egy kis könnyű pénzhez jutni. Hátrányban vagyok mondjuk PL100ban, ha összegyűlik rólam elég statjuk? Szinte biztos. Játszok addig egy számlával új gamet amíg lesz elég statjuk rólam, hogy alkalmazkodjanak a random fishez képest? Nyilván azt már nem várom meg. Rá is lehet picit játszani amúgy a dolgokra, hogy minél tovább fentarthasd a teljes fish látszatát. Ebbe nem megyek bele, nem akarom, hogy más leutánozza a stratégiát vagy kiszúrja mondjuk. Évek óta ezt csinálom sikeresen.

    Persze mondjuk PLO1kra vagy valami nagyon magas tétes HUSNGre nem mennék fel kb soha, ha lenne biztosítás, ha nem.
    ____
    | / |
    |/ 0
    |
    |
    |
    |_

Oldal: 7 / 7 ElsőElső ... 567

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •