Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 28 (28) összesen
Like Tree1Likes

Téma: BetKings Poker (GGNetwork)

  1. #21
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Betkings játékosok figyelem!

    A Betkings februári exkluzív Akadémiás chase nyeremények jóváírásra kerültek a számlátokra a tegnapi nap folyamán.

    Aki külön nem kérte, annak a nyereményét a Betkings számlán írtuk jóvá, akik más csatornát kértek (Skrill, paypal, btc) azoknak a nyereményét a kért csatornán írtuk jóvá.

    Itt tudod jelezni, ha nem a Betkings számládra kérnéd a következő havi chase kifizetésedet >>



    C$11.000-os Rake Race csak akadémiásoknak - Részletek itt >>[/URL]
    BetKings Poker fish buffet: akár 60% visszatérítés
    Első befizetési bónusz
    $30,000-os Shared Affiliate race (jellemzően cca. 1-3%) - Rake race>>>


    Betkings Poker terembemutató és regisztráció >>

  2. #22
    Idegen szvazur avatara
    Csatlakozott
    2021. 07. 17.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    sziasztok
    ma le akartam szedni a BetKings termet az oldalról, de helyette a GGPoker-t szedi le. (A GGPoker-re, illetve a Natural8-ra is regisztráltam már annó) most a Betre akartam...de nem akarja engedi. valaki tud segíteni, hogy mi lehet a probléma?

  3. #23
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet szvazur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok
    ma le akartam szedni a BetKings termet az oldalról, de helyette a GGPoker-t szedi le. (A GGPoker-re, illetve a Natural8-ra is regisztráltam már annó) most a Betre akartam...de nem akarja engedi. valaki tud segíteni, hogy mi lehet a probléma?
    Szia.

    A GGPoker és a BetKings egy platformnak tekinthető a hálózaton belül, ezért ha már van GGPokeres regisztrációd a BetKings-en már nem tudsz számlát nyitni ugyanazokkal az adatokkal.

    A Natural8 viszont önálló skin ezért ott lehet regisztrációd a GGPokeres számlád mellett.
    szvazur likes this.

  4. #24
    Idegen szvazur avatara
    Csatlakozott
    2021. 07. 17.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia.

    A GGPoker és a BetKings egy platformnak tekinthető a hálózaton belül, ezért ha már van GGPokeres regisztrációd a BetKings-en már nem tudsz számlát nyitni ugyanazokkal az adatokkal.

    A Natural8 viszont önálló skin ezért ott lehet regisztrációd a GGPokeres számlád mellett.
    szia
    köszönöm szépen a választ

  5. #25
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    A BetKingsen (a GGHálózat egészében) hétfő délelőtt egy tervezett karbantartás várható, így ez idő alatt a termek nem lesznek elérhetők. Megértéseteket a terem nevében is köszönjük!

  6. #26
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    A GGHálózatban holnap ismét egy tervezett karbantartás várható, így magyar idő szerint 7 és 8 óra között a hálózat termei nem lesznek elérhetők.

  7. #27
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    A GGHálózatban pénteken (05.27.) reggel 8 órától 11-ig tervezett karbantartás várható, így ez idő alatt a hálózat termei nem lesznek elérhetők.

  8. #28
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 08. 08.
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Ki lehet kapcsolni véglegesen az EV cashoutot meg a running more times lehetőségeket? Számomra nagyon zavaróak.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •