Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 15 (15) összesen
Like Tree7Likes

Téma: Szavazás - Amikor baráti társaságban pókerezel jellemzően mik a tétek?

  1. #11
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Hasonlóan gondolom én is.
    Legyen elég 5-6BI, ami 25-30k nl50huf-on, több pénzt nem szokás tartani a pénztárcában amúgy sem, és ott van még a fogyasztás is kocsmában.
    Gondoltam én, mikor hívtak legutóbb baráti pókerezésre, így is készültem.
    Aztán mondják nagy mellénnyel, hogy ők inkább 100-200-at játszanának, én fogtam vissza. És repkedtek befele az 500 meg 1000 missik, rebuyoltak 10-20khuffal.

    Csak azt nem értem akkor, hogy 2 órára rá miért megy a sírás, hogy eljátszottak 50-60k-t és nincs több pénzük (haveromnál meg nálam landolt az összes).
    Egyébként sem egészséges ekkora összegeket tologatni normálisabb szervezés nélkül szerintem (akkor legyen külön dealer meg pénzváltó, ne legyen kavarodás, bénázás, félreértés véletlenül sem).
    Megmagyarázzák, hogy a vakok úgysem számítanak (csak hogy kinek nagyobb a buxája)...
    Jymaster111 likes this.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hasonlóan gondolom én is.
    Legyen elég 5-6BI, ami 25-30k nl50huf-on, több pénzt nem szokás tartani a pénztárcában amúgy sem, és ott van még a fogyasztás is kocsmában.
    Gondoltam én, mikor hívtak legutóbb baráti pókerezésre, így is készültem.
    Aztán mondják nagy mellénnyel, hogy ők inkább 100-200-at játszanának, én fogtam vissza. És repkedtek befele az 500 meg 1000 missik, rebuyoltak 10-20khuffal.

    Csak azt nem értem akkor, hogy 2 órára rá miért megy a sírás, hogy eljátszottak 50-60k-t és nincs több pénzük (haveromnál meg nálam landolt az összes).
    Egyébként sem egészséges ekkora összegeket tologatni normálisabb szervezés nélkül szerintem (akkor legyen külön dealer meg pénzváltó, ne legyen kavarodás, bénázás, félreértés véletlenül sem).
    Megmagyarázzák, hogy a vakok úgysem számítanak (csak hogy kinek nagyobb a buxája)...

    Ehhez azt tenném esetleg még hozzá, hogy ha tényleg baráti a játék
    akkor ne arról szóljon már, hogy egymást fosszuk ki, hanem a szórakozásról, kikapcsolódásról. Legalábbis nekem erről ez a véleményem. Ha időközönként én leülök barátokkal, haverokkal élőben zsugázni, nem az a célom, hogy elnyerjem a pénzüket...

  3. #13
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Ez lehet szakmai ártalom, de én úgy ülök le játszani, mintha online tolnám, max EV.
    Barátilag elmondom a mellettem ülőnek, hogy ne tegyen Missit, mert pórul jár, igenis a vak számít, nem a tét, de ő hajtja a magáét, én vagyok a hülye, rebuyol 5x 200bb-t és missizik 20bb-t.
    Rá fogom tolni pre push, mert így tudom elnyerni a pénzét, mindegy hogy az épp 1 000Ft vagy 10 000Ft. És nem fogok barátilag én is Missizni, csak azért mert ő csinálja.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Mi az a "Missi"? Sokszoros overbet openraise?

  5. #15
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Ezt a szavazást lezártuk, de a téma természetesen továbbra is aktív.

    Amikor baráti társaságban pókerezel jellemzően mik a tétek?

    • 7% - 5Ft/10Ft
    • 27% - 10Ft/20Ft
    • 16% - 25Ft/50Ft
    • 11% - 50/100Ft
    • 4% - 100Ft/200Ft
    • 0% - 200Ft/500Ft
    • 0% - 500Ft/1000Ft
    • 5% - 1000Ft/2000Ft vagy ennél magasabb
    • 29% - Baráti társaságban nem szoktam pókerezni



    Azok közül akik játszanak baráti társaságban is, a nagy többség a baráti 10/20Ft vagy 25/50Ft körüli összegben szokott játszani.

    Új szavazásunk aktív és a főoldal alján a "Blog bejegyzések legújabb kommentjei" doboz alatt elérhető. Kérdésünk:

    Van kriptópénzed?

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •