Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (61) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Revolut - Visa vagy Mastercard?

  1. #51
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Eszerint, ha nem adom meg a kért információt, legrosszabb esetben is csak kitesznek. Kiutalhatom a bent lévő pénzt és ennyi? Mert ha ennél nem tesznek többet, akkor rendben van.

  2. #52
    Újonc
    Csatlakozott
    2017. 06. 28.
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Idézet Ascent888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Eszerint, ha nem adom meg a kért információt, legrosszabb esetben is csak kitesznek. Kiutalhatom a bent lévő pénzt és ennyi? Mert ha ennél nem tesznek többet, akkor rendben van.
    Minimális összegeket pakolj rá, de hosszútávon más alternatívát kell keresni meglátásom szerint. Én is személy szerint így használom amióta engem is ezzel nyaggat, bár kb 3 hónapja nem kérte és előtte folyton kiikszelgettem.

    Kompetensebb ismerőseim is hasonlóan vélekednek, komolyabb retorziót(?) kb sehol nem hallottam, maximum egy elhúzódó levelezés utáni happy end
    koviii and Ascent888 like this.

  3. #53
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 12.
    Hely
    Pilipócs
    Hozzászólások
    144

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Mastercard kártyám van sajnos és ezzel ugye nem lehet befizetni gamblingre.
    Felfizettem vele skrillre , de a skrillről sem engedett befizetni gamlingre.
    Az járható út lenne ha revolutra befizetek és onnét skrillre és úgy gamblingre?

  4. #54
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 25.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Sziasztok ! 7-8 éve nem játszottam pókert ,most a partyra visa-val befizettem utána nyertem, hát nem pókerrel mert itt elég durva ütköztetés folyik hanem játék géppel na mondom ki is utalom mert vissza veszi a gép .
    visa-ra kértem (régi beidegződés). létezik hogy 15% levonnak a nyereményből? Hát rosszul esett (pedig van skrillem is A válaszokat előre is köszi!

  5. #55
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Sziasztok ! Kezdő vagyok a Bitcoin témában és ezzel kapcsolatban lenne kérdésem. Láttam, hogy a Revoluton van lehetőség BTC vásárlásra. Az itt vásárolt bitcoint tudom használni pókerteremben be-kifizetésre? Van néhány olyan terem ahol csak BTC-vel tudnék befizetni (Natural8, Tigergaming), de a kifizetés is ebben menne.

  6. #56
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 10. 14.
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    tompika NEM... skrillen is vehetsz de az nem a tiéd csak értékben, de használni nem tudod... 2 perc egy binanceot csinálni, csináljatok már emberek....

  7. #57
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 10. 14.
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    revo 1.5% fee oda vissza, binance 0.1%.... ember...

  8. #58
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet tompika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok ! Kezdő vagyok a Bitcoin témában és ezzel kapcsolatban lenne kérdésem. Láttam, hogy a Revoluton van lehetőség BTC vásárlásra. Az itt vásárolt bitcoint tudom használni pókerteremben be-kifizetésre? Van néhány olyan terem ahol csak BTC-vel tudnék befizetni (Natural8, Tigergaming), de a kifizetés is ebben menne.
    Szia!
    Sajnos a Revoluton lévő összeg terhére nem tudsz befizetni egyetlen terembe sem. Azt javasoljuk, hogy hozz létre egy kriptó pénztárcát és azon keresztül mozgasd a pénzt.

  9. #59
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Azért aki új a témában annak ezek a dolgok kinaiul vannak, nekem legalábbis. Annyi crypto oldal van hogy nehéz kiigazodni hol is kéne elkezdeni. Köszi az ajánlást, megnézem binanceot.

  10. #60
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Ma többszöri kisérletre sem tudtam revolutra neteller kártyával befizetni. Másnak is van fennakadás revora befizetéssel vagy neteller kártya használattal?

    Nem tudom a kettő közül melyik a ludas. Régóta használom ezt a módszert és még nem volt ilyen. Az néha megesett h netelleren belül mikor jóvá kell hagyni a tranzakciót sikertelent írt ki de kövi próbára működött.

    Most a netellerig el sem jut hanem kiírja h hiba próbáljon más befizetési módot.

    Elöre is köszi a válaszokat!
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •