Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
Like Tree2Likes
  • 1 Post By Masters800
  • 1 Post By Masters800

Téma: StAking/Backing

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás StAking/Backing

    http://www.pokerakademia.com/vBullet...1&d=1572970405

    Sziasztok, 5 even keresztül eltem pokerbol. Nl400-ig sikerult szintet lépnem ezidő alatt. Mivel omaha backelt szerettem volna lenni, ezért váltottam plo-ra 3-4 eve. Sajnos a játék a szenvedélyem lett es elment a bankrollom miután plo400-on sokat játszottam. 3 eve eredménytelen vagyok pokerben, viszont szeretnek ujra profikent jatszani, amihez nem rendelkezem tőkével. Kérem egy staker vagy backer segítségét, hogy ujra megélhetési jatekossa valhassak.
    Csatolt képek Csatolt képek

  2. #2
    Tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 03.
    Hozzászólások
    145

    Alapbeállítás

    akadémia cash csapata sztem vesz fel embereket, de ha email vagy vm elérhetőséget kiteszel akkor több esélyed lesz találni valakit

  3. #3
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Szerintem teljesen megélhetési játékosnak állnod ismét 2019-ben nem jó ötlet.Pár évig még lehet nyerni rajt, de már messze nem úgy, mint régen. Helyedben meló mellett tolnám kiegészítésképp(kis félrerakással) Nl25-ről indulva, ott még nem erősödött annyit a mezőny 3-4 év alatt. Ha a korábbi tudásoddal verted NL400-at, akkor azzal vered Nl25-50-et.Ha nem menne jól,akkor felesleges erőltetni.
    regie likes this.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    NL400 mar komoly nehézségeim voltak.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Sztem a poker cégek mindent megtesznek, hogy a poker továbbra is feltörekvő maradjon a kezdők számára is es sok változást hoznak be, ami lehetővé teszi, hogy továbbra is jövedelem forrás maradjon. Gondolok itt arra, hogy kivonják a forgalomból a hud-ot igy kevesebb lehetőség lesz fejlodni es abba az irányba halad a tendencia hogy a játék ne halljon ki éveken belül, bar tisztelem a véleményed es munka mellett szeretnem folytatni.

  6. #6
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet regie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sztem a poker cégek mindent megtesznek, hogy a poker továbbra is feltörekvő maradjon a kezdők számára is es sok változást hoznak be, ami lehetővé teszi, hogy továbbra is jövedelem forrás maradjon. Gondolok itt arra, hogy kivonják a forgalomból a hud-ot igy kevesebb lehetőség lesz fejlodni es abba az irányba halad a tendencia hogy a játék ne halljon ki éveken belül, bar tisztelem a véleményed es munka mellett szeretnem folytatni.
    Én objektívan közelítem meg a dolgokat, és saját bőrömön érzem, hogy évről-évre erősödik a mezőny:Egyre több és több munkát kell belerakni ugyanazért a profitért+jóval nagyobb is lett a variancia, ami eléggé meg tud viselni. Mivel egyetem mellett játszok és az se egy tücsökszak, így már alig várom a diplomát és utána csak hobbi lesz a póker.
    csababacsi likes this.

  7. #7
    Kitiltott
    Csatlakozott
    2019. 11. 09.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Regie, hogy lehet elérni téged? akadémián nem lehet írni

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    beregi.gabor23
    Skype címem

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •