Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
Like Tree5Likes
  • 1 Post By pokeradmin
  • 3 Post By Masters800
  • 1 Post By Admin

Téma: 2019-es piaci elemzés és mi várható 2020-ban?

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás 2019-es piaci elemzés és mi várható 2020-ban?

    djeleven likes this.

  2. #2
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Valaki innen a fórumról már megírta 2013-ban, hogy a főleg Európára koncentráló hálózatoknak jótanácsul, hogy egyesüljön a Boss, Ongame,Microgaming és iPoker hálózat mert csak így fognak túlélni hosszútávon , és láss csodát Boss 2014-ben, Ongame 2016-ban, MPN idén fog becsukni,és előbb-utóbb a már jó ideje a játékosok fejére szaró, undorító húzásokat is megcsináló iPokernek is lassan(de inkább gyorsan)eljön a vége.
    Szerk.:A PS trónja pedig idén még nem is dől meg, de jövőre már könnyen lehet, hogy GGnetwork
    belátható távolságban lesz minden téren.
    Utoljára módosítva: Masters800 által: 2020. 01. 06. 19:54
    djeleven, mattack and Jymaster111 like this.

  3. #3
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2017. 02. 26.
    Hozzászólások
    69

    Alapbeállítás

    Alig várom. A PS addig nem fog teperni a játékosokért amíg ez nem változik. Sajnos még túl nagy az előnye, hogy változtasson a jelenlegi VIP rendszeren. Ami gyakorlatilag nincs. Szinte semmit nem kapnak vissza a játékosok. Ha CG játékos lennék már rég léptem volna.

  4. #4
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Idézet Masters800 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    előbb-utóbb a már jó ideje a játékosok fejére szaró, undorító húzásokat is megcsináló iPokernek is lassan(de inkább gyorsan)eljön a vége.
    Szerk.:A PS trónja pedig idén még nem is dől meg, de jövőre már könnyen lehet, hogy GGnetwork belátható távolságban lesz minden téren.
    Az iPoker szerintem idén rendben lesz még, de ha megnézitek akkor az látszik hogy tényleg nem csináltak semmit az ég világon az elmúlt években. Viszont az MPN azért próbálkozott, mégis lehúzzák a rólót, mert egyszerűen nem éri meg a Microgamingnek üzemeltetnie gondolom azért, mert sokkal jobban járnak ha az erőforrásokat a kaszinós és egyéb dolgaikra fókuszálják.

    Amennyiben 2020 is úgy pörög le, hogy az iPoker semmit nem fejleszt, semmilyen újdonsággal nem jön ki, akkor meg is érdemlik hogy végük legyen...

    A PS sztem még 2021-ben is piacvezető lesz, túl nagy az előnyük, bár rohamos tempóban vesztik a játékosokat, a GG pedig nő, de azért nem olyan tempóban hogy 2020-ban behozza a PS-t.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  5. #5
    Újonc
    Csatlakozott
    2017. 02. 10.
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Köszönjük a cikket! Tudom, hogy a 888 nem fogad már magyarokat, de pár százan, ezren játszanak ott rendszeresen, ott mik a kilátások? Növekedett a forgalom, stagnál?

  6. #6
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet 77777 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönjük a cikket! Tudom, hogy a 888 nem fogad már magyarokat, de pár százan, ezren játszanak ott rendszeresen, ott mik a kilátások? Növekedett a forgalom, stagnál?
    Örülünk, ha tetszett a cikk.

    A 888 a tavalyi évet 1100-1200 közötti cash game játékosszámmal indította, ami aztán a nyári hónapokra 850-900-ra esett vissza. Az év utolsó negyedévében 850-1000 között ugrált a cash game forgalom, vagyis némi visszaesés figyelhető meg.

    A 888 esetében szerintünk picit csökkeni fog a forgalom 2020-ban. Az iPokerhez képest lényegesen több újítást és promóciót csináltak 2019-ben, ezt várjuk 20-ban is tőlük, de messze elmaradnak attól, amit a partypoker vagy a GGPoker esetében látunk. (Ez a véleményünk természetesen némiképpen szubjektív.)


    Szóljatok, ha még lenne kérdés a cikkel kapcsolatban.
    77777 likes this.

  7. #7
    Újonc Mr. Pi avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 01.
    Hely
    Magyarország
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    Csak hogy tudjátok a GG se egy ártatlan bárány. Másodkézből tudom, de eléggé igaznak tűnik, hogy csal a rakebackel valahogyan. Idézet egy barátom írásából:

    "so esentially GG-poker was using some PVI system to give out rakeback, which esentially means giving regs less rakeback than recs and this worked with 2 ways a) good winning regs got the min spin in the fish buffet like 95% of the time and b) so let's say you needed to rake in 10$ to get one spin they only gave you credit for half of the rake so you had to effectively rake in 20$ but they only counted it as 10$ rake
    which effectively ****ed the fish buffet rakeback system in a way where instead of getting like 30% people ended up getting 10% ~
    so esentially they only credit you part of the rake you effectively raked in on the site
    I don't know if your promotion has the same system going on but I generally am very suspicious when it comes to GG-Promotions these days
    player a plays 200nl and pays 5bb/100 in rake - after playing 100 hands he raked in 10$ for the site, but the fish buffet promotion only tells him he raked in 5$ basically suggesting that he only paid 2.5bb/100 in rake but the problem is he didn't he paid the whole 5bb/100 but the promotion only registered a certain % of it depending on factors like, is he a reg? he is winnig? is he short stacking?
    this should make sense now"

    Kicsit gáz ez is.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •