Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 16 (16) összesen
Like Tree8Likes

Téma: Team Hero Holdem - Zenderman hand review órája Tigristennel

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    En konkrétan arra a handre tettem mikor néztem a videot. 89s call down játékon is gondolkodtam.

  2. #12
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Örülök, hogy érkeztek észrevételek a Jumbp Jumbo vs Jack Jack dilemára. Hosszas mérlegelés után úgy döntöttem mint mindenben itt is az arany középút lesz a jó így én Bubi Bubi megnevezést fogok használni.
    Tudom nem ilyen fajsúlyos probléma, de ha valaki úgyérzi a másik kérdésemre is szívesen reagálna ne fogja vissza magát.

  3. #13
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Örülök, hogy érkeztek észrevételek a Jumbp Jumbo vs Jack Jack dilemára. Hosszas mérlegelés után úgy döntöttem mint mindenben itt is az arany középút lesz a jó így én Bubi Bubi megnevezést fogok használni.
    Tudom nem ilyen fajsúlyos probléma, de ha valaki úgyérzi a másik kérdésemre is szívesen reagálna ne fogja vissza magát.
    Az igazat megvallva én kétlem hogy tudnék hasznos nagyon dolgot válaszolni, de megpróbálom.

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok !
    Az első leosztásnál 5x 3 betet kapunk. Tigris arról beszél hogy kb 10% os range van az ellenfélnek és ő callolja ezt suited gaperekkel is. Nekem 4x 10% os range ellen van PIO-s táblám ami ezt mutatja :
    https://gyazo.com/dfa2802f0e7220a9da5fcb20135a83c0
    (Magas rakes környezetben)
    5x ellen nyilván etől is feszesebben kellene védeni.
    Nos nyilván én is eltérek ettől de azért nem olyan vadul.
    Az lenne a kérdésem, hogy ti NL 50en a regek populációjába milyen explotálható nagy hibákat láttok, 3 bet potban ami alapján ennyire kitágítjátok a call rangetek 5x ellen is. Az jött le a videóból hogy A2s-A5s 75s 85s 97s T8s J9s KQo val mind játékban maradtok.
    Illetve Tigris azt kérdezi, hogy ha 6-7% os lenne a 3 bet range akkor mit csinálnátok turnun a kis Axs ekkel. Ezek alapján arra következtetek, hogy szűkebb rangek ellen is nagyon lazán calloltok.
    Pár explotálható hibát én is látok. Nem 3 barreleznek eleget. A Flop Turn River Check rangeik általában kevésbé balanszáltak. De kb ennyi. Ti miket láttok még ami alapján ennyire tágan tudtok +EV-sen callolni ?
    A széles call range-hez sokkal inkább kell az ellenfél valamilyen kihasználhatónak tűnő hibája mint bármilyen poptendency. Hogy kinek mi számít szűknek, vagy mi számít szélesnek azt megint egyéne válogatja, de a "széles" callok oka sokkal inkább lesz egy túl széles resteal range, gyenge postflop játék vagy jó implied odds mint az hogy a tendency pl alulbarrelezi magát.

    Nyilván egy nagyon szűk mondjuk 5-6%-os range ellen nem lesz aranybánya IP sem becallolni gyenge Ax-eket de rengeteg múlik villain és hero egyéni tulajdonságain, azon hogy van-e postflop edged az adott ellenfélen, van-e jó readed róla vagy úgy overall mennyire játszol jól az adott spotban.

    Nincs sztem olyan rengeteg jól kihasználható poptendencia hogy itt akár sorolni lehessen. Milyen spotra keressük az explo-t egyáltalán? 3bet potban OP as PFR? Ebbe beletartozik a BB vs EP és az SB vs BTN is ami kb a legszűkebb és a legtágabb rangek találkozása, és bár így eshet egy kategóriába, mégis ég és föld a kettő. BTN vs Blinds? Itt is nagyon nem mindegy hogy SB-ről vagy BB-ről jön a 3bet mivel az egyik általában merged range a másik meg depolár. Ha meg már ott tartunk hogy SB vs BTN OP as PRF spotra akarunk mezőnyexplót találni akkor meg már annyira leszűkített helyzetet vizsgálunk hogy sztem még 1et találni is nehéz rá, nemhogy felsorolni párat.

  4. #14
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Örülök, hogy érkeztek észrevételek a Jumbp Jumbo vs Jack Jack dilemára. Hosszas mérlegelés után úgy döntöttem mint mindenben itt is az arany középút lesz a jó így én Bubi Bubi megnevezést fogok használni.
    Tudom nem ilyen fajsúlyos probléma, de ha valaki úgyérzi a másik kérdésemre is szívesen reagálna ne fogja vissza magát.
    a másikra nem tudok, de felmerült bennem is egy kérdés ezek után... a szív az miért kőr?

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    ez csak vicc vagy tenyleg nem tudod?

    a megoldás a francia coeur szóban keresendő

  6. #16
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Idézet peraspera eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez csak vicc vagy tenyleg nem tudod?

    a megoldás a francia coeur szóban keresendő
    még mielőtt más is hülyének néz:
    https://www.youtube.com/watch?v=aWwHYrrfBIw
    banoster likes this.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •