Oldal: 1 / 9 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (84) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás MTT buy-in visszakérés / eladás

    Sziasztok!

    A véleményeteket, ill. javaslataitokat szeretném kérni az alábbival kapcsolatban.
    Ugye sateliton bejutottam a 09.07-én megrendezendő 2.5M GTD versenyre, amire a buy-in 1500+80 dolcsi.
    Nos sajnos olyan élethelyzetbe kerültem, hogy veszettül szükségem lenne erre az összegre. Mondhatnám azt is, hogy persze megpróbálom, s nem is lenne egy rossz ötlet, de eléggé a tutira kell most mennem. Így ezt a jelen helyzetemben úgy döntöttem, hogy nem kockáztatnám meg, szerintem játszani se tudnék normálisan most.
    A Noiqpoker kliense alapból nem engedi , hogy leregisztráljam magam a versenyről, mert hogy satelitről jutottam be.
    1. Szerintetek van értelme ezzel kapcsolatban a supportot, vagy a playermanagert zaklatni? mondjuk ezt tuti megpróbálom.
    2. A másik az lenne, hogy eladnám a nevezést. Bár gondolom ez se egyszerű. gondoltam ilyesmire is, hogy eladom 15%-kal olcsóbban, s kérek 5-10 %-ok a nyereményből. bár ebbe így jobban belegondolva aki cirka 1600 dolcsit kifizet egy versenyre, nem nagyságrend neki az a 150-200 dolcsi. Ill. gondolom ezt is a supporton keresztül kellene levezényelnem.

    Talán legegyszerűbb lenne az első variáció. azt tudnám is marketingolni, hogy ha van rá lehetőség, akkor továbbra is itt maradok, s termelem nekik a sok raket.

    esetleg innen nem érdekel valakit? ))

    Kíváncsi lennék a véleményetekre. köszi.

  2. #2
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    A véleményeteket, ill. javaslataitokat szeretném kérni az alábbival kapcsolatban.
    Ugye sateliton bejutottam a 09.07-én megrendezendő 2.5M GTD versenyre, amire a buy-in 1500+80 dolcsi.
    Nos sajnos olyan élethelyzetbe kerültem, hogy veszettül szükségem lenne erre az összegre. Mondhatnám azt is, hogy persze megpróbálom, s nem is lenne egy rossz ötlet, de eléggé a tutira kell most mennem. Így ezt a jelen helyzetemben úgy döntöttem, hogy nem kockáztatnám meg, szerintem játszani se tudnék normálisan most.
    A Noiqpoker kliense alapból nem engedi , hogy leregisztráljam magam a versenyről, mert hogy satelitről jutottam be.
    1. Szerintetek van értelme ezzel kapcsolatban a supportot, vagy a playermanagert zaklatni? mondjuk ezt tuti megpróbálom.
    2. A másik az lenne, hogy eladnám a nevezést. Bár gondolom ez se egyszerű. gondoltam ilyesmire is, hogy eladom 15%-kal olcsóbban, s kérek 5-10 %-ok a nyereményből. bár ebbe így jobban belegondolva aki cirka 1600 dolcsit kifizet egy versenyre, nem nagyságrend neki az a 150-200 dolcsi. Ill. gondolom ezt is a supporton keresztül kellene levezényelnem.

    Talán legegyszerűbb lenne az első variáció. azt tudnám is marketingolni, hogy ha van rá lehetőség, akkor továbbra is itt maradok, s termelem nekik a sok raket.

    esetleg innen nem érdekel valakit? ))

    Kíváncsi lennék a véleményetekre. köszi.
    sztem mindenképp írja supportnak, mástnem adjanak egy kalap 10$-s ticketet vagy valami

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder High_TT avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 07.
    Hozzászólások
    572

    Alapbeállítás

    én max vennék belőle %-ot
    "Mindig bízni kell a read-edben, és meg kell lépned azt."

  4. #4
    Team Hero Neomorf avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 22.
    Hely
    Carpal Tunnel
    Hozzászólások
    1.140

    Alapbeállítás

    hát ez elég húzós lesz szerintem...
    de próba cseresznye

  5. #5
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Nagyon úgy néz ki, hogy szívás van... idáig 2 arccal beszéltem msn-en, de mindegyik arra hivatkozott, hogy ipoker nem engedi...

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.009

    Alapbeállítás

    Egyébként miért neveztél a satelitre?

  7. #7
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    mindenki arra hivatkozik, hogy sateliten nyert jegyet nem lehet visszaváltani. viszont eszembe jutott, hogy egyszer nyertem satelien egy jegyet, s valami technikai gunanc miatt mégse indultam rajt, akkor jóváírták az buy-in összeget a számlámon... asszem erre kellene hivatkoznim.

  8. #8
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    akkor volt tök sok dolcsim, s az első lépcső valami 6-10 dolcsi körül volt, gondoltam kipróbálom magam. aztan megnyertem a 2 vagy 3 lépcsőt. erről van is egy video fenn

  9. #9
    Őstag vinczesz avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 19.
    Hely
    Somewhere in time
    Hozzászólások
    1.188

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mindenki arra hivatkozik, hogy sateliten nyert jegyet nem lehet visszaváltani. viszont eszembe jutott, hogy egyszer nyertem satelien egy jegyet, s valami technikai gunanc miatt mégse indultam rajt, akkor jóváírták az buy-in összeget a számlámon... asszem erre kellene hivatkoznim.
    Mármint a régi ügyre akarsz hivatkozni, vagy a verseny után jelentkezel, hogy nem sikerült indulnod? Az első biztosabb, de nem nagyon hiszem, hogy működni fog. A második viszont rizikós. A supportnál azért próbálkozz be, nem veszíthetsz. Utána, ha nem ment a dolog, esetleg valami jó online versenyjátékost keress meg és tegyél neki ajánlatot, hátha...

  10. #10
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    nem, a verseny kb. 10 nap mulva lesz, de nem szeretnék rajt indulni, hanem a buy-in kellene cash-ben. egyelőre úgy néz ki, hogy nem működik.. legalábbis nekem kishalnak nem akarnak segíteni.

Oldal: 1 / 9 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •