Eredmény: 1 - 3 (3) összesen
Like Tree2Likes
  • 2 Post By Ibiza

Téma: Starsra $

  1. #1
    Újonc
    Csatlakozott
    2020. 03. 07.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás Starsra $

    Sziasztok!
    Próbáltam starsra befizetni,de mivel mastercardom van, nem tölthetek fel pénzt netellerről oda.
    Olyan kérdés merült fel bennem,hogy van e esetleg itt olyan, akinek van Transferwise számlája, és tudna nekem küldeni 21.9$-t én pedig küldenék transferen 20€-t?
    Abszolút hobbi játékos vagyok, egy konkrét tornára szeretnék nevezni, de most más megoldás nem játszik csak ez.
    Kérlek írj privátban ha tudsz és akarsz Segíteni.

    Köszönöm,szép napot mindenkinek!
    Üdv: Enikő

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Marmint te kuldesz neki transferen 20€-t, majd o neked 21.9$-t
    kacsa1st and koviii like this.

  3. #3
    Újonc
    Csatlakozott
    2020. 03. 07.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    Hello. Igen mivel 20€ = 21.9$. De nagy várakozásomban már jött aki segített.
    Köszi.
    Viszont azt nem értem, hogy a továbbiakban hogy lesz így a befizetés. Mert ugye €-m van, és be tudok fizetni mastercarddal direkt, viszont kivenni utalással már nem enged az oldal, mondván az ÁFSZ-ben az van hogy abban az országban kell legyen bankszámlám ahonnan regeltem. Na az ugye nekem Magyarország. Viszont nincs magyar bankszámlám,és nem is lesz. Nem véletlenül. És hiába küldtem nekik hogy hol élek, meg magyaráztam hogy nyilván ott van bankszámlám ahol élek, dolgozok, őket ez nem érdekli. A neteller meg nem engedi használni a mastercardot. szóval azt nem tudom hogy ha majd befizetek mastercarddal direkt, akkor ki tudom e venni amikor nyerek, netellerre, volt már korábban több netelleres befizetés is, akkor ugye gond nélkül ment a dolog . majd kiderül. Valaki esetleg hasonló cipőben?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •