Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 13 (13) összesen
Like Tree10Likes

Téma: Már átlagosan 42,5 ezren pókereznek egy időben online cash game asztalokon!

  1. #11
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 01. 07.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Te kis mohó, nem elég, hogy durván felhígult a mezőny mégtöbb pénzt szeretnél?
    Nézd az ő (terem) szemszögéből.

    1) a terem nem azért termel a kialakult helyzetből adódóan több pénzt, hogy a regeknek odaadja
    2) egy reg ígyis-úgyis játszani fog tovább, helyzete változatlan, csak több pénzt keres
    3) az újak pedig ígyis-úgyis játszanak amíg otthon ülnek.

    A termek nincsenek versenykényszerben, az újak a semmiből/maguktól jönnek.

    Pont fordítva gondolnám, a regek örüljenek ha nem vágják meg a visszatérítéseket, hisz a terem érdeke a fishek minél tovább játékban tartása, nem pedig fordítva. Azért fizessenek többet, hogy náluk X* olyan gyorsan kopasszák meg őket?
    Én a termek helyében hátradőlnék, élvezném a "szerencsés" helyzetet, közben pedig számolnám a zsét.

    De tegyük fel ha nem hogy emelnének a promók díjain, hanem egyenesen csökkentenék, mi lenne?
    Ha azt mondanák ezzel, hogy a kialakult helyzet miatt jóval több a profitod, ezért hát fizess nekünk egy kicsit többet (azáltal, hogy kevesebb pénzt osztanak szét a regek között).
    Szerintem semmi nem lenne, ugyanúgy tolva lenne neki, hisz a mezőny a mezőny bőven kárpótolna.

    Szerintem nonszensz, hogy a termek elkezdejenek most egymásra licitálva versenyezni a regekért, elég szar stratégiának gondolnám.
    illese and dobimano like this.

  2. #12
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 06. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    75

    Alapbeállítás

    kissiga:

    Nem nehéz elképzeli,hogy pokerstarséknál már üléseznek is a fentebb vázoltakkal kapcsolatban.
    Ha ismernének,az is lehet azonnal alkalmaznának,hogy további stratégiákkal segítsd őket.
    Ascent888 likes this.

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    Ungvar
    Hozzászólások
    282

    Alapbeállítás

    Idézet kissiga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te kis mohó, nem elég, hogy durván felhígult a mezőny mégtöbb pénzt szeretnél?
    Nézd az ő (terem) szemszögéből.

    1) a terem nem azért termel a kialakult helyzetből adódóan több pénzt, hogy a regeknek odaadja
    2) egy reg ígyis-úgyis játszani fog tovább, helyzete változatlan, csak több pénzt keres
    3) az újak pedig ígyis-úgyis játszanak amíg otthon ülnek.

    A termek nincsenek versenykényszerben, az újak a semmiből/maguktól jönnek.

    Pont fordítva gondolnám, a regek örüljenek ha nem vágják meg a visszatérítéseket, hisz a terem érdeke a fishek minél tovább játékban tartása, nem pedig fordítva. Azért fizessenek többet, hogy náluk X* olyan gyorsan kopasszák meg őket?
    Én a termek helyében hátradőlnék, élvezném a "szerencsés" helyzetet, közben pedig számolnám a zsét.

    De tegyük fel ha nem hogy emelnének a promók díjain, hanem egyenesen csökkentenék, mi lenne?
    Ha azt mondanák ezzel, hogy a kialakult helyzet miatt jóval több a profitod, ezért hát fizess nekünk egy kicsit többet (azáltal, hogy kevesebb pénzt osztanak szét a regek között).
    Szerintem semmi nem lenne, ugyanúgy tolva lenne neki, hisz a mezőny a mezőny bőven kárpótolna.

    Szerintem nonszensz, hogy a termek elkezdejenek most egymásra licitálva versenyezni a regekért, elég szar stratégiának gondolnám.
    a ggpoker es a partypoker is szeretne novelni a piaci reszesedeset, ergo nekik most az az erdekuk hogy akit lehet maguhoz csabitsanak, hosszutavon, ezert valalnak be overes versenyeket es stb...

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •