Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Probirs, Wildace_hun és Belabacsi csütörtöki high roller döntői


  2. #2
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 16.
    Hozzászólások
    58

    Alapbeállítás

    Én értem h Wildace_hun felkapott. De nem tudom eldönteni h ő mitől is rendkivül sikeres a tornákon? PS grafja szerint odaért egy SM FT-re meg behúzott egy scoop ME-t ezen kivül nem látom h annyira sikeres lenne.
    Ettől még lehet kiváló cg-s és le a kalappal h üti a HS versenyeket de a siker pont 2 lottó mértékű versenyben kimerült.
    Ofc grat mindkettejüknek jó olvasni magyar sikerekről!

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 06. 09.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    ahhahahahahahahahaaaa ) te jo eeg... lotto merteku verseny ... Meg 1x, te irtad h SCOOP MAIN EVENT gyozelem!!!! Tiszta lotto Menj vegyel egy szelvenyt!

  4. #4
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 16.
    Hozzászólások
    58

    Alapbeállítás

    4-6k mezőny az simán lottó mértékü. nyertél ekkora mezőnyben?oda lapömlés is kell a tudás mellé minden mtt reg tudja limittől függetlenül h nagy mezőnyben kell a lap(is). az meg h vki 2x odaért a BI range tetején lévő 2 versenyen lottó érték (csak mert a scoop ME score elött 80as ABI-n tolta)
    Ettől függetlenül MDMApex nem szóltam le a teljesítményét viszont a te értelmi szinted kiemelte eme rövid válaszod minőségi tartalommal megtöltve(irónia volt). Köszi pacsi többet nem reagálok neked

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Grat nekik.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •