Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
Like Tree2Likes
  • 1 Post By Masters800
  • 1 Post By buckaroo

Téma: partypoker, Unibet Poker és GGPoker - áprilisi exkluzív ajánlataink!

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás partypoker, Unibet Poker és GGPoker - áprilisi exkluzív ajánlataink!


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder buckaroo avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    Nem támadás de legyünk korrektek..gáz az unibet

    "több mint 10%-kal csökken a ház haszna az NL25 és az NL50 cash game tétek esetében" - mellete azért duplájára emelték például a PL4 rakejet...

    Nem emelnek a race díjazásán 8% mellet sem..."Ennek fő oka, hogy az Unibet tájékoztatása szerint nagyszabású központi promóciókkal készülnek, ezekre szeretnék helyezni a hangsúlyt." - ez csodálatos kamuszöveg az oldal részéről. Nagyon elmaradnak a pókeres bevételek a kaszinó és sport részleg mögött hát húzni kell a madzagon. A nagyszabású központi promó..., ma PL50en prize drop promo keretében képesek voltak egy 2 eurós Hexa jeggyel megajándékozni minket.., csodálatos, de inkább megalázó.
    Utoljára módosítva: buckaroo által: 2020. 04. 03. 14:21

  3. #3
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Idézet buckaroo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem támadás de legyünk korrektek..gáz az unibet

    "több mint 10%-kal csökken a ház haszna az NL25 és az NL50 cash game tétek esetében" - mellete azért duplájára emelték például a PL4 rakejet...

    Nem emelnek a race díjazásán 8% mellet sem..."Ennek fő oka, hogy az Unibet tájékoztatása szerint nagyszabású központi promóciókkal készülnek, ezekre szeretnék helyezni a hangsúlyt." - ez csodálatos kamuszöveg az oldal részéről. Nagyon elmaradnak a pókeres bevételek a kaszinó és sport részleg mögött hát húzni kell a madzagon. A nagyszabású központi promó..., ma PL50en prize drop promo keretében képesek voltak egy 2 eurós Hexa jeggyel megajándékozni minket.., csodálatos, de inkább megalázó.
    1. A rake csökkenése az jó döntés volt azokon a limiteken,mert rakeback+rake race nélkül 3-4bb/100 elérése is nehézkes volt, így 1-2bb/100-al simán nőhet a winrate.
    2.Ahol dupláztak(legkisebb téten) ott addig elég alacsony volt és a mezőny is jóval gyengébb mint feljebb.
    3.A race díjazás emelésnek én sem örülök, de ez van, most gyengébb itt a mezőny mint január-február láthatóan.
    4.Központi promóciók valóban nem túl ütősek áprilisban, de a nyereményesőre egy panaszom se lehet(személy szerint ),nekem összehozott 500€+ nyereményt már közvetetten. Ezekkel a promóciókkal a halakat akarják csábítani. ami sikeresebb is, mint a Bootcampek idején NL25+ a regwar.

  4. #4
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 12.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Idézet Masters800 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. A rake csökkenése az jó döntés volt azokon a limiteken,mert rakeback+rake race nélkül 3-4bb/100 elérése is nehézkes volt, így 1-2bb/100-al simán nőhet a winrate.
    2.Ahol dupláztak(legkisebb téten) ott addig elég alacsony volt és a mezőny is jóval gyengébb mint feljebb.
    3.A race díjazás emelésnek én sem örülök, de ez van, most gyengébb itt a mezőny mint január-február láthatóan.
    4.Központi promóciók valóban nem túl ütősek áprilisban, de a nyereményesőre egy panaszom se lehet(személy szerint ),nekem összehozott 500€+ nyereményt már közvetetten. Ezekkel a promóciókkal a halakat akarják csábítani. ami sikeresebb is, mint a Bootcampek idején NL25+ a regwar.
    a küldetésekkel valóságban mekkora rakebacket lehet elérni CGn?

  5. #5
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Idézet allinkamikaze eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a küldetésekkel valóságban mekkora rakebacket lehet elérni CGn?
    Januártól februárig ~6000€ jutalékot termeltem nl25-nl50, bónuszokkal, rakebackel, rake racel, egyéb promócióval összejött ~2300-2400€ visszatérítésekből, ebből a klasszikus rakeback illetve bónuszok összessége úgy 1200-1300€ között mozgott, tehát 20-22% között mozgott nekem.
    allinkamikaze likes this.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder buckaroo avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    Én azt gondolom azt is meghúzták.., pár éve sokkal bővebb volt. Amúgy nem lehet pontosan megmondani mivel a küldetések teljesítési idejétől és módjától is függ..., de én olyan 10-15%ra tippelem, max 20.
    allinkamikaze likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •