Véget is értünk.


$6,63 értékben tudtam KO-kat gyűjteni, kérés esetén részletezem mely versenyeken...

Sajnos ma szeretett játékunk azt az arcát mutatta amikor nem a szeretett játékunk... Kis túlzással addig voltak átlag stackjeim amíg nem indultak el a versenyek. Egész sessionben csak lefelé minden egyes versenyen, egy normális stacket nem tudtam építeni egyiken sem.

Szomorú vagyok, pedig ez benne van ebben a műfajban. Vannak itt nagyon komoly törzsvásárlók illetve törzsvásárló aspiránsok, akiket nem sikerült megörvendeztetnem így a hétvége előtt.

A mezőny egyébként jó, a kiírt pár- max versenyek közül a 4-max PKO volt 1000 fő fölötti, kettő pedig kicsivel 500 fő fölött, az összes többi alatta. Összességében jól döntöttem hogy ilyen időpontban került megrendezésre a session és tartani is fogom ezt a kezdési időpontot hétköznapokon, habár az eredmény nem a döntés helyességét igazolja...

A jó hír viszont az, hogy vasárnap van lehetőségem javítani. Engedelmetekkel hozzácsapom ezt a pi*ányi összeget az ottani eredményekhez és abban az elszámolásban lesz feltüntetve.


Szebb vasárnapot mindannyiunknak!


N80