Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag poofee avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 16.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás poofee bemutatkozása

    Helló mindenki!

    Már régóta figyelem az oldalt, de csak mostanában vettem rá magam, hogy regeljek is. Pontosan 1 éve kezdtem el pókerezni. Kezdetben élőben baráti társasággal játszottunk 10/20 Ft-os CG-t, majd neten is elkezdtem játszani. Fél évig kb csak játszottam a pókert, nem nagyon foglalkoztam a stratégiai részével.

    Fél éve kezdtem el komolyabban a póker tananyagok után érdeklődni. Azóta folyamatosan látogatom a netes portálokat, olvasok könyveket.
    Neten Partypokeren vagy Pokerstarson játszok főleg. Általában 50-50$-ból próbálok szerencsét. Eddig ezek az 50 dollárok mindig elkoptak, mert egy idő után megunom a kis limiten a játékot és akkor az összes pénzemmel beülök valahova.
    Most az utóbbi 50-et viszont megfontoltan játszottam meg és jelenleg 380-nal tartok. Tudom ez így sokaknak aprópénz lehet, de nekem elég nagy összeg.

    Csakis NL holdem-et játszok, nagyon ritkán egy kis microlimites PL Omaha szórakozásként. CG, SnG, MTT vegyesen megy. CG-et mostanában 0,25/0,50-es és 0,50/1-es asztaloknál játszok. SnG 6 és néha 12 dolláros sorthanded. Tournament meg freezeout 10$ körüli beülővel. De néha egy-egy rebuyost is bevállalok.

    Élőben főleg Best Pokerbe járok MTT-kre, de néha 50/100-as és 100/200-as CG-t is szoktam játszani, mindig máshol.

    Sikerek szerencsére jönnek néha-néha. Kezdeti időben freerollokon 7-8000 emberből volt pár jobb hely (3., 8., 12., 20.). Komolyabb versenyeken Titan-on 10$-os 4000$ Gtd versenyen volt 3. hely 130$, meg most Pokerstarson WCOOP satellit rendszerben nyertem 4$-os rebuyos selejtezőt egy 320$-os beülőért (0 rebuy-al).

    Célok pókerrel:
    -jól érezni magam
    -remélem tudok majd nyereségesen játszani (most kb nullszaldós vagyok) és ebből kiegészíteni zsebpénzt, később fizetést
    -jó lenne satellitről kijutni vmi nagyobb versenyre (rövid távú célként kijutni EPT Budapestre)

    Pókerről kb ennyi amit most el tudok mondani.
    Még magamról annyit, hogy 21 éves leszek köv hónapban, székesfehérvári vagyok, de Pestre járok a Műszaki egyetemre, informatika szakra. Szabadidőmbe a pókeren kívül kosárlabdázok versenyszerűen, filmeket, sorozatokat nézek és persze bulizok

    Kösz ha elolvastátok és bocsánat a hibákért amik esetleg előfordulnak.
    Ha kérdés van tessék bátran.
    Remélem talakozunk majd az asztaloknál...

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 05. 09.
    Hozzászólások
    645

    Alapbeállítás

    Nagyra nőjj

    Egy kérdés: 4000$ garantált versenyen 3. hely csak 130$?? Az a pénz aztán el volt osztva...

    Amúgy meg sikert!

  3. #3
    Őstag peterpanic avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.662

    Alapbeállítás

    sok szerencsét!

    de ebből a pénzből inkább NL10-en v. max 25 szerintem, még cashgameben is hatalmas a variancia.
    a félreértett szupermarketkalóz.

  4. #4
    Fanatikus tag poofee avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 16.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás

    Köszi szépen.
    Bankroll fegyelem, sose volt az erősségem.

  5. #5
    PA addict bojanika avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.579

    Alapbeállítás

    Idézet poofee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi szépen.
    Bankroll fegyelem, sose volt az erősségem.
    Pedig anélkül nehéz boldogulni.
    Szurkolok, remélem sikerül megtalálni a számításodat! GL!
    "Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom, ez nem is Zidane."

    (Knézy)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •