Eredmény: 1 - 3 (3) összesen
  1. #1
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.009

    Alapbeállítás Érdekes szituáció

    Tegnap játszottam egy handet sajnos nem mentettem el a handhistoryt de a következő volt a szitu.
    NL50
    Preflop: Kaptam CO-ból emeltem 2-ig buttonról reraise 6-ig ezt még 2-en megadták ezért a jó pot odds miatt én is beszálltam
    Flop:
    BB check
    MP check
    CO(én) emeltem 9-ig
    Button reraise 23-ig
    BB call
    CO (én) Allin
    Button call
    BB call
    Mutatás
    Én
    Button
    BB

    Az érdekes kérdés a bb allin megadása (eddigi játékával ne törődjünk)
    Na most naggyából egál volt a stack méretünk.
    A kérdésem az lenne hogy a bb-nek mennyire éri meg megadni ezt az allint ebben a szituban ugyanis ha azt nézzük kb 32% esélye van hogy lejön neki a boardon a 3. szín és ha a 2 allint megadja a potnak is kb 32-33%-át teszi ki az ő pénze azaz ez így eléggé arányosnak tűnik.
    Kiváncsi vagyok ti ezt hogyan látjátok, illetve ha itt még nem érdemes megadni akkor hány allintól érdemes megadni egyenlő stackméreteknél (persze belefuthatunk egy nagyobb flösdrawba)?

  2. #2
    Őstag peterpanic avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.662

    Alapbeállítás

    nut v. second nutFD-vel általában egyértelmű a call, ha mindenki ugyanakkora (vagy nagyjábol ugyanakkora) stackekkel ül.
    a többi felejtős (főleg az ilyen nagyon alacsonyak), mert a pot oddsod épp hogy megvan, de sokszor leszel dominálva (legalább az esetek 20-50%-ban szerintem, persze ez boardtól is függ), akkor pedig az equityd erősen közelít a 0-hoz.
    a félreértett szupermarketkalóz.

  3. #3
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Kb. 0-ás a megadása, illetve a preflop akció után már szinte kötelező, mert van bent pénze. Más kérdés, hogy preflop nagyon elnézhette a lapjait
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •