Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (20) összesen
  1. #1
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás Andree NL25 Video

    Tegnap éjszaka elkészítettem első videómat. 2 asztalon játszottam, mert így elsőre nem akartam túlzásba vinni a dolgot. Szerencsére így is történtek események. Hibázni, pedig még két asztalon is sikerült: A 40.perc környékén van egy parti, amiben elnéztem a lapom színét. Sajnos nagyon belelendültem a beszédbe és nem voltam elég figyelmes. Mikor visszanéztem, vertem a fejem az asztalba, nem jellemző rám ez a figyelmetlenség. Kérlek benneteket, úgy nézzétek a partit, hogy én nem tudtam nut flushdraw-m van. (De rossz ezt leírni Még úgy is elég kérdéses a parti, így kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogyan lehetett volna jobban csinálni. (Így utólag WTF. Csak pillanatnyi elmezavarra tudok hivatkozni, minden kritikát elfogadok.)
    Előre is köszönöm annak, aki rászánja az idejét, és remélem, megosztjátok velem felmerülő gondolataitokat.

  2. #2
    Fanatikus tag Kepees avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 08.
    Hozzászólások
    297

    Alapbeállítás

    Node hol van a videó?

  3. #3
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Idézet Kepees eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Node hol van a videó?
    Már elküldtem a videóaloldalra. Várom a megerősítést, csak előre megcsináltam a topicot, hogy hozzá lehessen kapcsolni.
    Utoljára módosítva: andree által: 2008. 09. 05. 15:29

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet andree eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már elküldtem a videóaloldalra. Várom a megerűsítést, csak előre megcsináltam a topicot, hogy hozzá lehessen kapcsolni.
    Az adminban nekünk óránként frissül a lista. Mikor volt véglegesen fent a szerveren? Mert onnan max 1 óra míg mi látjuk és aktívba tudjuk helyezni...

    Az emailt megkaptuk. Tökéletes

  5. #5
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az adminban nekünk óránként frissül a lista. Mikor volt véglegesen fent a szerveren? Mert onnan max 1 óra míg mi látjuk és aktívba tudjuk helyezni...

    Az emailt megkaptuk. Tökéletes
    Reggel hét környékére feltöltődött. De nem záródott be a másolás ablak, viszont mikor újra fel akartam tölteni fent volt már a könyvtárban a normális mérettel, és nem akartam duplikálni. Feltöltsem újra?

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Ha ott van akkor nem kell... A gond csak a mi adminrendszerünkbe lehet, de már dolgozunk is rajta. Szólok, ha fent van....

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Fent van Én már töltöm. Részletes komenntet nem igérek. De biztos pár mondatban elmondom a véleményem....

  8. #8
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fent van Én már töltöm. Részletes komenntet nem igérek. De biztos pár mondatban elmondom a véleményem....
    Ok. Köszi!

  9. #9
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Este megnézem és kommentelem is
    You 're an apple

  10. #10
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Na én eljutottam a 30. percig. Észrevételek:
    (nem ígérem, hogy amásik felét is hamarosan megnézem, mert rengeteg dolgom van a hétvégén)

    QQ sb 2:00
    Flop bet túl kicsi, minmum 4, turn bet túl kicsi, legalább 8.5. River bet nem jó, csak jobbal adhatja meg, helyette check hátha ugy gondolja, hogy csak cbetelgettél és elprobálja vinni a potot egy bettel

    Valahol közben:

    "lightabban 4betelni" NL25-ön? Még NL400-on is alig használják. Gyakorlatilag csak JJ+ al. Szerintem NL 100-ig semmi szükség sebezhető kezekkel 4 betelni....

    QKs 17:00

    A megjátszás jó, a mgyarázat számomra nem logikus. "Jobban örültem volna ha donkbettel és visszaemelhetek rá" K highal? Én jobban örülök, ha a semmivel lerendezhetema flopon :-)

    57s 18:30

    LOL figyeltem kiváncsian mit csinálsz majd a másik asztalon oop egy JQ-al ha körbe fold vagy pozícios raise lenne (mondjuk jó a fold egy mp emelő ellen) erre a másik asztalon megörülsz egy 57s-nek. Mit csinálsz, ha a bb 3betel? Szerintem ez sima fold....


    QQ 18:47

    Na itt tuti többet emelek!! A csákó emel 4bb-ét majd egy call és te pozícióbol, ahol ha nagyot is emelsz simán gondolhatják hogy csak el akarod lopni a potot mondjuk egy AQ-al, csak 3.5-öt emelsz?.... Utánna a kis stack ellen persze call, főleg ezen a téten....

    33 és AA 23:25

    33
    MP-ben preflop dobnám, mit csinálsz flop után, főleg, ha a cut off vagy a button jön ellened,

    AA

    "Olyan nagyon nem változott semmi a turnön" Hát ez is merész. A lehető legrosszabb flopot kaptad. oop jött ellned ( buttonról szinte mindennel emelsz) szóval sokmindennel megadhatja lehet nála 66, 77,88, 99, 67, 89, 78, T9, nem valőszinű de T8 :-) A 78-al például elég sok minden változott, de a 67-el is....

    Ettől függetlenül ellenfélnél túl kevés pénz van hogy dobjunk, szerintem okés a push, de jó lehet a call, es river call illetve check/check játék is.... Nehéz eldönteni melyik hoz hosszútávon több pénzt...


    KT és AJsb-ben 24:50

    KT cut off fold? na ezt nem értem. Azt mondod co es buttonról emelsz mindennel, szerintem ez inkább emelő lap mint az 57 :-)

    AJ 3bet szerintem jó ha megvan az infó az ellenfelekről



    67s 27:50

    nem lépted meg a 3betet, de ne is szokjál hozzá, ezt majd NL1000-en alkalmazhatod :-)

    AJ 29:45

    Talán itt hetne floatolni, mert pozícid van. Lehet neki is csak J-ja van. Könnyen lehet, hogy a turnön nem mer tovább emelni. Én itt callt játszok és a turnön újra értékelek....

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •