Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder kormi88 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 06.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    725

    Alapbeállítás NL 50 preflop QQ dobás 3betre

    Újra próbálkozom a CG-vel SnG helyett. Lehet hogy a 6max már jobban fog feküdni.

    Szóval a kérdéses hand:

    6 player, 0.25/0.50


    Hero 50$, UTG+1 24$

    Hero(UTG) raise to 2.50
    UTG+1 raise to 9

    4 fold
    Hero ???
    "You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time." Abraham Lincoln

  2. #2
    Idegen RetroR avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Mivel fél stackel ül bent én AI raknám.....

  3. #3
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Info az ellenfélről és rólad?
    Ha nincs, easy all-in.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder kormi88 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 06.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    725

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Info az ellenfélről és rólad?
    Ha nincs, easy all-in.
    Nincs sok infó róla. 20 hand alatt 20/10. Semmi különös move.

    Egy átlag játékosnál mi lehet itt a range?
    Utoljára módosítva: kormi88 által: 2008. 09. 06. 20:29
    "You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time." Abraham Lincoln

  5. #5
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Idézet kormi88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nincs sok infó róla. 20 hand alatt 20/10. Semmi különös move.

    Egy átlag játékosnál mi lehet itt a range?
    Mivel nem ijedt meg az utg emeléstől azért minimum AK-ra számíts, látszik hogy döntésre akarja vinni preflop, a 9 kicsit over, ez AK-t sejtet, bár láttam már hasonlót JJ/AA-val is. Kisebb pénzű ellenfél ellen mindig nagy a kísértés hogy JJ/QQ-val allinre tegyük, de mivel utg voltál és semmi info szerintem még a call sem lehet túl rossz, és ha nem jön A, K vagy J akkor checkraise allin .
    JJ-t még el tudok ereszteni SH-n egy ilyen szituban de QQ-t már nem nagyon, pedig sokszor lehetne/kéne. Szerintem legjobb esetben JJ-vel harcolsz, de minimum AK. Én callolnám és floppon újraértékelnék, de csak azért mert utg rézre szólt vissza. Más pozícióból sokkal agresszívabban játszanám természetesen. Amúgy szerintem elbuktad.... (sry )

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Ez easy all-in.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder kormi88 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 06.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    725

    Alapbeállítás

    ShiningKKingdommal nagy részben egyetértek, a range szerintem:
    AK, KK-JJ és AA, ami kevésbé valószínű, azzal nem emelne ekkorát.
    Ha AA-t csak 50% súllyal vesszük, akkor is csak 43%-om van. Bár persze lehet nála T3o is.
    (Aktuális: épp most verte meg egy T3o a QQ-mat preflop allinben.)

    Utólag én eldobtam volna (valószínű, ezek szerint helytelenül), de így tudom, hogy KK-ja volt.
    "You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time." Abraham Lincoln

  8. #8
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet shiningKKingdom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mivel nem ijedt meg az utg emeléstől azért minimum AK-ra számíts, látszik hogy döntésre akarja vinni preflop, a 9 kicsit over, ez AK-t sejtet, bár láttam már hasonlót JJ/AA-val is. Kisebb pénzű ellenfél ellen mindig nagy a kísértés hogy JJ/QQ-val allinre tegyük, de mivel utg voltál és semmi info szerintem még a call sem lehet túl rossz, és ha nem jön A, K vagy J akkor checkraise allin .
    Egy LAG játékos UTG emelő rangeben simán benne van egy 56s vagy egy kis pár, amit legtöbbször dobatni lehet egy 3bettel.
    A 3bet range a jobb játékosoknak nem JJ+ és AK, NL200-on legalábbis egész biztos nem.

    Szerintem a call itt egyértelműen rossz játék, nem tudom komolyan gondoltad-e (a smiley összezavar ).

  9. #9
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    All in.

  10. #10
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy LAG játékos UTG emelő rangeben simán benne van egy 56s vagy egy kis pár, amit legtöbbször dobatni lehet egy 3bettel.
    A 3bet range a jobb játékosoknak nem JJ+ és AK, NL200-on legalábbis egész biztos nem.

    Szerintem a call itt egyértelműen rossz játék, nem tudom komolyan gondoltad-e (a smiley összezavar ).
    NL100+-tól valóban így van, de ez a parti NL50, ott azért sokszor jövedelmező a call ilyen szituban, legalábbis nekem bejött, de én sem mindig így játszom. Abban is igazad van hogy egy LAG utg bármivel emelhet, de mivel Korminak nem volt infoja az ellenfélről így feltételezem hogy neki sem róla, így nem tudhatta hogy LAG-e vagy sem. Én úgy szoktam játszani hogy az ismeretlen ellenfelet automatikusan TAG-nak tekintem és konzervatívan játszom ellene. NL50 nekem ez a játék bőven plusszos. Hangsúlyozom, NL100 volt a legmagasabb limit ahol eddig megfordultam, szóval nyilván teljesen más játék megy NL200-on, ott soxor a JJ preflop push is +EV-s. Sztem ezt a limitet összehasonlítani NL200-al hiba, és ebben az esetben ott is volt a KK. Lehetett volna gyengébb is, én csak azt mondom hogy itt többször lesz erősebb az ismeretlen ellenfél JJ-nél mint gyengébb.
    Jó lapjárást!

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •