Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás KKPoker- Jön az $500 GTD PókerAkadémia Event


  2. #2
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Nem tartom korrekt dolognak, hogy a rakeback törlésről így kell tudomást szerezni ! Erről miért nem lehetett normális formában, időben, akár e-mailben tájékoztatni a regisztráltakat?"Hülyegyerek írd már át a felhasználónevedet, mert már nem az kell, a 6 jegyű számra!" Nekem ennyi elég lett volna.
    Én nem szoktam napi szinten olvasni a híreket, visszakeresve sem találtam ezzel kapcsolatban cikket, tegnap olvastam ezt, de ha nem olvasom végig, akkor nem is szerzek róla tudomást. Nekem a felhasználó név volt megadva mint akadémiás regisztráció (gondolom időközben változott, hogy már a 6 jegyű szám kell), ezt nem is tudtam módosítani. Mivel a rakebacket kaptam, a lobbyban a club státusznál is Pokerakademia van, fel sem tűnt, hogy bármi probléma lenne. De ahogy néztem, 5.-e után már nem írtak jóvá a rakebacket.*

  3. #3
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet tompika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tartom korrekt dolognak, hogy a rakeback törlésről így kell tudomást szerezni ! Erről miért nem lehetett normális formában, időben, akár e-mailben tájékoztatni a regisztráltakat?"Hülyegyerek írd már át a felhasználónevedet, mert már nem az kell, a 6 jegyű számra!" Nekem ennyi elég lett volna.
    Én nem szoktam napi szinten olvasni a híreket, visszakeresve sem találtam ezzel kapcsolatban cikket, tegnap olvastam ezt, de ha nem olvasom végig, akkor nem is szerzek róla tudomást. Nekem a felhasználó név volt megadva mint akadémiás regisztráció (gondolom időközben változott, hogy már a 6 jegyű szám kell), ezt nem is tudtam módosítani. Mivel a rakebacket kaptam, a lobbyban a club státusznál is Pokerakademia van, fel sem tűnt, hogy bármi probléma lenne. De ahogy néztem, 5.-e után már nem írtak jóvá a rakebacket.*
    Szia!
    Köszönjük a véleményed.
    A korábbi cikkekben és a teremleírásban is kértük a hatjegyű azonosítószám elküldését.
    Illetve az applikáció felületén is minden játékosnak kiment háromszor egy figyelmeztetés amely 24 óráig volt elérhető a rendszerbe történő belépés után.

    Természetesen a rakebacket a vonatkozó időszakra, visszamenőlegesen megkapod, mint ahogy mindenki, aki pótolja a hiányzó adatot. Annyit kérünk hogy vedd fel kapcsolatot velünk.
    Elnézést kérünk a kellemetlenségért! Reméltük ,hogy mindenkihez eljut az információ. Legközelebb , még több helyen fogjuk megjeleníteni.

  4. #4
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    HATALMAS OVERLAY RIADÓ!


    A vasárnap esti $500 Garantált PKO versenyre jelenleg mindössze 3 nevezés érkezett, így hatalmas overlay várható!

    Az $500 Garantált PKO verseny részletei tehát:

    Név: Akademia Freeroll (a verseny $5 nevezési díjú, sajnos rosszul lett setupolva a név)
    Időpont: 2021. március 14. vasárnap 20:00
    Kezdőstack: 200 bb
    Nevezési díj: $5 ($2.25+$2.25+$05)
    Vakszintek: 8 percenként
    Late reg: a 12. vakszintig

    Vedd ki a részed a $500 GTD nyereményalapból!

    Regisztráció>>

    Jelezd ha kérdésed van és segítünk >>

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •