Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
  1. #1
    Őstag Norris80 avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 23.
    Hely
    Mende
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás Norris80 - XXXIX. vasárnap - 2021. április 4.

    Kedves Érdeklődők!


    Vasárnap rácsapnék ismét a páratlan lehetőségre hogy kevés munkával hatalmas pénzt nyerhetek; ennek örömére kínálom eladásra az alábbi csomagot.


    helyszínek:

    PokerStars.eu;
    PokerStars.es


    nickek:

    EU: Sündörg
    ES: Norris801


    menü:

    14:00 - ES - $23,50 - 6-max ultra KO
    14:05 - EU - $5,50 - SCOOP-02-L
    14:05 - EU - $55,00 - SCOOP-02-M
    14:30 - ES - $12,00 - 6-max PKO
    14:45 - EU - $27,00 - 6-max PKO - turbo
    15:30 - EU - $16,50 - BB
    16:00 - ES - $12,00 - SCOOP-114
    16:00 - ES - $58,50 - SCOOP-115
    16:45 - EU - $22,00 - PKO
    17:30 - EU - $44,00 - BB
    18:00 - ES - $35,00 - SCOOP-118
    18:30 - EU - $55,00 - Mini BB HR
    18:30 - EU - $11,00 - BB
    ---------------------------------------------
    össz.: $377


    Mindezen összegen felül szeretnék egy $173-os re-entry keretet biztosítani az esetlegesen felmerülő újranevezések és egyéb versenyeken való indulás érdekében (ez utóbbi kevés asztal esetén). Ezen keretre az alábbi szabályok érvényesek:

    1., Ha nem használom fel a keretet, akkor az automatikusan - fel nem használt tőkeként - megjelenik a visszaosztásnál;

    2., felhasznált összeg esetén természetesen az elért eredmények teljes egészükben a befektetőket illetik;

    3., a keret túllépését saját zsebből finanszírozom.

    Egyszóval: minden egyes - a session alatt indított - versenyem nyereménye beleszámít a csomagba.

    Session alatt értendő minden egyes verseny ami - az itt bekövetkező hivatalos összegzés és zárás időpontjáig - a staking napján lejátszásra kerül.


    Egyéb információk:

    Fenntartom a jogot, hogy ha valamelyik versenyen

    - pénzbe érek;
    - több versenyen egyszerre pénzben vagyok;
    - túl sok asztalom lenne egyszerre;

    akkor a nagyobb koncentráció érdekében a fent felsorolt versenyeket late reg-gel indítom el, vagy el sem indítom.
    Ebben az esetben a fel nem használt összeg automatikusan hozzáadódik a re-entry kerethez.

    Igyekszem a session folyamán egy pár szóban tájékoztatni a nagyérdeműt a pillanatnyi helyzetről illetve a változásokról - jellemzően a szünetekben, viszont nem kötelező érvénnyel.

    Szintén felmerülhet, hogy a fenti programból kihagyok verseny(eke)t ha valami miatt "+EV-bbnek" érzem a mellőzés(üke)t vagy esetlegesen más versennyel való felcserélés(üke)t.


    Fontos információ:

    A pokerstars.es-en euróban indulok a versenyeken, így a nevezési díjakat átkonvertáltam dollárra és azokban szerepeltettem a fenti kiírásban. Természetesen a nyeremények esetén is konverzióra kerül majd sor a napi aktuális árfolyam és a kerekítés szabályai szerint.


    összérték: $550


    60%-ot szeretnék eladni.


    vásárolhatóak az alábbi %-ok illetve szabadon választott matematikai műveletekkel kialakított kombinációik:

    1% - $5,5
    2% - $11
    5% - $27,5
    10% - $55
    20% - $110

    A vásárlásokat elsősorban Starson várom "Sündörg" nickre, opcionálisan

    - Neteller küldés (e-mail cím privátban);
    - Skrill küldés (cím szintén privátban)

    is elfogadott.


    vásárlási határidő: vasárnap dél
    kezdési időpont: vasárnap, 14 óra


    A határidőig nem beérkezett összegek esetén nem áll módomban a vásárlást elfogadottnak tekinteni.



    Referenciákat csatolom, várom a kedves érdeklődőket!


    Addig is GL az asztaloknál!


    Norris80
    Csatolt képek Csatolt képek
    "A képesség azt jelenti hogy miben vagy tehetséges. A motiváció dönti el hogy mit teszel. A hozzáállás pedig meghatározza hogy milyen jól fogod csinálni."

  2. #2
    Őstag Norris80 avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 23.
    Hely
    Mende
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    foglalások:

    20% - privát - rendezve
    20% - privát - rendezve
    10% - privát - rendezve
    10% - privát - rendezve

    Elkeltünk, köszönöm a lehetőséget, vasárnap találkozunk.


    GL!
    "A képesség azt jelenti hogy miben vagy tehetséges. A motiváció dönti el hogy mit teszel. A hozzáállás pedig meghatározza hogy milyen jól fogod csinálni."

  3. #3
    Őstag Norris80 avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 23.
    Hely
    Mende
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Nemsokára kezdünk urak, a kedvem kitűnő, remélem így is marad!

    Hangolódjunk az ünnepi estére az alábbi klasszikussal:



    GL mindannyiunknak!
    "A képesség azt jelenti hogy miben vagy tehetséges. A motiváció dönti el hogy mit teszel. A hozzáállás pedig meghatározza hogy milyen jól fogod csinálni."

  4. #4
    Őstag Norris80 avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 23.
    Hely
    Mende
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Lőttem 3 re-entryt az 5,5-ös SCOOP-ra, nem hagyjuk magunkat!

    Amúgy eddig semmi jó, kiestem a 27-es turbóról meg az ultra KO-ról.

    Jobb folytatást!
    "A képesség azt jelenti hogy miben vagy tehetséges. A motiváció dönti el hogy mit teszel. A hozzáállás pedig meghatározza hogy milyen jól fogod csinálni."

  5. #5
    Őstag Norris80 avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 23.
    Hely
    Mende
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Rettenetesen megy, szerintem eddigi közös pályafutásunk alatt ez a legalja.

    Két re-entryt lőttem az 55-ös SCOOP-ra (KK vs AA, AK vs 88); illetve egyet a BB 16,5-re.

    Az egyenlegből alig maradt és csak azokon a versenyeken állunk jól amelyiken most indultunk...

    A legelkeserítőbb viszont hogy eddig semmi nincs a "befelé" oldalon sem, ugyanis egy KO-t sem sikerült még gyűjteni.

    egyenleg: 173-5,5-5,5-5,5-55-55-16,5=$30


    Sok van még hátra, meglátjuk.

    GL!
    "A képesség azt jelenti hogy miben vagy tehetséges. A motiváció dönti el hogy mit teszel. A hozzáállás pedig meghatározza hogy milyen jól fogod csinálni."

  6. #6
    Őstag Norris80 avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 23.
    Hely
    Mende
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Megindultunk felfelé.

    A rossz kezdet után nagyon erős visszaesés következett, most már elkezdett normalizálódni.

    Van egy két szép stackem is, meg becsorgott egy ITM és egy KO is, minimál értéken.

    Bizakodó vagyok!

    Re-entryztem a 114-re $12-ért, ennyi a negatívum. Több versenyt már nem indítok szerintem.


    egyenleg:

    $30-$12=$18


    Na most gyerünk!
    "A képesség azt jelenti hogy miben vagy tehetséges. A motiváció dönti el hogy mit teszel. A hozzáállás pedig meghatározza hogy milyen jól fogod csinálni."

  7. #7
    Őstag Norris80 avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 23.
    Hely
    Mende
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Spanyol Starson mindjárt pénzben vagyok a 12-es és az 58,5-ös SCOOP-on használható stackekkel; némi KO is becsöpögött.

    Másik 3 asztalon kellene egy kis csí.

    GL!
    "A képesség azt jelenti hogy miben vagy tehetséges. A motiváció dönti el hogy mit teszel. A hozzáállás pedig meghatározza hogy milyen jól fogod csinálni."

  8. #8
    Őstag Norris80 avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 23.
    Hely
    Mende
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    SCOOP-115-ön 65/205 vagyok, már pénzben gyaloglunk, ez a legígéretesebb.

    3 asztal aktív még, indítottam egy 7,5-ös 6-max turbot is EU-n; illetve a BB 11-en vagyunk még bent de itt elkéne egy dupla.

    Lehet még egy kis hypert indítok ha csak 1-2 asztal van, majd meglátom.


    egyenleg:

    $18-$7,5=$10,5

    Go!
    "A képesség azt jelenti hogy miben vagy tehetséges. A motiváció dönti el hogy mit teszel. A hozzáállás pedig meghatározza hogy milyen jól fogod csinálni."

  9. #9
    Őstag Norris80 avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 23.
    Hely
    Mende
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Elbúcsúztunk a SCOOP-ról, 160 főnél top 20 stackért illetve 129 eurós KO-ért sikerült kapnunk egy ilyet (pre 4bet allin vágott a srác):

    Csatolás 14884

    A maradék 2 bb-t még 2* vagy 3* feldupláztam, de utána kiestünk vakharcban, pedig pár és nut fd voltam flopon hármas allinban. Nem esett...

    Indítottam még egy 5,5-ös hypert amiről kiestem, most még a 7,5-ös turbo van hátra és végzünk.

    Többet már nem indítok biztosan mert szinte az élettől is elment a kedvem.


    egyenleg:

    $10,5-$5,5=$5
    "A képesség azt jelenti hogy miben vagy tehetséges. A motiváció dönti el hogy mit teszel. A hozzáállás pedig meghatározza hogy milyen jól fogod csinálni."

  10. #10
    Őstag Norris80 avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 23.
    Hely
    Mende
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Végeztünk urak.

    Sajnos az utolsó versenyen sem sikerült megváltani a világot, egy KK vs AT megint megpecsételte a sorsunkat.

    KK-val nem nagyon volt szerencsém ma, vagy hatszor kaptam ki fontos pillanatokban vele.

    Nem nagyon tudok mit hozzáfűzni a mai naphoz, rettenetesen kezdtünk és folytattuk, amikor meg pont elkezdett jóra fordulni akkor kivágott megint a fent már részletezett handben.

    végegyenleg: $5


    Részletek:


    menü:

    14:05 - EU - $5,50 - SCOOP-02-L:

    $4,78


    16:00 - ES - $12,00 - SCOOP-114:

    $12,50 + $8,00 KO


    16:00 - ES - $58,50 - SCOOP-115:


    $100,50 + $33,00 KO


    6-max PKO turbo (re-entry keret):


    $6,30 + $5,10


    re-entry keret végegyenlege:

    $5

    ---------------------------------------------
    össz.: $175,18 ---> $175


    1% - $1,75


    foglalások:

    20% - $35 - privát - rendezve
    20% - $35 - privát - rendezve
    10% - $17,5 - privát - rendezve
    10% - $17,5 - privát - rendezve


    Köszönöm uraim, jövő héten ismét rápróbálok, lehet több játéknap is lesz mert nagyon jó versenyek vannak, jelentkezem.

    GL és Kellemes Húsvéti Ünnepeket mindenkinek!
    "A képesség azt jelenti hogy miben vagy tehetséges. A motiváció dönti el hogy mit teszel. A hozzáállás pedig meghatározza hogy milyen jól fogod csinálni."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •