Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 12 (12) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Szerezz ingyen jegyeket a Spring Festiválra!

  1. #11
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 02.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Idézet Karcsi... eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor ők túl rosszul játszottak, ezért nem nyertél ellenük?
    Bár nem szokásom ingyen oktatni (nem nem poker oktatásra gondolok). De most elárulok két "titkot" , még GTO játéknál is a matematikának nevezett "áltudomány" miatt a handek egyrészét a GTO-t játszó ember elfogja veszíteni. Elárulok egy másik "titkot" is , a versenyeken !álltalában! van néhány kulcs leosztás amiket !álltalában! érdemes megnyerni hogy az ember jó helyen érjen be a versenyen. Ha a két elöző gondolatot összerakod, akkor belátthatod, hogy a világ legjobb pokerese is fog versenyen ITM elött kiesni (mert iylen a póker). Ezért aljas (még ha gyenge poénnak is szántad) ismeretlenül is egy kiesett verseny alapján azt sugalnod, hogy egy béna f*sz vagyok és azért pampogok csak az idegen nevezések miatt mert nem tudtam bemákolni magam..... Nem ez a helyzet. Én csak hobbista vagyok, és nem is tervezek komolyabban belefolyni ebbe a játékba.

    *Minden tiszteletem azok iránt akik ebből élnek. tudom milyen... 2008-2010 ig én is pókerből éltem amikor NL200-NL400 on grindeltem minden nap(akkor sem voltam különösen jó, csak az ellenfelek még nállam is szarabbak voltak )... akkor utáltam minden eggyes percét. 2021 januárjában 11 év pókermentes év után az élvezetért keztem el néha turozgatni karanténban, és turokat élvezem, még így is, hogy gyakorlatilag tét nélkül zajlik a régi pókeres tétjeimhez képest.
    Utoljára módosítva: Avanindra_Dawedawe által: 2021. 04. 10. 15:25

  2. #12
    szr
    szr nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Az első befizetésért járó jegyek, fel vannak osztva, mint a freeroll nyeremények?

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •