Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (60) összesen

Téma: Router gond?

  1. #1
    Handelemző pindrokk avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hely
    top of the range
    Hozzászólások
    994

    Alapbeállítás Router gond?

    Sziasztok!
    A probléma az hogy a noIQ Poker-en időként ledob.Eddig máshonnan pókereztem(otthonról), most pedig az albéreltünkből.Eddig nem volt semmi probléma.SMCWBR14-G2 EU típusú routerem és kábeles Digi netem van. Wire kapcsolattal használom. Legfrissebb firmware verzió van telepítve. Biztonsági beállításokkal nincs gond. Routerrel lehet valami probléma? Esetleg a digis kábel modemmel?Valakinek valami ötlet?

    üdv:
    pindrokk

  2. #2
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    neha velem is elofordul.
    de nekem a netem is megszakad olyankor, s böngészőben kell ujracsatlakoztatni a routert

  3. #3
    Handelemző pindrokk avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hely
    top of the range
    Hozzászólások
    994

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    neha velem is elofordul.
    de nekem a netem is megszakad olyankor, s böngészőben kell ujracsatlakoztatni a routert
    Neked milyen időközönként szakad meg? Mert nekem kb 20-30 percenként de néha még gyakrabban is. Otthon nem volt ilyen problémám csak mióta albérletben vagyok.

    A böngészőben, hogy kell újracsatlakoztatni?

    TY

  4. #4
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    nekem ilyen t_home dupla-s adsl netem van.
    a routernek van ip címe (192.168.x.x), s nekem ott kel konfiguralni az egeszet. de vannak olyanok, amiket nem kell.

    Hát azért ennyiszer nem. napi 1-2, ill. az elmult 2 napban volt olyan ora, hogy 2-3 szor, olyankor ha nagyon felcseszem az agyam ( pedig most party közepen voltam KK-val pl.) kikapcsolom a routert, s pár perc pihi. de idáig nem volt jellemző

  5. #5
    Őstag peterpanic avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.662

    Alapbeállítás

    ilyen routerem volt, de egy rakás kaki, vidd vissza! én a végén már a netre csatlakozni sem tudtam...
    semmi nem segített amúgy, firmware, semmi, mázlim volt, hogy tényleg teljesen elromlott, és így visszavették a szervízbenn.
    a félreértett szupermarketkalóz.

  6. #6
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Ezzel a fajta router-rel már én is találkoztam. Hát.... valóban nem a legsatilabb én amit nem szerettem benne az, hogy újraindítás után 3perc kell neki amíg a fel tud csatlakozni a netre.

  7. #7
    Handelemző pindrokk avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hely
    top of the range
    Hozzászólások
    994

    Alapbeállítás

    Köszönöm szépen a válaszokat! Úgy döntöttem, hogy lecserélem a routert. Ti milyet használtok/milyet ajánlotok? Wireless routerre lenne szükségem.

    Thx

  8. #8
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Idézet pindrokk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm szépen a válaszokat! Úgy döntöttem, hogy lecserélem a routert. Ti milyet használtok/milyet ajánlotok? Wireless routerre lenne szükségem.

    Thx
    Nekem Lynksis van, azt csak ajánlani tudom.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  9. #9
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 09. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Idézet kanrich_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem Lynksis van, azt csak ajánlani tudom.
    heló
    pindrokk lakótársa vagyok
    azt meg tudnád mondani hogy pontosan milyen típusú a linsysed? Én egy WRT54GL néztem ki magunknak. Visszajelzések alapján jónak tűnik. Elvileg a third part fw-kel elég fajinul muzsikál meg hát ugye linuxos.

    még lehet hogy megpróbálom konfigolni az smc-t. Olvastam hogy a dhcp megzavarja néha (eddig ezt használtam), lehet hogy a dinamikus ip megoldás, vagy esetleg port forwarding az adott pókerkliens felé. Ilyennel próbálkozott már valaki? vagy esetleg az lehet a folytonos szétkapcsolás oka hogy pindrokk több asztalnál játszik és a router nem birja ezt?(ilyenkor minden asztal külön szálon fut?(van bekapcsolba uPnP)) ??

    üdv
    noaa

  10. #10
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Szia,

    megnezem, ha elmondod, hogyan kell Mindenesetre magan a routeren semmilyen tipusjelzést nem látok, csak azt, hogy Lynksis broadband router...
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •